Aksaray ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Aksaray Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Aksaray Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Aksaray Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Aksaray, kültürel varlıkları ve doğal zenginlikleriyle İç Anadolu Bölgesi'nin şirin bir şehridir. Kapadokya'nın kapısı konumundaki Aksaray, tarihi İpek Yolu'nun önemli merkezlerinden birisidir. Kavşak noktasında yer alan şehrin gezilecek yerleri, Ihlara Vadisi, Sultan Hanı, Eğri Minare, Hasan Dağı ve Ziga kaplıcalarıdır. Yöresel yemekleri, soğanlama, kuskus pilavı, erişte, sıkma, şepe, höşmerim, katmer, saç böreği ve çiğlemedir. Güç geçtikçe modernleşen ve gelişen Aksaray, öğrenci kenti olma yolunda ilerliyor. Her yıl yurt içinden ve yurt dışından öğrencilerin eğitim için geldiği Aksaray, sosyal açıdan yaşanılacak bir yer. Öğrenciler için kentte ulaşım ve barınma sorunu bulunmuyor. Şehirde oldukça fazla yurt var. Fiyatları da uygun. Aksaray'daki yurtlara sitemiz üzerinden ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Aksaray özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Aksaray özel üye yurtlar

Merkez / Aksaray

Elizi Pansiyon

Elizi Pansiyon olarak Aksaray Merkez ilçesinde Öğrenci Pansiyonu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Sıralama Değeri300 Elizi Pansiyon WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Aksaray

Sena Kız Apartı

Sena Kız Apartı Aksaray Kız Öğrenci Apartları Aksaray Kız Öğrenci Pansiyonlar Aksaray Kız Öğrenci Evleri Aksaray Kız Apartları Aksaray Kız Pansiyonu

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri200 Sena Kız Apartı WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler