Afyonkarahisar Kız Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Afyonkarahisar Kız Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Afyonkarahisar
  4. Kız Öğrenci Yurtları
Kız öğrenciler için yurt seçeneğinin oldukça fazla olduğu Afyonkarahisar'da, kız yurtları kaliteli, konforlu ve güvenli hizmetleriyle öğrencilere evlerini aratmıyor. Tek kişilik odalardan 6 kişilik odalara kadar geniş yelpazeye sahip olan yurtlarda standart olarak yemek, internet, odada banyo, televizyon, buzdolabı gibi imkanların dışında rahat ders çalışılması için etüt alanları da bulunuyor. Yurtlardan üniversiteye ve pek çok yere tek araçla ulaşım sağlanabiliyor. Afyonkarahisar'daki kız yurtları hakkında sitemizden bilgi alıp, iletişim kurabilirsiniz.
ÜNİYURT I Kız / Erkek Öğrenci Yurtları

ÜNİYURT I Kız / Erkek Öğrenci Yurtları olarak Afyonkarahisar Merkez ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri300 İncele
Akükent Kız Öğrenci Yurdu Afyonkarahisar Yurt Afyon Yurtları Afyon Kız Yurtları

Akükent Kız Öğrenci Yurdu Afyonkarahisar Yurt Afyonkarahisar Yurtlar Afyon Kız Yurdu Afyon Kız Yurtları Afyon Yurt Afyon Yurtlar Afyonkarahisar Öğrenci Yurdu Afyonkarahisar Öğrenci Yurtları Afyon Kız

7/24 Güvenlik
Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
WhatsApp Sıralama Değeri150 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Afyonkarahisar  Kız Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA