Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

0 555 5739945
      
      

Şu anda “Ankara Erkek Öğrenci Yurtları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \  İllere Göre Yurtlar  \Ankara
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın
Kategorilere Hızlı Erişim
Ankara Kız Öğrenci Yurtları
Ankara Erkek Öğrenci Yurtları
Ankara Kız Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler
Ankara Erkek Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler
üst kategoriye çık
şehir hakkında
şehirle ilgili resimler
İlçelere Hızlı Erişim
Akyurt Erkek Öğrenci Yurtları
Altındağ Erkek Öğrenci Yurtları
Ayaş Erkek Öğrenci Yurtları
Bala Erkek Öğrenci Yurtları
Beşevler Erkek Öğrenci Yurtları
Beştepe Erkek Öğrenci Yurtları
Beypazarı Erkek Öğrenci Yurtları
Çamlıdere Erkek Öğrenci Yurtları
Çankaya Erkek Öğrenci Yurtları
Cebeci Erkek Öğrenci Yurtları
Çubuk Erkek Öğrenci Yurtları
Elmadağ Erkek Öğrenci Yurtları
Etimesgut Erkek Öğrenci Yurtları
Evren Erkek Öğrenci Yurtları
Gölbaşı Erkek Öğrenci Yurtları
Güdül Erkek Öğrenci Yurtları
Haymana Erkek Öğrenci Yurtları
Kalecik Erkek Öğrenci Yurtları
Kazan Erkek Öğrenci Yurtları
Keçiören Erkek Öğrenci Yurtları
Kızılay Erkek Öğrenci Yurtları
Kızılcahamam Erkek Öğrenci Yurtları
Mamak Erkek Öğrenci Yurtları
Merkez Erkek Öğrenci Yurtları
Nallıhan Erkek Öğrenci Yurtları
Polatlı Erkek Öğrenci Yurtları
Pursaklar Erkek Öğrenci Yurtları
Şereflikoçhisar Erkek Öğrenci Yurtları
Sincan Erkek Öğrenci Yurtları
Yenimahalle Erkek Öğrenci Yurtları
Sıralama
Üyelik Büyüklüğüne Göre
Alfabetik Olarak
Ziyarete Göre
Ankara Erkek Öğrenci Yurtları

Ankara erkek öğrenci yurtları bu güzel şehrin tarihi dokusunda ve Türkiye'nin Başkent olmasından dolayı bu güzide şehirde hizmet vermekten gurur duymaktadır. Birçok yerli ve yabancı turisttin yerleştiği gezmek için seçtiği bu güzel şehirde öğrenci olmak ayrı bir güzelliği vardır. Gençler için hiç bir vakit sıkılmıyacakları dolu dizgin hayatı yaşayacakları Ankara bu bakımından öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Gerek Üniversitelerin kalitesinden dolayı gerekse hocalarından dolayı tercihleri arasındadır. Üniversite öğrencilerinin fazla olduğu Ankara her bütçeye her kesime hitap etmektedir. Tarihi yerleriyle kültürel mirasın başkenti, sıcak kanlı sakin insanlarıyla ve eğitim kalitesiyle yaşanılacak bir şehirler arasındadır. Sakin bir şehir sürmek isteyen öğrencilerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır. Ne kadar sakin desekte sonuç olarak adındanda anlaşıldığı gibi başkent olmanın verdiği bir kalabalıklık illa ki var.

Üniversiteyi kazanan erkek öğrencilerimizin ilk karşılaştıkları problemlerin başında kalacakları yurt sorunu gelmektedir. Bu yönden sizlere birçok seçenek sunmaya çalışan sitemiz sizlere karşılaştırabileceğiniz her türlü sorunları ve yurt farklarını özellikleri sunmaktadır.

Özel ve Devlet üniversitelerin çok olmasından dolayı kalacak yer arayan öğrencilerimizin her bütçeye göre uygun yurt bulacaklarından emin olabilirsiniz. Ankara erkek öğrenci yurtları verdikleri hizmet kalitesiyle olsun fiyatların uygunluğu ile olsun erkek öğrencilerimizin taleplerini karşılayacaklarına emin olabilirsiniz. Her ilçeye ve semte göre farklılık gösteren fiyatlar ve fiyatlara göre sundukları hizmetlerin kalitesi doğrultusunda Ankara'da tek adresiniz Ankara erkek öğrenci yurtları olucaktır.

İlk kez ailelerinden uzaklaşacak ayrı kalacakları için onlar açısından büyük bir sorun teşkil edeceği düşünülmektedir. Ama unutmamaları gereken birşey var oda yurtların aile sıcaklığında bir hizmet verdikleridir. Hem maddi konuda hemde manevi özlem konusunda erkek öğrencilerin kafalarında bunlar gibi bissürü soru işareti bulunmakta olabilir.

Her daim iyi bir dönem geçirmeleri için, gerek sınav haftalarında onları rahat ettirmek ve iyi bir şekilde hazırlanmaları için ellerinden geleni yapmaktadır. Tüm erkek öğrenci yurtlarımızda sizleri rahatça ders çalışabileceğiniz çalışma salonları, kütüphane, derslerini araştırabilecekleri bilgisayar odaları ve sınırsız internet seçenekleri bulunmaktadır. Odalarımızın hepsinde rahatça çalışabilecekleri masalarda bulunmaktadır.

Hafta sonları olsun yada derslerden sonra kafalarını rahatça dağıtabilecekleri sosyal aktivite bakımından bol olan erkek öğrenci yurtlarımızda spor odaları, bilardo salonları bowling salonları bazı ultra lüks yurtlarımızda yüzme havuzu, sauna, hamam vb. aktivitelerde bulunmaktadır. Erkek öğrenci kardeşlerimizin rahat edebilmesi için her yolu denemekten asla kaçınmamaktadırlar. Tabi bu saydığımız özelliklerin bir hizmet bedeli ve fiyat seçenekleride değişiklik göstermektedir. Kendi bütçelerinize uygun olan yurtları tercih etmek sizlere kalmıştır. İsteyen tek kişilik odalarda kendi başına da kalabilir isteyen 2 kişilik 3 kişilik 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleriyle arkadaşlarıyla birliktede kalabilir.

Ankara erkek öğrenci yurtlarımız her zaman kaliteli hizmeti verme anlayışı içinde her geçen gün dahada üstüne koyarak yollarına durmadan devam etmektedirler. Temizlik konusunda tüm yurtlarımız hassas davranmaktadır. Artık tüm yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenmekte olup yurt müfredatına uymayan yurtlar ağır para cezası ve yurt kapama ile cezalandırılmaktadır. Ankara erkek öğrenci yurtlarımıza bu konuda güvenebilir ve tercih edebilirsiniz.

Güvenlik konusunda tüm yurtlarımızda 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik ile hizmet vermektedir. Erkek öğrencilerimiz bizler için değerlidir. Tercih edeceğiniz yurtların okula yakın olması yada o semtte olması onlar için daha iyi olucaktır derslere yetişmeleri açısından. Yurtlar her zaman Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlendiğinden dolayı doğal afetler gibi olası durumlarda acil mücadele ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan sorunlar çözülmektedir. Yurtlarımız acil çıkış kapılarından, yangın merdivenlerinden hızlı bir şekilde tahliye edilecek şekilde yapılmıştır.

Ankara erkek öğrenci yurtlarımız sizleri her koşulda rahat ettirmek için üstüne koyarak yoluna devam etmektedir. Bu yüzden arada hafta sonları sizler için çeşitli aktiviteler yaparak sizlerin morallerini keyiflerini motivasyonunu yüksek tutmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Öğrenci kardeşlerimiz yurtları tercih ederken ortamına, bulunduğu konuma, verdiği hizmete, temiz olmasına ve Milli Eğitim Tarafından denetlendiğini bu kuralları yerine getirip getirmediğine bakmalıdır. Bu konuda sizlere sitemizde bulunan erkek öğrenci yurtları hakkında çeşitli kıyaslamalar yaparak yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Bizlerin geleceği olan dinamik nesil gençlerimize huzurlu ve sağlıklı ortamlarda kalmalarını sağlamak için tüm yurtları sizler için araştırmaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vermek onların üstüne düşmek bizlerin asıl görevi olmaktadır.

Onların güvenli ve temiz ortamlarda final ve vize haftalarına hazırlaması ve ailelerinin gözlerinin geride kalmaması için ellerinden geleni yapmak için her zaman hazır olan Ankara erkek öğrenci yurtları sizleri beklemektedir. Sizde tercih edeceğiniz yurdu arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ve hangi konumda olduğunu net öğrenerek gidip ortamını yerinde görebilirsiniz. Kayıt olacağınız yurtları kendi gözünüzle görmeden asla karar vermemelisiniz. Aileler hayatlarının çoğu bölümünü o yurtlarda yaşayacak olan çocuklarıyla karar vermekten kaçınmamalıdır. Onlar bizler için geleceğin altın anahtarları ve geleceğin parlayan yıldızlarıdır. Eğitimleri için hiç bir masraftan kaçınmayınız.

"Gelecek için hazırlanan vatan evlatlarına, hiçbir güçlük karşısında yılmayarak tam bir sabır ve metanetle çalışmalarını ve öğrenim gören çocuklarımızın ana ve babalarına da yavrularının öğreniminin tamamlanması için hiçbir fedakarlıktan çekinmemelerini tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk...

Çınar Erkek Öğrenci Yurdu (Ankara)_25072014
Ankara Erkek Öğrenci Yurtları
Eyüboğlu Öğrenci Yurtları Balgat Şubesi

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 850

Çankaya / Ankara

Eyüboğlu Öğrenci Yurtları Beştepe Şubesi

Erkek Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 800

Yenimahalle / Ankara

İdeal Öğrenci Yurtları

Erkek Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 800

Çankaya / Ankara

Yurt Akademi Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 375

Çankaya / Ankara

Başkent Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 350

Çankaya / Ankara

Özel Özgü Grup Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 350

Gölbaşı / Ankara

Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Çankaya / Ankara

Muradiye İncirli Erkek Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 250

Keçiören / Ankara

Kuzey Erkek Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

/ Ankara

Ayşe Nevin Kaya Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 150

Gölbaşı / Ankara

Uluçınar Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 150

Altındağ / Ankara

Gazi Dost Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Yenimahalle / Ankara

Evin Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Çankaya / Ankara

Göksu Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Çankaya / Ankara

Ücretsiz Kayıt Yaptıran Firmalar
Beştepe Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Aşiyan Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu - Balgat Şubesi
detay
Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu - Bahçeli Evler ...
detay
Ataçağ Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Anadolu Vakfı Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Baştüzel Erkek Öğrenci Yurdu - Eğitim Kurumla...
detay
Yaşamkent Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Toprakkale Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Sancak Eğitim Kurumları
detay
Anka Erkek Yurtları
detay
Öz Karagöz Erkek Yurdu
detay
Çalap Kulu Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Güçer Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Hacı Bayramı Veli Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Said Bey Erkek Yurdu
detay
Özel Göksu 2 Yükseköğrenim Erkek Yurdu
detay
Özel Anadolu Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Yeni Dünya Vakfı Ankara İktisadi İşletmesi
detay
Çalapkulu Erkek Öğrenci Yurdu
detay