Aksaray özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Aksaray Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Aksaray
Aksaray, kültürel varlıkları ve doğal zenginlikleriyle İç Anadolu Bölgesi'nin şirin bir şehridir. Kapadokya'nın kapısı konumundaki Aksaray, tarihi İpek Yolu'nun önemli merkezlerinden birisidir. Kavşak noktasında yer alan şehrin gezilecek yerleri, Ihlara Vadisi, Sultan Hanı, Eğri Minare, Hasan Dağı ve Ziga kaplıcalarıdır. Yöresel yemekleri, soğanlama, kuskus pilavı, erişte, sıkma, şepe, höşmerim, katmer, saç böreği ve çiğlemedir. Güç geçtikçe modernleşen ve gelişen Aksaray, öğrenci kenti olma yolunda ilerliyor. Her yıl yurt içinden ve yurt dışından öğrencilerin eğitim için geldiği Aksaray, sosyal açıdan yaşanılacak bir yer. Öğrenciler için kentte ulaşım ve barınma sorunu bulunmuyor. Şehirde oldukça fazla yurt var. Fiyatları da uygun. Aksaray'daki yurtlara sitemiz üzerinden ulaşıp bilgi alabilirsiniz.
Sena Kız Apartı Aksaray Merkez Özel Kız Öğrenci Apartları

Sena Kız Apartı Aksaray Kız Öğrenci Apartları Aksaray Kız Öğrenci Pansiyonlar Aksaray Kız Öğrenci Evleri Aksaray Kız Apartları Aksaray Kız Pansiyonu

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Kantin
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri400 İncele
Elizi Pansiyon

Elizi Pansiyon olarak Aksaray Merkez ilçesinde Öğrenci Pansiyonu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Aksaray  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA