Ankara Altındağ özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Ankara Altındağ Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Ankara
  4. Altındağ
Ankara Altındağ ilçesi, tarihi Ankara Kalesi ile özdeşleşmektedir. İlçe, idari yapı olarak, 55 mahalle ve 1 belediyeden oluşmaktadır. İlçe toprakları ilk çağlardan itibaren insan topluluklarının yerleşim yeri olduğu yapılan tarihi çalışmalar sonucunda anlaşılmaktadır. Ayrıca, Selçuklular, Romalılar ve Osmanlı döneminde önemli bir merkez olduğu tarihi kalıntıların zenginliğinden bilinmektedir.   Ankara evleri olarak anılan ve Kaleiçi mahallesinde yer alan bölge, sur duvarları ile çevrili dar ve dik bir alanda konumlandıkları için, dar alanlardan en çok faydalanmayı sağlayacak şekilde yapılmışlardır. İki ya da üç katlı olan binalar, ahşap, kerpiç ve tuğladan inşa edilmiştir. Pek çok yerli ve yabancı turist günümüzde bu alanı gezmeye gelmektedir. İlçenin ekonomisi geçmişte tarım ve ticarete dayanmakta iken, günümüzde sanayi ve küçük sanayi dallarına ayrılmıştır. Bunun yanı sıra, hayvancılık da ilçe ekonomisinde önemli bir yer almaktadır.  Ankara’nın metropol ilçelerinden bir tanesi olan Altındağ ilçesi, içerisinde barındırdığı pek çok hastane ile nüfusunu hızla arttırmıştır. Ankara’ya üniversite okumak için gelen öğrencilere de ev sahipliği yapan Altındağ ilçesinde çeşitli yurtlar hizmet vermektedir. Ankara Altındağ Öğrenci Yurtları ilçede yaşamak isteyen öğrencilere kapılarını açarak, sıcak bir aile ortamı sunmakta ve Türkiye’nin dört bir köşesinde gelen üniversite öğrencilerine ev sahipliği yapan öğrenci yurtları, güvenirliliğin tek adresi olmaya devam etmektedir.
Uluçınar Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Erkek Öğrenci Yurdu Cebeci Altındağ Ankara

UluÇınar Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Erkek Öğrenci Yurtları Ankara Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Erkek Yurdu Ankara Öğrenci Yurtları Cebeci Erkek Öğrenci Yurtları Cebeci Erkek Yurtları Ankara Altındağ Yur

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri600 İncele
Ankara Gazi Erkek Öğrenci Yurdu

Ankara Gazi Erkek Öğrenci Yurdu olarak Ankara Altındağ ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri500 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Ankara Altındağ Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA