Yurtlar - Yurt Arama .com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre YurtlarAnkaraKız Öğrenci Yurtları
 ilk|önce
tümü
30/79
sonra|son 
Ankara Kız Yurtları Bahçelievler Kız Yurdu Fiyatları ODTÜ İkizler Kız Yurdu
Adres:
2. Cadde (Muammer Aksoy) 58. Sokak No: 2 Bahçelievler Çankaya / Ankara
Sabit Telefon:
0 312 2225632
Web Sitesi:
www.ikizlerkizogrenc...
Üyelik Büyüklüğü: 100
Tıklanma: 22942
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında Ankara hakkında
  şehirle ilgili resimler
  Yurt Özellikleri
Çamaşırhane
Etüd Odası
İnternet
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda Buzdolabı
Odalarda Dolap
Odalarda Televizyon
Spor İmkanları
Ütü
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Ranza
Bahçe
Dinlenme Salonu
TV Salonu
Firmaya Mesaj At
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
 
Kullanıcı Girişi
 
   
 
Kullanıcı adınızı ve şifreniz
bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
   
^ Sayfa Başı | Geri Dön
  İkizler Kız Öğrenci Yurdu
  Kız Öğrenci Yurtları
  Etiketler: ankaraankara 2 kişilik odaları olan kız yurtlarıankara 2 kişilik yurt fiyatlarıankara 24 saat sıcak suyu olan kız yurtlarıankara adsl internet bağlantılı kız yurduankara adsl internet bağlantılı yurtankara bilgisayarlı yurtlarankara en uygun yurtankara etüd odalı kız yurtlarıankara etüd odalı yurtlar tümü ›
  Önceki Yurt Sonraki Yurt
Firmaya Mesaj At Önceki Yurt | Sonraki Yurt
     

İkizler Kız Öğrenci Yurdu

Toplu yaşanan bir sistemin içinde çocuklarımızın ev konforundan uzaklaşmadan eğitimlerini başarıyla tamamlamaları, Özel İkizler Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu'nun öncelikli hedefidir. Amacımız çağdaş yönetim anlayışı ile öğrencilerimize temiz, güvenli, huzurlu ve sıcak bir ortam sağlayarak, üstün başarı ve performans sağlamalarına yardımcı olmaktır.

Güvenli, konforlu olarak düzenlenmiş olan yurdumuzda 80 kişilik kontenjan 54'e indirilerek çok daha rahat ve sağlıklı ortam elde edilmiştir. 4 katlı ve depreme dayanıklı binamızda merkezi ısıtma sistemi ile 24 saat sıcak su, kablolu TV, internet, açık büfe kahvaltı, 4 çeşit akşam yemeği hizmeti verilmektedir. Binamız güvenlik kamerasıyla izlenirken ayrıca 24 saat görevli personel bulunmaktadır.

Yurdumuz öğrencilerin kampüslere ulaşımı ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamaları bakımından merkezi konumdadır. İkizler Kız Öğrenci Yurdu Ankara'nın en güvenilir semtlerinden biri olan Bahçelievler'de bulunmaktadır. Bahçelievler seçkin ailelerin ikamet ettiği, nezih, modern ve bakımlı bir semttir.

Yurdumuzun Konumu

Özel İkizler Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Ankara'nın en merkezi yerlerinden birisi olan Bahçelievler'de bulunmaktadır.
 
Bütün üniversitelere ulaşım sağlayan belediye ve servis otobüsü durakları ve Ankaray durağı ile çeşitli yiyecek ve içecek seçeneklerinin sunulduğu sayısız restauranta yürüme mesafesinde bulunan Özel İkizler Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu; ulaşım kolaylığının yanı sıra alışveriş sanat ve eğlence yerlerinin bulunduğu sosyo-kültürel açıdan da zengin bir çevrededir.

Sizlere Sunduğumuz İmkânlar;

Odalarımız

Gece ve gündüz olmak üzere sürekli yetkili kişiler öğrencilerimizin sorun, istek ve önerilerine anında yanıt vermekte ve tüm şikayetleri anında değerlendirilmektedir.

4 katlı binamızda 2-3-4 ve 6 kişilik odalar mevcuttur. Her odada çalışma masası olup, ayrıca her öğrenciye ait özel çekmeceli ve aynalı 2 bölmeli gardrop, birinci sınıf yatak ve yatak takımları bulunmaktadır.

Odalarımızın hepsinde bir televizyon, buzdolabı, kitaplık, yangın dedektörü, kablosuz ADSL internet bağlantısı, merkezi santrale bağlı telefon mevcuttur.

İç aydınlatması mükemmel, modern görünümlü, geniş kullanım alanlı odalarımızda, öğrencilerimiz kendilerini evlerinde gibi hissedeceklerdir. Tüm odalar öğrencilerimize en konforlu ve en rahat yaşam olanağı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Odalarımızın Özellikleri :

* Odalar 1-2-3-4-6 kişiliktir
* Oda temizliği her gün yapılmaktadır. Ayrıca öğrenci istediği zaman da temizlik hizmeti vermekteyiz
* Devamlı sıcak su
* Özel çamaşır yıkama ve ütü hizmeti
* Lamba, çalışma masası, gardrop, kilitli eşya dolabı
* Isıcam, ses yalıtımı, alarm sistemi, yangın söndürme sistemi
* Yatakların üstü elizeli ve çarşaflıdır
* Yemek Masası

Sağlık Hizmetleri

Öğrencilerimizin ve personelimizin anında sağlık hizmetinden yararlanabilmeleri amacıyla yurdumuzda revir odası ve ilk yardım teçhizatı bulunmaktadır. Acil durumlarda yurdumuza yürüme mesafesi kadar yakın olan Gazi Üniversitesi Hastanesi, Beşevler Tıp Merkezi ve Başkent Hastanesine ulaştırılmaktadır.

Yiyecek İçecek Hizmetleri

Şık tasarımı, rahat ve hijyen koşullarıyla sabah açık büfe kahvaltı ve akşam 4 çeşitten oluşan yemeklerimiz porselen tabaklarda servis yapılmaktadır. Yemeklerimiz kendi konusunda uzman aşçımız tarafından yurt mutfağında hijyenik olarak hazırlanıp öğrencilerimizin damak tadına sunulmaktadır. Yemek salonumuzda aynı zamanda televizyon seyredebilme imkanı sağlayarak büyük ekran bir televizyonumuz da mevcuttur.

Yemek listelerimiz, yetişkin bir kişinin bir öğünde alması gereken kalori göz önünde bulundurularak, diyet uzmanlarının kontrolü altında belirlenmektedir. Yemeklerimiz, kadrolu, bu konuda usta ve ehliyetli aşçılarımız tarafından hijyenik şartlarda hazırlanmaktadır. Aşçılarımızın sağlık durumları üç ayda bir yaptırılan testlerle takip edilmekte; personelin el, yüz ve kıyafet temizliklerine dikkat edilmektedir. Hijyenik temizliğine özen gösterilen mutfak ve mutfak malzemeleri Yurt Yönetimi tarafından sürekli olarak kontrol edilmektedir. Yemekler, günlük olarak ve mevcuda göre pişirilmektedir; bu nedenle bir sonraki güne yemek bırakılmamaktadır. Sağlık denetimleri sebebiyle her yemekten numune alınmakta ve 24 saat buzdolabında bekletilmektedir.

Etüt Salonu

Ortak kullanım alanı olarak düzenlenen etüt salonu seçkin bir ortamda bağımsız masalarda ders çalışma imkanı sağlamaktadır.  Rahat, sessiz ve modern bir çalışma ortamının sağlandığı Etüt Salonumuz, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

Temizlik ve Kat Hizmetleri

Yurdun genel temizliği her gün yapılmakta olup, banyo, tuvalet temizliği saat başı yapılmaktadır. Ayrıca öğrencilerimiz cüzi ücretle çamaşır yıkatma ve ütü hizmetlerimizden faydalanabilmektedir. Haftada bir kez nevresimler değiştirilmektedir. Banyolarda 24 saat sıcak suyumuz mevcuttur.

Güvenlik Hizmetleri

Konaklamakta olan öğrencilerimiz ile personelin huzur ve güveninin sağlanması amacı ile yurdumuzda, güvenlik kamerası ve 24 saat görevli personel bulundurulmaktadır. Tesisin dışarıdan gelecek her türlü muhtemel tehditlere karşı korunması; caydırıcı, önleyici ve durdurucu önlemlerin alınması amacı ile güvenlik açısından yurdun her türlü ihtiyacı tespit edilmekte, hazırlanan yönetmelikler ve profesyonel eğitim programları ile desteklenmektedir.

İnternet Hizmetleri

Öğrencilerimiz dinlenme salonundaki bilgisayarlardan yararlanabildikleri gibi, kablolu ve kablosuz ADSL bağlantı ile sunulan internet hizmeti, yurdumuzun tüm oda ve ortak kullanım alanlarında hizmet vermektedir.

Yönetim Ekibimiz

8 yıldan beri hizmet vermekte olan İkizler Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu'nun sahibi Sabiye Serpil AYDOĞAN askeri okulda eğitmen olup, ayrıca sanat merkezi de bulunmaktadır. Kız öğrenci yurdumuz göstermiş olduğu başarılardan dolayı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından teşekkür belgeleri ile ödüllendirilmiştir.

Diğer Kız Yurdumuzu Görmek İçin Tıklayın.Etiketler: ankaraankara 2 kişilik odaları olan kız yurtlarıankara 2 kişilik yurt fiyatlarıankara 24 saat sıcak suyu olan kız yurtlarıankara adsl internet bağlantılı kız yurduankara adsl internet bağlantılı yurtankara bilgisayarlı yurtlarankara en uygun yurtankara etüd odalı kız yurtlarıankara etüd odalı yurtlarankara güvenli kız yurtlarıankara güvenli yurtankara internet hizmeti olan kız yurtlarıankara kafeteryalı kız yurduankara kantin hizmetli kız yurduankara kantin hizmetli yurtankara kız öğrenci yurduankara kız yurduankara kız yurtlarıankara konforlu kız yurtlarıankara konforlu yurtlarankara kullanışlı yurtlarankara LCD sistemli yurtlarankara oturma gurupları olan kız yurtlarıankara öğrenci yurtlarıankara özel kız öğrenci yurtlarıankara özel kız yurduankara özel öğrenci yurduankara özel yatılı kız yurduankara özel yemek salonlu yurtlarankara özel yemek sistemli yurtlarankara özel yurtlarankara sabah kahvaltısı olan kız yurduankara televizyon ve kahvaltılı yurtlarankara ucuz kız öğrrenci yurduankara ucuz kız yurtlarıankara ulaşım kolaylığı olan kız öğrenci yurtlarıankara ulaşım kolaylığı olan öğrenci yurtlarıankara ulaşımı kolay yurtankara uygun yurtankara üniversitesiankara üniversitesi yolu üzerindeki kız öğrenci yurtlarıankara üniversitesi öğrenci yurtlarıankara üniversitesine yakın öğrenci yurtlarıankara üniversitesine yakın yurtankara yatılı kız yurtlarıankara yemek salonlu yurtlarankara yemek sistemli yurtlarankara yurtankara yurt fiyatıankara yurt fiyatlarıankara yurt hizmetiankara yurtlarankara yüksek öğrenim kız yurduankara yüksek öğrenim yurduankara yükseköğrenim kız öğrenci yurtlarıankara yükseköğrenim kız yurduankaraadaki 2 kişilik yurt fiyatlarıankaradaki 24 saat sıcak suyu olan kız yurtlarıankaradaki 2 kişilik odaları olan kız yurtlarıankaradaki adsl internet bağlantılı kız yurduankaradaki adsl internet bağlantılı yurtankaradaki en uygun yurtankaradaki etüd odalı kız yurtlarıankaradaki etüd odalı yurtlarankaradaki güvenli yurtankaradaki internet hizmeti olan kız yurtlarıankaradaki internet hizmeti olan yurtlarankaradaki kafeteryalı kız yurduankaradaki kantin hizmetli kız yurduankaradaki kantin hizmetli yurtankaradaki kız öğrenci yurt fiyatlarıankaradaki kız yurduankaradaki kız yurtlarıankaradaki LCD sistemli yurtlarankaradaki oturma gurupları olan kız yurtlarıankaradaki özel yatılı kız yurduankaradaki sabah kahvaltısı olan kız yurduankaradaki ulaşım kolaylığı olan kız öğrenci yurtlarıankaradaki ulaşım kolaylığı olan öğrenci yurtlarıankaradaki uygun yurtankaradaki yatılı kız yurtlarıankaradaki yurtankaradaki yurt fiyatıankaradaki yurt fiyatlarıankaradaki yurt hizmetiankaradaki yurtlarankaradaki yüksek öğrenim kız yurduankaradaki yüksek öğrenim yurduankaradaki yükseköğrenim kız öğrenci yurtlarıyurt fiyatları ankaraankara kız yurdu fiyatıankara kız öğrenci yurtlarıankara kız yurtları fiyatıankara kız öğrenci yurdu fiyatıankara kız öğrenci yurtları fiyatıankara kız yurdu fiyatlarıankara kız yurtları fiyatlarıankara kız öğrenci yurdu fiyatlarıankara kız öğrenci yurtları fiyatlarıankaradaki özel kız öğrenci yurduankaradaki özel kız öğrenci yurtlarıankara özel kız yurtlarıankara özel kız öğrenci yurduankara özel kız yurdu fiyatıankara özel kız yurtları fiyatıankara özel kız öğrenci yurdu fiyatıankara özel kız öğrenci yurtları fiyatıankara özel kız yurdu fiyatlarıankara özel kız yurtları fiyatlarıankarada özel yurtankarada özel kız öğrenci yurduankarada özel kız öğrenci yurtlarıankarada özel yurtlarankarada öğrenci yurtlarıankara öğrenci yurduankara gazi üniversitesiankaradaki devlet üniversiteleriankara odtüankara bilkent üniversitesiankara hacettepe üniversitesiankaradaki özel üniversitelerankara atılım üniversitesiankara başkent üniversitesiankara çankaya üniversitesiankara tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesiankara ufuk üniversitesibahçelievler kız yurdubahçelievler kız yurtlarıbahçelievler kız yurdu fiyatıbahçelievler kız yurdu fiyatlarıbahçelievler kız yurtları fiyatlarıankara bahçelievlerankara bahçelievler yurduankara bahçelievler yurtlarıankara bahçelievler yurdu fiyatıankara bahçelievler yurtları fiyatıankara bahçelievler yurdu fiyatlarıankara bahçelievler yurtları fiyatlarıankara bahçelievler resimleriankara çankaya erkek yurdu fiyatlarıankara çankaya erkek yurtları fiyatlarıankara çankaya özel erkek yurdu fiyatlarıankara çankaya özel erkek yurtları fiyatlarıakköprüakyurtaltındağayaşbalabeypazarıçamlıdereçankayaçubukelmadağetimesgutevrengaziemirgölbaşıgüdülhaymanaankara çankaya kız yurduankara çankaya kız yurdu fiyatıankara çankaya kız yurdu fiyatlarıankara çankaya kız yurtlarıankara çankaya kız yurtları fiyatıankara çankaya kız yurtları fiyatlarıçankaya kız öğrenci yurduçankaya kız öğrenci yurdu fiyatıçankaya kız öğrenci yurdu fiyatlarıçankaya kız öğrenci yurtlarıçankaya kız öğrenci yurtları fiyatıçankaya kız öğrenci yurtları fiyatlarıçankaya kız yurduçankaya kız yurdu fiyatıçankaya kız yurdu fiyatlarıçankaya kız yurtlarıçankaya kız yurtları fiyatıçankaya kız yurtları fiyatları
  Kategorideki Özel Üyeler
Mavera Kız Öğrenci Yurdu
Pelin Kız Öğrenci Yurdu
Çankaya Kız Yurdu
Güneş Kız Öğrenci Yurdu
YurtAnkara Kız Öğrenci Yurdu
Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu
Atalay Kız Öğrenci Yurdu
Metropol Kız Öğrenci Yurdu
Sevgi Kız Öğrenci Yurdu
Eylül Kız Öğrenci Residence
Nil Kız Öğrenci Yurdu
Dorm Residence Kız Öğrenci Yurdu
Duru Kız Öğrenci Yurdu
Mavi Yıldız Özel Cebeci Kız Öğrenci Yurdu
Çukurambar Residence Kız Yurdu
Özel Muradiye Aydınlık Evler Kız Yurdu
Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurdu
Esen Kız Öğrenci Yurdu
Mine Kız Öğrenci Yurdu
Nesil Kız Öğrenci Yurdu
Ekin Kız Öğrenci Yurdu
Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu
Alkın Kız Öğrenci Yurdu
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kız Öğrenci Yurdu
Gözde Kız Öğrenci Yurdu
Dr. Necmiye Durlu Kız Öğrenci Yurdu
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kız Öğrenci Yurdu
Ülkü Kız Öğrenci Yurdu
Berrak Deniz Kız Öğrenci Yurdu
İkizler Kız Öğrenci Yurdu
İdeal Öğrenci Yurtları
İdeal Öğrenci Yurtları
Yalçınkaya Kız Öğrenci Yurdu
Kelebek Kız Öğrenci Yurdu
Bahçelievler On Mayıs Kız Yurdu
Özel Anıttepe Kız Öğrenci Yurdu
Prof. Dr. M. Zeki Doğaneli Kız Öğrenci Yurdu
Tuana Kız Öğrenci Yurdu
Bir de Buraya Gözatın
» Kız Öğrenci Yurtları
+ Erkek Öğrenci Yurtları
+ Kız Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları
+ Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar