Adana özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Adana Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Adana
Adana, mutfağıyla ve özellikle dünyaca ünlü kebabıyla meşhur bir şehir. Ülkenin altıncı büyük şehri olan Adana, önemli ticaret ve kültür merkezidir. Adana, tarihi ve doğal güzellikleriyle gezilip görülmesi gereken bir şehir. Sıcakkanlı insanların yaşadığı bir kent. Sosyal açıdan çok canlı olan Adana, kolay adapte olunacak bir şehir. Çukurova Üniversitesi, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ve Kanuni Üniversitesi'nin bulunduğu şehirde 50 bin civarında öğrenci eğitim görüyor. Öğrenciler için renkli bir şehir olan Adana'da pahalı bir şehir değil. Ulaşım sorunu yok. Yurtlar yeterli oranda ve fiyatları bir çok şehre göre uygun. Adana'da ki yurtlarla ilgili sitemizden bilgi alıp, iletişim sağlayabilirsiniz.
Seyhan Kız Öğrenci Yurdu

Seyhan Kız Öğrenci Yurdu olarak Adana Seyhan ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda Banyo
WhatsApp Sıralama Değeri150 İncele

Adana Öğrenci Yurtları

Adana denildiğinde ilk akla gelen Çukurova Üniversitesi ve farklı özel üniversitelerin bulunduğu Adana'da öğrenci nüfusu oldukça yüksektir. Öğrenci sayısında ki bu yükseklik nedeniyle KYK Yurtları'nın kapasiteleri yetersiz kalabilmektedir. Bununla birlikte bir çok özel öğrenci yurdu, pansiyonu ve apartı Adana'da hizmet vermekte ve öğrencilerine rahat edebilmeleri için çeşitli imkanlar sunmaktalar.

Dilerseniz Adana'daki kız öğrenci yurtları ve Adana'daki erkek öğrenci yurtları sayfalarımızdan daha detaylı inceleme yapabilirsiniz. Listelenen yurtlar, pansiyonlar ve apartlar ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Adana  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA

Adana hakkında bilgi

Adana'nın Gezilecek Yerleri

Adana sık sık kendine özgü yemekleri ve insanları ile anılan bir şehirdir. Seyhan Nehri üzerinde yer alan Taş Köprü dünyanın araç trafiğine açık ilk tarihi köprüsü olma özelliğine sahiptir. Ulu Cami olarak da bilinen Ramazanoğulları Camii'de gidilecek yerler arasında olabilir. Bunun yanında Varda (Alman) Köprüsü, Kapikaya Canyonu, Bebekli Kilise, Seyhan Barajı, Kozan Kalesi ve Adana Arkeoloji Müzesi de görülmesi gereken yerler arasındadır.

Adana hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.