Adana ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Adana Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Adana Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Adana Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Adana, mutfağıyla ve özellikle dünyaca ünlü kebabıyla meşhur bir şehir. Ülkenin altıncı büyük şehri olan Adana, önemli ticaret ve kültür merkezidir. Adana, tarihi ve doğal güzellikleriyle gezilip görülmesi gereken bir şehir. Sıcakkanlı insanların yaşadığı bir kent. Sosyal açıdan çok canlı olan Adana, kolay adapte olunacak bir şehir. Çukurova Üniversitesi, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ve Kanuni Üniversitesi'nin bulunduğu şehirde 50 bin civarında öğrenci eğitim görüyor. Öğrenciler için renkli bir şehir olan Adana'da pahalı bir şehir değil. Ulaşım sorunu yok. Yurtlar yeterli oranda ve fiyatları bir çok şehre göre uygun. Adana'da ki yurtlarla ilgili sitemizden bilgi alıp, iletişim sağlayabilirsiniz.

Adana özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Adana özel üyeler

Seyhan / Adana

Seyhan Kız Öğrenci Yurdu

Seyhan Kız Öğrenci Yurdu olarak Adana Seyhan ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Çamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri150 Seyhan Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Adana hakkında bilgi

Adana Hakkında Genel Bilgiler
Türkiye'nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, Akdeniz Bölgesi'nde yer alır ve Akdeniz iklimi özelliklerini taşır. Türkiye'nin önde gelen bir ticaret ve kültür merkezidir. Bölgenin büyük bir bölümü, tarıma oldukça elverişli, geniş ve düz bir arazidir. Aynı zamanda Adana maden zengini 4. bölgedir. Çukurova Üniversitesi ve Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi olmak üzere iki tane üniversitesi bulunur.

Adana hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.