Amasya özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Amasya Kız Erkek Öğrenci Yurtları ve Apartları

  1. Tümü
  2. Amasya

Amasya, eski tarihi, kültürel zenginlikleri ve doğal güzellikleriyle herkesi kendine hayran bırakan bir kent. Anadolu'nun eski yerleşim alanlarından biri olan ve çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapan Amasya, Yeşilırmak vadisi üzerine kurulan bir şehirdir. Osmanlı döneminde şehzadelerin eğitim gördüğü bir yer olan şehrin, Kurtuluş savaşında da önemli bir yeri vardır. Yeşilırmak kıyısına yapılmış Yalıboyu evleri ile ünlü olan kentin elması, kirazı, şeftalisi ve bamyası meşhurdur. Sıcakkanlı ve misafirperver insanıyla yaşanacak bir yer olan Amasya, sosyal hayatın renkli olduğu bir şehir. Bir üniversite kenti de olan Amasya, öğrenciler için ideal bir yer. Yurt sorunu yok. Ücretleri gayet uygun. Amasya'da ki yurtlara sitemizden ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Bilgem Konuk Evi
Bilgem Konuk Evi

Bilgem Konuk Evi, güvenliği ve rahatlığıyla evinizin sıcaklığında konaklama imkanları sunar.

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Parmak İzli Giriş - Çıkış Sistemi
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Amasya Akademik Yükseköğretim Kız Öğrenci Apartları
Amasya Akademik Yükseköğretim Kız Öğrenci Apartları
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Amasya Akademik Yükseköğretim Kız Öğrenci Apartları olarak Amasya Merkez ilçesinde Yükseköğretim Kız Öğrenci Apartları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Spor İmkanları
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri200 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler