Adıyaman özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Adıyaman Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Adıyaman

Adıyaman üniversitesi öğrenci yurtlarıMedeniyetler şehri Adıyaman, tarihi eserleri, doğal güzellikleri ve kültürel zenginliğiyle bir huzur şehri. Kentte medeniyetlerin bıraktığı çok sayıda tarihi eser bulunuyor. Herkesin Nemrut Dağı ile ismini bildiği Adıyaman, zengin kültüre sahip bir şehirdir. Turizmle birlikte her geçen gün gelişen ve modernleşen kent, 20 bini aşan üniversite öğrenci sayısıyla bir öğrenci kenti olma yolunda ilerliyor. Sosyal hayatın oldukça renkli olduğu şehir, öğrenciler için ideal bir yer. Eğitim için kente gelen öğrenciler, bir yandan kaliteli eğitim alırken diğer yandan tarihi ve kültürel zenginlikleri yaşama ve görme fırsatı yakalıyor. Adıyaman'da yurt sorunu bulunmuyor. Yurt fiyatları sağladıkları imkanlara göre değişiyor. Adıyaman'daki yurtlarla sitemizden iletişim kurabilirsiniz.

Özel Akpınar H. Asım Ve H. Hadice Karaer Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Akpınar H. Asım Ve H. Hadice Karaer Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu olarak Adıyaman Merkez ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
WhatsApp Sıralama Değeri600 İncele

Adıyaman öğrenci yurtları ile ilgili detaylı bilgiye sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Adıyaman  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA