Yurtlar - YurtArama.com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre YurtlarManisaErkek Öğrenci Yurtları
 ilk|önce
tümü
1/7
sonra|son 
Akkanlı Erkek Öğrenci Yurdu Manisa Erkek Öğrenci Yurtları Merkez Uygun Yurtlar
Adres:
Muradiye Mah. Yunus Emre Lisesi Merkez / Manisa
Sabit Telefon:
0 236 2469363
Cep Telefonu:
0 535 4917700
Web Sitesi:
www.firmakalkindirma...
Türü: Erkek
Üyelik Büyüklüğü: 200
Tıklanma: 4388
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında Manisa hakkında
  şehirle ilgili resimler
  Yurt Özellikleri
7/24 Güvenlik
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Dolap
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Baza
Gaz Alarmı
Gündüz Bekçisi
Güvenlik Kamerası
Yangın Alarmı
Dinlenme Salonu
Kablolu TV
TV Salonu
Firmaya Mesaj At
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
 
Kullanıcı Girişi
 
   
 
Kullanıcı adınızı ve şifreniz
bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
   
^ Sayfa Başı | Geri Dön
 

Akkanlı Erkek Öğrenci Yurdu

  Erkek Öğrenci Yurdu
  Etiketler: yükseköğrenim erkek yurduyüksek öğrenim erkek yurduyatılı erkek yurtlarıucuz erkek yurtlarıservisli erkek yurtlarıservis imkanlı erkek yurtlarısabah kahvaltısı olan erkek yurduözel yatılı erkek yurduözel erkek yurtlarıözel erkek yurdu tümü ›
  Sonraki Yurt
Akkanlı Erkek Öğrenci Yurdu Manisa Erkek Öğrenci Yurtları Manisa Erkek Yurdu Manisa Yurtlar Merkez Erkek Öğrenci Yurtları Merkez Erkek Yurdu Merkez Yurt Manisa Merkez Erkek Öğrenci Yurtları Manisa
Firmaya Mesaj At Sonraki Yurt
     

Akkanlı Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Akkanlı Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, 1999 yılında Manisa'da siz C.B.Ü öğrencilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Kurumumuz; herhangi bir cemaat, dernek ve vakfa bağlı olmayan özel bir yurttur. Kurumumuz, Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylıdır.
Öğrencilerimize sunduğumuz hizmetler; sabah kahvaltısı, akşam yemeği, kablolu - kablosuz internet bağlantısı, 24 saat sıcak su, merkezi ısıtma. Odalarımız 1,2,3 kişilik olmak üzere dizayn edilmiştir. Yurdumuzun kapasitesi 41 kişidir. Odalarda çalışma masası, dolap, ortopedik yatak bulunmaktadır.

Ayrıca dinlenme salonu, etüt salonu, yemekhane ve TV salonu mevcuttur. Öğrencilerimizin çamaşır yıkama ve ütü ihtiyaçları ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Öğrencilerimizin kullandığı WC, banyo ve ortak kullanım alanları kat görevlilerimiz tarafından her gün temizlenmektedir.

Öğrencilerimizin günlük alması gereken kalori miktarına dikkat edilerek on beş (15) günlük yemek listesi oluşturulmakta ve kendi mutfağımızda, sizlere annenizin yokluğunu aratmayacak bayan aşçılarımız tarafından ev yemeği pişirilmektedir. Velilerin 7 gün - 24 saat iletişimde bulunabileceği, evlatları ile ilgili bilgi alabileceği yurt personelimiz görev almaktadır.

Amacımız sürekli kendini geliştiren hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin sağlıklı, güvenilir ve sakin bir ortamda barınmalarını sağlamaktır.

 Etiketler: yükseköğrenim erkek yurduyüksek öğrenim erkek yurduyatılı erkek yurtlarıucuz erkek yurtlarıservisli erkek yurtlarıservis imkanlı erkek yurtlarısabah kahvaltısı olan erkek yurduözel yatılı erkek yurduözel erkek yurtlarıözel erkek yurduoturma gurupları olan erkek yurtlarıkantin hizmetli erkek yurdukafeteryalı erkek yurduinternet hizmeti olan erkek yurtlarıgüvenlik olan erkek yurtlarıgüvenli erkek yurtlarıetüd odalı erkek yurtlarıerkek yurtlarıerkek yurt fiyatlarıerkek yurt başvuruları
  Kategorideki Özel Üyeler
Akkanlı Erkek Öğrenci Yurdu
Bir de Buraya Gözatın
+ Kız Öğrenci Yurtları
» Erkek Öğrenci Yurtları
+ Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
+ Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
alt çizgi
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar
 
DMCA.com Protection Status