Yurtlar - Yurt Arama .com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre YurtlarİzmirKız Öğrenci Yurtları
İzmir Buca Kız Yurtları Fiyatları Ege Üniversitesi Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu
Adres:
1080/1 Sokak No: 1 Evka 1 Buca / İzmir
Sabit Telefon:
0 232 4207373
Web Sitesi:
www.cumhuriyetkizogrenciy...
Üyelik Büyüklüğü: 100
Tıklanma: 11278
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında İzmir hakkında
  şehirle ilgili resimler
  Yurt Özellikleri
Çamaşırhane
Etüd Odası
İnternet
Kantin
Odalarda Banyo
Odalarda Dolap
Yatak - Ranza
Güvenlik Kamerası
Bahçe
Dinlenme Salonu
TV Salonu
Firmaya Mesaj At
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
 
Kullanıcı Girişi
 
4 YENİ
MESAJINIZ VAR
   
 
Kullanıcı adınızı ve şifreniz
bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
   
^ Sayfa Başı | Geri Dön
  Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu
  Kız Öğrenci Yurdu
  Etiketler: izmir kız yurduizmir kız yurdu fiyatıizmir kız yurdu fiyatlarıizmir kız yurtlarıizmir kız yurtları fiyatıizmir kız yurtları fiyatlarıizmir kız öğrenci yurtlarıizmir kız öğrenci yurdu fiyatıizmir kız öğrenci yurtları fiyatıizmir kız öğrenci yurdu fiyatları tümü ›
  Önceki Yurt Sonraki Yurt
Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu
WEB: www.cumhuriyetkizogrenciyurdu.com - TEL: 0 232 4207373
Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu
2 ve 4 Kişilik Odalar
Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu
Yurttan Görüntüler
Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu
Bazı Etkinlikler
Firmaya Mesaj At Önceki Yurt | Sonraki Yurt
     
GENEL BİLGİLER

Cumhuriyet Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)’na bağlı olarak hizmet veren, mülkiyeti İzmir İl Özel İdaresi’ne, yönetimi Türk Kadınlar Konseyi Derneği İzmir Şubesi’ne ait özel bir yurttur. Batılı ülkelerdeki yurt anlayışı paralelinde projelendirilen Cumhuriyet Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu binası, bütün ayrıntılar düşünülerek tasarlanmıştır. 70 kişi kapasiteli yurdumuzda tüm düzenlemeler bu sayıya göre yapılmıştır.

Cumhuriyet Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, standartların üzerinde, çağdaş, konforlu ve aynı zamanda sıcak bir aile ortamı sağlayarak gençlerimizin geleceğe güvenle hazırlanacağı bir ortam sunmaktadır. Yurt içindeki tüm faaliyetler profesyonel idareciler tarafından yürütülmektedir.
Atatürkçü, çağdaş ve kültürlü bakış açımızla İzmir’de yüksek öğrenimini yapacak olan tüm kız öğrencilere, güvenli, temiz ve sıcak bir aile ortamı sunmak. Sunduğumuz olanaklarla Türkiye'nin dört bir yanından seçkin aile ve okullardan gelen öğrencilerin, bu sıcak yuva ortamı içinde yüksek öğrenim hayatına ilk adımlarını atarken, aynı zamanda kendi kendilerine karar verme, seçim yapma ve uygulama konusunda da deneyim sahibi olabilecekleri bir yaşam alanı oluşturmak Atatürk ilkelerine saygılı, Atatürk’ün laik anlayışına bağlı, topluma faydalı, üretken, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, toplum hayatını olumlu etkileyecek projeler geliştiren ve uygulayan, bilinçli, araştırmacı yönü gelişmiş, içten ve güvenilir, kararlı, başarı odaklı, değişime açık, ülke ve toplum sorunlarına duyarlı gençlerimizin yetişmesine katkı sağlamak.

ODALARIMIZ

Üç katlı Cumhuriyet Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nda, odalar bir, iki, üç ve en fazla dört kişilik olarak düzenlenmiştir. Tüm odalar eşit standartlarda, ev sıcaklığını aratmayacak şekilde tasarlanmış ve öğrencilerimizin rahatı için özenle hazırlanmıştır. İki, üç ve dört kişilik odalarımızda kalorifer, ortopedik yatak, bir askılı, bir raflı iki adet dolap, telefon, ayakkabılık, battaniye-yastık, çalışma masası ve giysi askılığı bulunmaktadır. Yerler duvardan duvara halı kaplıdır. İsteyen öğrenciler odalarına belirli ücret karşılığında bilgisayar getirebilirler.

DİNLENME SALONU

Yurdumuzun giriş bölümünde bulunan dinlenme salonumuz, öğrencilerimizin yurda giriş ve çıkışlarında vakitlerini geçirebilecekleri, gazete ve dergi okuyarak dinlenebilecekleri, aynı zamanda keyifli sohbetler yapabilecekleri bir mekan olarak hazırlanmıştır. Mekan ayrıca çocuklarını ziyaret etmek isteyen velilerimiz için kullanılmaktadır.

WC & DUŞ

Duş ve WC ler tüm konaklayan öğrencilerimizin paylaşacağı şekilde birinci sınıf malzemeler ile hazırlanmıştır. Her katta 10adet wc, 9 adet duş, 15 adet lavabo ve duş malzemelerini saklayabilecekleri dolaplar bulunmaktadır. Ayrıca yurdumuzda 24 saat sıcak su mevcuttur.

TEMİZLİK

Temizlik ve kat hizmetleri, haftanın 7 günü sürekli ve düzenli olarak kat görevlilerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Bu kapsamda, katlar, odalar, duş ve WC ler ile ortak kullanımda bulunan tüm mekanlar, kat görevlileri tarafından titizlikle temizlenmektedir.

KAHVALTI ve TV SALONU

Yurt kantinimiz rahat koltukları ve televizyon izleme imkanı ile eşsiz bir dinlenme ve sohbet köşesidir.

ETÜT SALONLARI

Cumhuriyet Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nda gerek sınavlara hazırlık, gerekse günlük derslerin tekrarı amacına yönelik öğrencilerimizin ihtiyaç duydukları sessiz ve konforlu geniş etüt salonları haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

YURT AVANTAJLARI

* Yurdumuzda her odada , etüt salonlarında ve kantinde kesintisiz İnternet bağlantısı vardır.
* Yurt binası ve öğrencilerimiz aksa sigorta tarafından sigortalıdır.
* Yurdumuzda öğrencilerin kullanabileceği 24 saat İnternet bağlantılı bilgisayar sistemi bulunmaktadır.,
* Özel İdare Mensuplarına % 25 indirim uygulanmaktadır.
* Binamız Deprem Yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir ve İzmir İnşaat Mühendisleri Odası tarafından onaylanmıştır.
* İlk yardım Sertifikalı uzman 2 görevlimiz gece ve gündüz yurdumuzda bulunmaktadır.

YURT ULAŞIM BİLGİLERİ

Yurdumuza Minibüs ve Otobüs seferleri bulunmaktadır.

Yurda ulaşım

MİNÜBÜS: EVKA-1 <> KEMER
EVKA-1 <> YENİ GARAJ
OTOBÜS: 274 İZKENT<>GÜMRÜK
374 İZKENT<>KONAK
275 EVKA-1<>GÜMRÜK
285 EVKA-1<>KONAK
478 BUCA <>İZKENT
375 EVKA-1 <>BALÇOVA
173 İZKENT<>GAZİEMİR

İLETİŞİM BİLGİLERİ :

Telefon: 0 232 4207373 - 4409888 - 4421834 - Faks: 0 232 4409133
WEB:
www.cumhuriyetkizogrenciyurdu.comEtiketler: izmir kız yurduizmir kız yurdu fiyatıizmir kız yurdu fiyatlarıizmir kız yurtlarıizmir kız yurtları fiyatıizmir kız yurtları fiyatlarıizmir kız öğrenci yurtlarıizmir kız öğrenci yurdu fiyatıizmir kız öğrenci yurtları fiyatıizmir kız öğrenci yurdu fiyatlarıizmirdeki özel kız öğrenci yurduizmirdeki özel kız öğrenci yurtlarıizmir özel kız yurduizmir özel kız yurtlarıizmir özel kız öğrenci yurduizmir özel kız öğrenci yurtlarıizmir özel kız yurtları fiyatıizmir özel kız öğrenci yurdu fiyatıizmir özel kız öğrenci yurtları fiyatıizmir özel kız yurdu fiyatlarıizmir özel kız yurtları fiyatlarıizmir kız öğrenci yurtları fiyatlarıizmirde özel yurtizmirde özel kız öğrenci yurduizmirde özel kız öğrenci yurtlarıizmir öğrenci yurduizmir özel yurtlarizmirde özel yurtlarizmirde öğrenci yurtlarıizmir bucaizmirin ilçeleriegenin incisiizmir resimleriizmir ege üniversitesiizmir 9 eylül üniversitesiizmir dokuz eylül üniversitesiege üniversitesi atatürk sağlık hizmetleri meslek yüksekokuluege üniversitesi ege meslek yüksekokuluege üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokuluege üniversitesi devlet türk musikisi konservatuvarıege üniversitesi hemşirelik yüksekokuluege üniversitesi izmir atatürk sağlık yüksekokuluege üniversitesi yabancı diller yüksekokulu9 eylül üniversitesi izmir meslek yüksekokulu9 eylül üniversitesi ilahiyat meslek yüksekokulu9 eylül üniversitesi sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu9 eylül üniversitesi adalet meslek yüksekokulu
  Kategorideki Özel Üyeler
Ulusoy Kız Öğrenci Yurdu
Kampüs Yaşam Öğrenci Residence
Çağdaş Kız Öğrenci Yurdu
Eroğlu Kız Öğrenci Yurtları
Özel Kılıçoğlu Yükseköğrenim Kız - Erkek Öğrenci Yurdu
Yasemin Kız Öğrenci Yurdu
Aymari Kız Öğrenci Yurdu
Anatolia Kız Yurdu
Uygun Kız Öğrenci Yurdu
Batı Kız Öğrenci Yurdu
Gelincik Kız Öğrenci Yurdu
Eda Kız Öğrenci Yurdu
Melekler Evi Kız Öğrenci Yurdu
Aşiyan Kız Öğrenci Yurdu
Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu
Sevgi Kız Öğrenci Yurdu
Ilgaz Kız Öğrenci Yurdu
Yükseliş Kız Öğrenci Yurdu (Residence)
Mercan Kız Öğrenci Yurdu
Çetin Kız Öğrenci Yurdu
Smyrna Kız Yurdu
Papatyam Kız Öğrenci Yurdu
MyVia Öğrenci Yaşam Merkezi
Yaşar Üniversitesi Altın Yunus Öğrenci Yurdu
Kilit Kız Yurdu
Akbulut Kız Öğrenci Yurdu
Ezgi Kız Öğrenci Yurdu
Halide Edip Adıvar Kız Öğrenci Yurdu
İyte Yaşam Merkezi
Güneş Kız Öğrenci Yurdu
Kardelen Kız Öğrenci Yurdu
Bir de Buraya Gözatın
» Kız Öğrenci Yurtları
+ Erkek Öğrenci Yurtları
+ Kız Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları
+ Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Karabük Yurt | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar