Adana ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Adana Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Adana Kız Erkek Öğrenci Yurtları / Apartları / Pansiyonları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Adana Kız Erkek Öğrenci Yurtları / Apartları / Pansiyonları

Adana, mutfağıyla ve özellikle dünyaca ünlü kebabıyla meşhur bir şehir. Ülkenin altıncı büyük şehri olan Adana, önemli ticaret ve kültür merkezidir. Adana, tarihi ve doğal güzellikleriyle gezilip görülmesi gereken bir şehir. Sıcakkanlı insanların yaşadığı bir kent. Sosyal açıdan çok canlı olan Adana, kolay adapte olunacak bir şehir. Çukurova Üniversitesi, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ve Kanuni Üniversitesi'nin bulunduğu şehirde 50 bin civarında öğrenci eğitim görüyor. Öğrenciler için renkli bir şehir olan Adana'da pahalı bir şehir değil. Ulaşım sorunu yok. Yurtlar yeterli oranda ve fiyatları bir çok şehre göre uygun. Adana'da ki yurtlarla ilgili sitemizden bilgi alıp, iletişim sağlayabilirsiniz.

Adana özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Adana özel üye yurtlar

Seyhan / Adana

Seyhan Kız Öğrenci Yurdu

Seyhan Kız Öğrenci Yurdu olarak Adana Seyhan ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri150 Seyhan Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Adana Öğrenci Yurtları

Adana denildiğinde ilk akla gelen Çukurova Üniversitesi ve farklı özel üniversitelerin bulunduğu Adana'da öğrenci nüfusu oldukça yüksektir. Öğrenci sayısında ki bu yükseklik nedeniyle KYK Yurtları'nın kapasiteleri yetersiz kalabilmektedir. Bununla birlikte bir çok özel öğrenci yurdu, pansiyonu ve apartı Adana'da hizmet vermekte ve öğrencilerine rahat edebilmeleri için çeşitli imkanlar sunmaktalar.

Dilerseniz Adana'daki kız öğrenci yurtları ve Adana'daki erkek öğrenci yurtları sayfalarımızdan daha detaylı inceleme yapabilirsiniz. Listelenen yurtlar, pansiyonlar ve apartlar ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Yurtları filtrele
Diğer özellikler

Adana hakkında bilgi

Adana Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye'nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, Akdeniz Bölgesi'nde yer alır ve Akdeniz iklimi özelliklerini taşır. Türkiye'nin önde gelen bir ticaret ve kültür merkezidir. Bölgenin büyük bir bölümü, tarıma oldukça elverişli, geniş ve düz bir arazidir. Aynı zamanda Adana maden zengini 4. bölgedir. Çukurova Üniversitesi ve Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi olmak üzere iki tane üniversitesi bulunur.

Adana hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.