Yurtlar - YurtArama.com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre YurtlarKarsErkek Öğrenci Yurtları
 ilk|önce
tümü
1/2
sonra|son 
Ömer Nasuhi Bilmen Erkek Öğrenci Yurdu Kars Erkek Öğrenci Yurdu Merkez Yurtlar
Adres:
Bülbül Mah. Değirmenyolu Sk. No: 4 Merkez / Kars
Sabit Telefon:
0 474 2251610
Cep Telefonu:
Faik Murat Önalan: 0 506 8831031
Faks:
0 474 2251606
Web Sitesi:
www.iyckars.org.tr
E-Posta:
muratonalan_@hotmail...
Türü: Erkek
Üyelik Büyüklüğü: 100
Tıklanma: 12731
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında Kars hakkında
  şehirle ilgili resimler
  Yurt Özellikleri
7/24 Güvenlik
Çamaşırhane
İnternet
Odalarda Banyo
Odalarda Buzdolabı
Spor İmkanları
Ütü
Yatak - Baza
Gece Bekçisi
Bahçe
TV Salonu
Firmaya Mesaj At
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
 
Kullanıcı Girişi
 
1 YENİ
MESAJINIZ VAR
   
 
Kullanıcı adınızı ve şifreniz
bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
   
^ Sayfa Başı | Geri Dön
 

Ömer Nasuhi Bilmen Erkek Öğrenci Yurdu

  İlim Yayma Cemiyeti Erkek Öğrenci Yurdu
  Etiketler: yükseköğrenim erkek yurduyüksek öğrenim erkek yurduyatılı erkek yurtlarıucuz erkek yurtlarıservisli erkek yurtlarıservis imkanlı erkek yurtlarısabah kahvaltısı olan erkek yurduözel yatılı erkek yurduözel erkek yurtlarıözel erkek yurdu tümü ›
  Sonraki Yurt
Firmaya Mesaj At Sonraki Yurt
     

Sıcak Bir Yuva: Ömer Nasuhi Bilmen Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

2006-2007 Eğitim Öğretim yılın da İlim Yayma Cemiyeti Kars Şubesi bünyesinde hizmete giren yurdumuz. 

Memleketin dört bir yanından gelen pırıl  pırıl  gençleri  ağırlıyor.

Serhat şehri yada Türkiye’nin bir ucunda olma gerçeği,soğuk bir kış hüznüyle değmesin diye yüreklere, sıcak samimi ve en önemlisi kaliteli bir hizmet sunmayı ilke edinen bir kadro, yuvanız kılmaya çalışıyor yurdumuzu.

Her insan özel ve ayrı bir dünyadır; bu anlamda biriciktir her öğrencimiz. Bunun bilincindeyiz. Sağlıklı bir iletişim kurup; doğru bir hedef gösterilir ve bunun için gerekli katkı sağlanırsa bütün öğrencilerimizin arkasında İlim Yayma Cemiyeti bir rüzgar olacaktır; bu ise sarsılmaz bir ilkemiz.

Başarılı bir ortam kurmak için fiziki anlamda her şey düşünüldü bu mekan da ve hiçbir masraftan kaçınılmadı;ilim için! 130 yatak kapasiteli yurdumuzda 5’er kişilik bazalı odalar her kata üç ayrı etüt salonu,pırıl pırıl banyo –lavabolar,çamaşır yıkama ve kurutma imkanı,dinlenme ve misafir kabul etme salonu,revir, kantin, konferans ve sinema salonu ve nefis yemeklerin hazırlandığı  geniş ve hijyenik yemek hanesi, müstakil bahçesi  ve güvenlik kamarasıyla doğuda özel bir yurt olma ayrıcalığına Ömer Nasuhi Bilmen Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu.

Öğrencilerimizin okullarına yürüyerek yada tek dolmuşla ulaşım sağlanma imkanına sahip olan yurdumuz ayrıca öğrencilerimizin hizmetine birde servis aracı kullanma  imkanı  sunmuştur.

Yurdumuz sosyal kültürel faaliyetler açısından hayli zengin; üniversitemizden ve bölge üniversitelerinden gelen kıymetli akademisyenlerin verdiği konferanslar, sinema kulübünün taktim ettiği belgesel ve filmler, spor kulübü turnuvaları, gezi kulübü piknik ve gezileri, diğer kulüp faaliyetleri ve bireysel çalışmalarla öğrencilerimize üniversite havası gayreti var yurdumuzda.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

İlim Yayma Cemiyeti, kamu yararına çalışan dernek statüsündeki, Türkiye’nin en köklü ve güvenilir sivil toplum kuruluşudur.

68 mümtaz hayırsever ve vatanperver insan tarafından, millî ve manevî değerlerimizi ihya ederek geleceğe taşımak, ilim ve irfan çalışmalarını destekleyerek yaygınlaştırmak için 11 Ekim 1951 tarihinde kurulmuştur.
Kuruluşunun hemen ardından, Milli Eğitim Bakanlığı’nın talebi üzerine İstanbul’da ilk İmam-Hatip Okulu’nu açmıştır.
Yarım asrı aşan bir süredir nice hayırlı, bereketli ve güzel hizmetlere vesile olan Cemiyetimiz günümüzde Edirne’den Van’a kadar, Türkiye genelindeki şubeleri, öğrenci yurtları ve verdiği burslarıyla eğitim alanındaki çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Misyonumuz;

Ülkemizin kalkınmasına; milli, ahlaki, dini, manevi ve kültürel değerleri benimseyen, koruyan, geliştiren, vatanını ve milletini seven bir toplumun yetişmesine katkı sağlayacak eğitim ve kültür faaliyetlerinde bulunmaktır.

Vizyonumuz;

İlim Yayma Cemiyeti’ni, eğitim ve kültür alanında uluslararası standartlarda kaliteli ve modern hizmet veren; uluslararası sivil toplum kuruluşları arasında etkili ve prestij sahibi olan bir kurum haline getirmektir.Etiketler: yükseköğrenim erkek yurduyüksek öğrenim erkek yurduyatılı erkek yurtlarıucuz erkek yurtlarıservisli erkek yurtlarıservis imkanlı erkek yurtlarısabah kahvaltısı olan erkek yurduözel yatılı erkek yurduözel erkek yurtlarıözel erkek yurduoturma gurupları olan erkek yurtlarıkantin hizmetli erkek yurdukafeteryalı erkek yurduinternet hizmeti olan erkek yurtlarıgüvenlik olan erkek yurtlarıgüvenli erkek yurtlarıetüd odalı erkek yurtlarıerkek yurtlarıerkek yurt fiyatlarıerkek yurt başvuruları
  Kategorideki Özel Üyeler
Ömer Nasuhi Bilmen Erkek Öğrenci Yurdu
Bir de Buraya Gözatın
+ Kız Öğrenci Yurtları
» Erkek Öğrenci Yurtları
+ Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
+ Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
alt çizgi
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar
 
DMCA.com Protection Status