Ankara Kız Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Ankara Kız Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Ankara
  4. Kız Öğrenci Yurtları
Ankara kız öğrenci yurtları siz sevgili arkadaşlarımızı beklemektedir. Güzel ülkemizin başkenti Ankara daha çok memurlar şehri olarak anılmaktadır. Üniversite öğrencilerinin fazla olduğu Ankara her bütçeye her kesime hitap etmektedir. Tarihi yerleriyle kültürel mirasın başkenti, sıcak kanlı sakin insanlarıyla ve eğitim kalitesiyle yaşanılacak bir şehirdir. Sakin bir şehir sürmek isteyenlerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır. Sakin dediysekte sonuçta adındanda anlaşıldığı gibi başkent olmanın verdiği bir kalabalıklık illa ki var. Tarihi birçok gezilecek yer ve müzesi olan Ankara bu yönden kendini herkese oldukça hayran bırakmaktadır.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün olduğu Anıtkabir günde birçok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Eğitime oldukça önem veren Başkent sadece bizlerin değil İngilizlerin, Fransızların daha birçok ülkenin ziyaretçisi olduğu yerdir. Siyaset, memur şehri denince kafalarda soru işaretleri olması normaldir. Acaba pahalı bir şehir mi diye sorulan sorulara yanıt olarak sizleri korkutacak hiç bir yönü bulunmamaktadır. Her kesimin rahatlıkla hayatını idam ettirebileceği şehirler arasında yer almaktadır.

Üniversiteyi kazanan kız öğrencilerimizin ilk karşılaştıkları problemlerin başında yerleşecekleri kalacakları yurt sorunu gelmektedir. Bu yönden sizlere birçok seçenek sunan sitemiz sizlere karşılaştırabileceğiniz farklı özelliklerde kız öğrenci yurtlarını sunmaktadır.

Devlet ve özel üniversitelerin çok olmasından dolayı kalacak yer arayan öğrencilerimizin her kesim ve bütçeye uygun yurt bulacaklarından emin olabilirsiniz. Ankara kız öğrenci yurtları hem verdikleri hizmet kalitesiyle hemde fiyatlarıyla kız öğrencilerimizin taleplerini karşılamaktadır. Her ilçeye göre değişkenlik gösteren fiyatlar ve fiyatlara göre sundukları hizmetler doğrultusunda Ankara'da tek adresiniz Ankara kız öğrenci yurtları olucaktır.

İlk kez ailelerinden ayrı, uzak kalacakları için onlar açısından büyük bir sorun teşkil etmekte olabilir. Ama unutmamaları gereken birşey var oda yurtların aile sıcaklığında olduklarıdır. Hem maddi konuda hemde manevi özlem konusunda kız öğrencilerimizin kafalarında bunlar gibi daha bissürü soru işareti bulunmaktadır.

Her zaman iyi bir dönem geçirmeniz için, gerek sınav haftalarında rahat hazırlanmanız için ellerinden geleni yapmaktadır. Tüm kız öğrenci yurtlarımızda sizler için rahatça ders çalışabileceğiniz çalışma salonları, kütüphane, derslerini araştırabilecekleri bilgisayar odaları ve sınırsız internet olanakları bulunmaktadır. Ayriyetten odalarımızın hepsinde rahatça çalışabilecekleri masalarda bulunmaktadır.

Kafalarını rahatça dağıtabilecekleri sosyal aktiviteleri bakımından bol olan yurtlarımızda spor odaları, bilardo salonları bowling salonları bazı ultra lüks yurtlarımızda yüzme havuzu, sauna, hamam vb. aktivitelerde bulunmaktadır. Kız öğrenci arkadaşlarımızın rahat edebilmesi için her yolu seçmekten asla kaçınmamaktadırlar. Tabi bu saydığımız özelliklere göre fiyat seçenekleride değişiklik göstermektedir. Kendi bütçelerinize uygun olan yurtları tercih etmelisiniz ki sıkıntı yaşamayın. Tercih meselesi sizlere kalmıştır. İsteyen tek kişilik odalarda kendi başına da kalabilir isteyen 2 kişilik 3 kişilik 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleriyle arkadaşlarıyla birliktede kalabilir.

Ankara kız öğrenci yurtlarımız her zaman en kaliteli hizmeti verme anlayışı içinde her geçen gün dahada üstüne koyarak yenilikleriyle yollarına devam etmektedir. Temizlik konusunda biraz daha hassas olan kız öğrenci kardeşlerimiz için kız erkek ayırt etmeksizin hergün temizlenmektedir. Artık tüm yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Yurt müfredatına uymayan yurtlar ağır para cezası ve yurt kapama ile cezalandırılmaktadır. Ankara kız öğrenci yurtlarımıza bu konuda güvenebilirsiniz.

Güvenlik konusuna değinecek olursak tüm yurtlarımızda 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik ile hizmet vermektedir. Kızlarınız bizler için değerlidir. Tercih edeceğiniz yurtların okula yakın olması gibi yada en kötü o semtte olması onlar için daha iyi olucaktır. Yurtların hepsi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlendiğinden olayı doğal afetler gibi olası durumlarda acil mücadele ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan atlatılmaktadır. Acil çıkış kapılarından, yangın merdivenlerinden hızlı bir şekilde tahliye edilecek şekildedir.

Ankara kız öğrenci yurtlarımız sizleri her konuda rahat ettirme anlayışında yoluna devam etmektedir. Bu yüzden arada hafta sonları sizler için çeşitli aktiviteler yaparak sizlerin morallerini keyiflerini motivasyonunu yüksek tutmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Yurtların hepsi kızlarınızın ev ortamında yaşarmış gibi rahatça çalışacakları ortamlar olması için ellerinden gelenin fazlasını yapmaktadırlar. Ailelerimiz ve öğrenci arkadaşlarımız yurtları tercih ederken ortamına, bulunduğu konuma, verdiği hizmete, temiz olmasına ve can güvenliği için görevlerini yerine getirip getirmediğine bakmalıdır. Bu konuda sizlere sitemizde bulunan yurtlar hakkında çeşitli kıyaslamalar yaparak yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sizlerin bütçelerine göre tercih edebilecekleri yurtları kendiniz görmeden karar vermeyiniz.

Bizlerin geleceği olan gençlerimize huzurlu ve sağlıklı ortamlarda kalmalarını sağlamak için yurtları sizler için araştırmaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vermek onların üstüne düşmek bizler için fazlasıyla önemlidir.

Onların güvenli ortamlarda final ve vize haftalarına hazırlamak ve ailelerinin gözlerinin geride kalmaması için ellerinden geleni yapmak için her zaman hazır olan Ankara kız öğrenci yurtları sizleri beklemektedir. Sizde tercih edeceğiniz yurdu arayarak daha detaylı bilgi alabilir ve konumunu net öğrenerek gidip ortamını yerinde görebilirsiniz. Kayıt olacağınız yurtları kendiniz gözünüzle görmeden asla karar vermeyiniz. Hayatının çoğu kısmını o odalarda yaşayacak olan çocuklarınızla karar vermekten kaçmayınız. Onlar bizler için geleceğin altın anahtarları ve geleceğin parlayan yıldızlarıdır. Eğitimleri için hiç bir masraftan kaçınmayınız.

Kız evlatlarımız için Ankara kız öğrenci yurtları kalitesiyle sizleri beklemektedir. Tercih etmek sizlerin elindedir.

Atalay Kız Öğrenci Yurdu - Ankara
Ekin Kız Öğrenci Yurdu
Maya Kız Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurdu

Maya Kız Yurdu olarak Ankara Çankaya ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
WhatsApp Sıralama Değeri2750 İncele
İdeal Öğrenci Yurtları Ankara Kız Öğrenci Yurtları Çankaya Ekonomik Kız Yurtları

ABK Şirketler kuruluşu olan; Özel İdeal Öğrenci Yurtları, başarılarla dolu 29. hizmet yılını geride bırakıp, bugün 12 kız, 8 erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu olmak üzere toplam; 3 ayrı şehirde 20 şub

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri2700 İncele
YurtAnkara Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Bahçelievl Uygun Yurt

19 yıldır Ankara'nın en iyi kız öğrenci yurdu olan Yurt Ankara, sürekli kendini yenileyerek siz değerli misafirlerimize en iyi ve en konforlu hizmeti sunmaya devam ediyor.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
WhatsApp Sıralama Değeri1750 İncele
Mine Kız Yurdu Ankara Emek Kız Yurtları Çankaya Kız Yurdu Bahçelievler Yurtlar

Mine Kız Yurdu Ankara Kız Yurtları Ankara Kız Öğrenci Yurtları Emek Kız Öğrenci Yurtları Çankaya Kız Öğrenci Yurtları Ankara Bahçelievler Kız Öğrenci Yurtları Emek Kız Yurdu Çankaya Kız Yurdu

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Revir
WhatsApp Sıralama Değeri1700 İncele
Nil Kız Yurtları

Nil Kız Yurtları olarak Ankara Çankaya ilçesinde Kız Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri1700 İncele
Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu

Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu olarak Ankara Çankaya ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri1600 İncele
Atalay Kız Öğrenci Yurdu Ankara Beştepe Kız Öğrenci Yurtları
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Atalay Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Ankara Kız Yurtları Ankara Öğrenci Yurtları Beştepe Kız Öğrenci Yurtları Beştepe Kız Yurdu

7/24 Güvenlik
Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri1400 İncele
Özel Gözde Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu

Özel Gözde Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu olarak Ankara Yenimahalle ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri1000 İncele
Ankara Özel Kız Öğrenci Yurdu - Koç Yaşam Kız Öğrenci Yaşam Merkezi

Koç Yaşam Kız Öğrenci Yaşam Merkezi olarak Ankara Çankaya ilçesinde Kız Yurtları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri950 İncele
Şelale Kız Öğrenci Yurdu

Şelale Kız Öğrenci Yurdu olarak Ankara Çankaya ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
Sıralama Değeri900 İncele
Ekin Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurdu Bahçelievler Emek Kız Yurtları

Ekin Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Ankara Kz Yurtlar Bahçelievler Kız Öğrenci Yurtları Bahçelievler Kız Yurtları Emek Kız Öğrenci Yurtları Emek Kız Yurdu Ankara Bahçelievler Kız Yurdu

7/24 Güvenlik
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri700 İncele
Esen Kız Öğrenci Yurdu

Esen Kız Öğrenci Yurdu olarak Ankara Çankaya ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri500 İncele
Arya Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Gölbaşı Öğrenci Yurdu

Arya Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Yurtları Gölbaşında Kalacak Yerler Ankara Gölbaşı Öğrenci Yurtları Ankarada Uygun Yurt Güvenilir Kız Öğrenci Yurtları Ankarada Her Yere Yakın Öğrenci Yurtları

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtlar Çankaya Kız Öğrenci Yurt

Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Ankara Kız Yurtları Ankara Yurtlar Çankaya Kız Öğrenci Yurtları Çankaya Kız Yurtları Çankaya Öğrenci Yurdu Ankara Çankaya Kız Öğrenci Yurtları

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri200 İncele
Bahçelievler On Mayıs Kız Yurdu Bahçelievler Kız Yurdu Ankara Çankaya Kız Yurdu

On Mayıs Kız Yurdu Ankara Bahçelievler Yurt Ankara Bahçelievler Kız Yurdu Bahçelievler Kız Yurtları Ankara Kız Yurdu Ankara Kız Yurtları Ankara Çankaya Kız Yurdu Ankara Çankaya Kız Yurtları Çankaya

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri100 İncele
Simay Kız Yurdu

Simay Kız Yurdu olarak Ankara Çankaya ilçesinde Kız Öğrenci Yurtları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri0 İncele

Ankara Kız Öğrenci Yurtları standart üyeler

Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Ankara  Kız Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA