Afyonkarahisar ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Afyonkarahisar Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Afyonkarahisar Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Afyonkarahisar Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Eski ismi Afyon olan Afyonkarahisar'ın İstiklâl Savaşında önemli bir yere sahiptir. Anadolu’nun batı yakasında bir kavşak noktasında yer alan şehir, binlerce yıllık medeniyetlerin kültür ve sanatını yansıtıyor. Arkeolojik kalıntıları, asırlık yapıları, milyonlarca yılda oluşmuş mağaraları ve doğal güzellikleriyle öne çıkan Afyonkarahisar, termal turizmi bakımından Türkiye'nin Termal Başkenti olarak da adlandırılıyor. Afyon tarihi ile olduğu kadar doğası ile görülmeye değer bir şehir. Özellikle kuş gözlemcileri için cennet niteliğinde göller ve parklar bulunuyor. Ulaşım açısından çok rahat olan şehir, huzurlu ve güvenlidir. İnsanları sıcakkanlıdır. Şehrin tek üniversitesi olan Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde 40 binden fazla öğrenci eğitim görüyor. Öğrenciler için güzel bir kent konumunda olan Afyonkarahisar, yurt bakımından çeşitliliğe sahip. Yurt fiyatları pek çok kentle aynıdır. olan Afyonkarahisar'daki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Afyonkarahisar özel üye yurtlar

Merkez / Afyonkarahisar

ÜNİYURT I Kız / Erkek Öğrenci Yurtları

ÜNİYURT I Kız / Erkek Öğrenci Yurtları olarak Afyonkarahisar Merkez ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Revir
Sıralama Değeri300 YouTube Detay

Merkez / Afyonkarahisar

ÜNİYURT I Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

ÜNİYURT I Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları olarak Afyonkarahisar Merkez ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Revir
Ücretsiz Servis
Sıralama Değeri300 YouTube Detay

Merkez / Afyonkarahisar

Akükent Kız Öğrenci Yurdu

Akükent Kız Öğrenci Yurdu Afyonkarahisar Yurt Afyonkarahisar Yurtlar Afyon Kız Yurdu Afyon Kız Yurtları Afyon Yurt Afyon Yurtlar Afyonkarahisar Öğrenci Yurdu Afyonkarahisar Öğrenci Yurtları Afyon Kız

Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Sıralama Değeri150 Akükent Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler