Afyonkarahisar özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Afyonkarahisar Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Afyonkarahisar
Eski ismi Afyon olan Afyonkarahisar'ın İstiklâl Savaşında önemli bir yere sahiptir. Anadolu’nun batı yakasında bir kavşak noktasında yer alan şehir, binlerce yıllık medeniyetlerin kültür ve sanatını yansıtıyor. Arkeolojik kalıntıları, asırlık yapıları, milyonlarca yılda oluşmuş mağaraları ve doğal güzellikleriyle öne çıkan Afyonkarahisar, termal turizmi bakımından Türkiye'nin Termal Başkenti olarak da adlandırılıyor. Afyon tarihi ile olduğu kadar doğası ile görülmeye değer bir şehir. Özellikle kuş gözlemcileri için cennet niteliğinde göller ve parklar bulunuyor. Ulaşım açısından çok rahat olan şehir, huzurlu ve güvenlidir. İnsanları sıcakkanlıdır. Şehrin tek üniversitesi olan Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde 40 binden fazla öğrenci eğitim görüyor. Öğrenciler için güzel bir kent konumunda olan Afyonkarahisar, yurt bakımından çeşitliliğe sahip. Yurt fiyatları pek çok kentle aynıdır. olan Afyonkarahisar'daki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.
ÜNİYURT I Kız / Erkek Öğrenci Yurtları

ÜNİYURT I Kız / Erkek Öğrenci Yurtları olarak Afyonkarahisar Merkez ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri300 İncele
ÜNİYURT I Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

ÜNİYURT I Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları olarak Afyonkarahisar Merkez ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Revir
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri300 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Afyonkarahisar  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA