Ağrı ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Ağrı Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Ağrı Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Ağrı Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

İran ile Anadolu'yu bir birine bağlayan Ağrı, Medeniyetler beşiği olarak anılan Mezopotamya'nın önemli bir koludur. Pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Ağrı, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle harika bir şehir. Türkiye'nin en büyük dağından ismini alan kent, Nuh Tufanı ile ilgisinden dolayı Tevrat’ta adı geçen Ararat Dağı ve ülkesinin, Ağrı ve çevresinde olduğunun sanılmasından dolayısı Ağrı’ya batılılar tarafından Ararat da denilir. Şehrin en tanınmış yemeği Abdigor köftesidir. Kışı soğuk geçen kent, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi sayesinde son yıllarda büyük gelişme gösteriyor. Şehirde yurt sorunu bulunmuyor. Fiyatları da gayet güzel. Ağrı'daki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ağrı özel kız ve erkek öğrenci yurtları
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler