Ankara Beştepe özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Ankara Beştepe Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Ankara
  4. Beştepe
Beştepe, Anakara ili, Yeni Mahalle ilçesine bağlı bir mahalledir. Beştepe mahallesini ayrıcalıklı kılan Yeni Cumhurbaşkanlığı Köşkü’nün Beştepe mahallesinde yer almasıdır. Beştepe Mahallesi, birçok üniversite binasına, rektörlüklere de ev sahipliği yapan bir mahalledir. Ayrıca, adını sıkça duyduğumuz, Beştepe Külliye’si de, Beştepe Mahallesinde yer almakta, buraya gezmek için gelen yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmaktadır. Nezih bir semt olan Beştepe Mahallesi, Ankara’nın merkezinde yer almakta, birçok alışveriş merkezi, nezih cafe ve restaurantlara, Pazar yerlerine içerisinde barındırmaktadır. Beştepe Mahallesinde yer alan, Ankara Beştepe Öğrenci Yurtları böylesine nezih bir mahallede yaşamak isteyen öğrencilerin, ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Beştepe öğrenci yurtları, Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen öğrencilere barınma ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile hizmet etmektedir. Beştepe Mahallesi öğrenci yurtlarında kalmayı tercih etmiş öğrencilerin, her türlü ihtiyaçları düşünülmüş ve bu yurtlarda kaldıkları süre içerisinde sıcak ve rahat bir aile ortamında barınmaları hedeflenmiştir.
Atalay Kız Öğrenci Yurdu Ankara Beştepe Kız Öğrenci Yurtları
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Atalay Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Ankara Kız Yurtları Ankara Öğrenci Yurtları Beştepe Kız Öğrenci Yurtları Beştepe Kız Yurdu

7/24 Güvenlik
Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri1400 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Ankara Beştepe Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA