Ankara Erkek Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Ankara Erkek Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Ankara
  4. Erkek Öğrenci Yurtları
Ankara erkek öğrenci yurtları bu güzel şehrin tarihi dokusunda ve Türkiye'nin Başkent olmasından dolayı bu güzide şehirde hizmet vermekten gurur duymaktadır. Bir çok yerli ve yabancı turisttin yerleştiği gezmek için seçtiği bu güzel şehirde öğrenci olmak ayrı bir güzelliği vardır. Gençler için hiç bir vakit sıkılmıyacakları dolu dizgin hayatı yaşayacakları Ankara bu bakımından öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Gerek Üniversitelerin kalitesinden dolayı gerekse hocalarından dolayı tercihleri arasındadır. Üniversite öğrencilerinin fazla olduğu Ankara her bütçeye her kesime hitap etmektedir. Tarihi yerleriyle kültürel mirasın başkenti, sıcak kanlı sakin insanlarıyla ve eğitim kalitesiyle yaşanılacak bir şehirler arasındadır. Sakin bir şehir sürmek isteyen öğrencilerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır. Ne kadar sakin desekte sonuç olarak adındanda anlaşıldığı gibi başkent olmanın verdiği bir kalabalıklık illa ki var.

Üniversiteyi kazanan erkek öğrencilerimizin ilk karşılaştıkları problemlerin başında kalacakları yurt sorunu gelmektedir. Bu yönden sizlere birçok seçenek sunmaya çalışan sitemiz sizlere karşılaştırabileceğiniz her türlü sorunları ve yurt farklarını özellikleri sunmaktadır.

Özel ve Devlet üniversitelerin çok olmasından dolayı kalacak yer arayan öğrencilerimizin her bütçeye göre uygun yurt bulacaklarından emin olabilirsiniz. Ankara erkek öğrenci yurtları verdikleri hizmet kalitesiyle olsun fiyatların uygunluğu ile olsun erkek öğrencilerimizin taleplerini karşılayacaklarına emin olabilirsiniz. Her ilçeye ve semte göre farklılık gösteren fiyatlar ve fiyatlara göre sundukları hizmetlerin kalitesi doğrultusunda Ankara'da tek adresiniz Ankara erkek öğrenci yurtları olucaktır.

İlk kez ailelerinden uzaklaşacak ayrı kalacakları için onlar açısından büyük bir sorun teşkil edeceği düşünülmektedir. Ama unutmamaları gereken birşey var oda yurtların aile sıcaklığında bir hizmet verdikleridir. Hem maddi konuda hemde manevi özlem konusunda erkek öğrencilerin kafalarında bunlar gibi bissürü soru işareti bulunmakta olabilir.

Her daim iyi bir dönem geçirmeleri için, gerek sınav haftalarında onları rahat ettirmek ve iyi bir şekilde hazırlanmaları için ellerinden geleni yapmaktadır. Tüm erkek öğrenci yurtlarımızda sizleri rahatça ders çalışabileceğiniz çalışma salonları, kütüphane, derslerini araştırabilecekleri bilgisayar odaları ve sınırsız internet seçenekleri bulunmaktadır. Odalarımızın hepsinde rahatça çalışabilecekleri masalarda bulunmaktadır.

Hafta sonları olsun yada derslerden sonra kafalarını rahatça dağıtabilecekleri sosyal aktivite bakımından bol olan erkek öğrenci yurtlarımızda spor odaları, bilardo salonları bowling salonları bazı ultra lüks yurtlarımızda yüzme havuzu, sauna, hamam vb. aktivitelerde bulunmaktadır. Erkek öğrenci kardeşlerimizin rahat edebilmesi için her yolu denemekten asla kaçınmamaktadırlar. Tabi bu saydığımız özelliklerin bir hizmet bedeli ve fiyat seçenekleride değişiklik göstermektedir. Kendi bütçelerinize uygun olan yurtları tercih etmek sizlere kalmıştır. İsteyen tek kişilik odalarda kendi başına da kalabilir isteyen 2 kişilik 3 kişilik 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleriyle arkadaşlarıyla birliktede kalabilir.

Ankara erkek öğrenci yurtlarımız her zaman kaliteli hizmeti verme anlayışı içinde her geçen gün dahada üstüne koyarak yollarına durmadan devam etmektedirler. Temizlik konusunda tüm yurtlarımız hassas davranmaktadır. Artık tüm yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenmekte olup yurt müfredatına uymayan yurtlar ağır para cezası ve yurt kapama ile cezalandırılmaktadır. Ankara erkek öğrenci yurtlarımıza bu konuda güvenebilir ve tercih edebilirsiniz.

Güvenlik konusunda tüm yurtlarımızda 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik ile hizmet vermektedir. Erkek öğrencilerimiz bizler için değerlidir. Tercih edeceğiniz yurtların okula yakın olması yada o semtte olması onlar için daha iyi olucaktır derslere yetişmeleri açısından. Yurtlar her zaman Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlendiğinden dolayı doğal afetler gibi olası durumlarda acil mücadele ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan sorunlar çözülmektedir. Yurtlarımız acil çıkış kapılarından, yangın merdivenlerinden hızlı bir şekilde tahliye edilecek şekilde yapılmıştır.

Ankara erkek öğrenci yurtlarımız sizleri her koşulda rahat ettirmek için üstüne koyarak yoluna devam etmektedir. Bu yüzden arada hafta sonları sizler için çeşitli aktiviteler yaparak sizlerin morallerini keyiflerini motivasyonunu yüksek tutmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Öğrenci kardeşlerimiz yurtları tercih ederken ortamına, bulunduğu konuma, verdiği hizmete, temiz olmasına ve Milli Eğitim Tarafından denetlendiğini bu kuralları yerine getirip getirmediğine bakmalıdır. Bu konuda sizlere sitemizde bulunan erkek öğrenci yurtları hakkında çeşitli kıyaslamalar yaparak yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Bizlerin geleceği olan dinamik nesil gençlerimize huzurlu ve sağlıklı ortamlarda kalmalarını sağlamak için tüm yurtları sizler için araştırmaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vermek onların üstüne düşmek bizlerin asıl görevi olmaktadır.

Onların güvenli ve temiz ortamlarda final ve vize haftalarına hazırlaması ve ailelerinin gözlerinin geride kalmaması için ellerinden geleni yapmak için her zaman hazır olan Ankara erkek öğrenci yurtları sizleri beklemektedir. Sizde tercih edeceğiniz yurdu arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ve hangi konumda olduğunu net öğrenerek gidip ortamını yerinde görebilirsiniz. Kayıt olacağınız yurtları kendi gözünüzle görmeden asla karar vermemelisiniz. Aileler hayatlarının çoğu bölümünü o yurtlarda yaşayacak olan çocuklarıyla karar vermekten kaçınmamalıdır. Onlar bizler için geleceğin altın anahtarları ve geleceğin parlayan yıldızlarıdır. Eğitimleri için hiç bir masraftan kaçınmayınız.

'Gelecek için hazırlanan vatan evlatlarına, hiçbir güçlük karşısında yılmayarak tam bir sabır ve metanetle çalışmalarını ve öğrenim gören çocuklarımızın ana ve babalarına da yavrularının öğreniminin tamamlanması için hiçbir fedakarlıktan çekinmemelerini tavsiye ederim.' Mustafa Kemal Atatürk...
Atabey Erkek Öğrenci Yurdu
Ankara Üniversitesi Çankaya Üniversitesi Gazi Üniversitesi İdeal Öğrenci Yurtlar

ABK Şirketler kuruluşu olan; Özel İdeal Öğrenci Yurtları, başarılarla dolu 29. hizmet yılını geride bırakıp, bugün 12 kız, 8 erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu olmak üzere toplam; 3 ayrı şehirde 20 şub

7/24 Güvenlik
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri1500 İncele
Atabey Erkek Öğrenci Yurdu

Atabey Erkek Öğrenci Yurdu olarak Ankara Çankaya ilçesinde Erkek öğrenci yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
WhatsApp Sıralama Değeri950 İncele
Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Erkek Öğrenci Yurtları Çankaya Erkek Yurdu

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Erkek Öğrenci Yurtları Ankara Erkek Yurdu Ankara Öğrenci Yurtları Çankaya Erkek Öğrenci Yurtları Çankaya Erkek Yurdu Çankaya Yurtlar Ankara Çankaya Erkek Öğrenci Yur

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
WhatsApp Sıralama Değeri900 İncele
Eyüboğlu Öğrenci Yurtları Balgat Şubesi

Eyüboğlu Öğrenci Yurtları Güvenliği ve Konforuyla Aklınızın Yavrularınızda Kalmasını Önleyecek

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri850 İncele
Eyüboğlu Öğrenci Yurtları Ankara Erkek Yurtları Fiyatı Çankaya Üniversitesi Yurt
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Ankara Çankaya Özel Erkek Yurdu Fiyatı Ankara Çankaya Özel Erkek Yurdu Fiyatları Ankara Çankaya Özel Erkek Yurtları Ankara Çankaya Özel Erkek Yurtları Fiyatı Ankara Çankaya Özel Erkek Yurtları Fiyatı

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Banyo
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri800 İncele
Kuzey Erkek Yurdu

Kuzey Erkek Yurdu olarak Ankara Çankaya ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Sıralama Değeri700 İncele
Uluçınar Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Erkek Öğrenci Yurdu Cebeci Altındağ Ankara

UluÇınar Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Erkek Öğrenci Yurtları Ankara Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Erkek Yurdu Ankara Öğrenci Yurtları Cebeci Erkek Öğrenci Yurtları Cebeci Erkek Yurtları Ankara Altındağ Yur

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri600 İncele
Ankara Gazi Erkek Öğrenci Yurdu

Ankara Gazi Erkek Öğrenci Yurdu olarak Ankara Altındağ ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri500 İncele
Ankara Gölbaşı Erkek Yurdu Gölbaşı Erkek Yurtları Ayşe Nevin Kaya Erkek Yurdu

Ankara Gölbaşı Erkek Yurdu Ankara Gölbaşı Erkek Yurtları Ankara Gölbaşı Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Gölbaşı Erkek Öğrenci Yurtları Gölbaşı Erkek Yurdu Gölbaşı Erkek Yurtları Gölbaşı Erkek Öğrenci Yurdu

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Revir
Sıralama Değeri300 İncele
Baştüzel Erkek Öğrenci Yurdu - Çankaya / Ankara

Baştüzel Erkek Öğrenci Yurdu olarak Ankara Çankaya ilçesinde Erkek Öğrenci Yurtları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

İnternet (Kablosuz Ağ)
Spor İmkanları
Sıralama Değeri100 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Ankara  Erkek Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA