Ankara Kız Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Ankara Kız Öğrenci Yurtları” sayfamızı inceliyorsunuz

Yurt Arama Ana Sayfa Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar  → Ankara

Ankara Kız Öğrenci Yurtları

Ankara kız öğrenci yurtları siz sevgili bayan arkadaşlarımızı beklemektedir. Güzel ülkemizin başkenti Ankara daha çok memurlar şehri olarak anılmaktadır. Üniversite öğrencilerinin fazla olduğu Ankara her bütçeye her kesime hitap etmektedir. Tarihi yerleriyle kültürel mirasın başkenti, sıcak kanlı sakin insanlarıyla ve eğitim kalitesiyle yaşanılacak bir şehirdir. Sakin bir şehir sürmek isteyenlerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır. Sakin dediysekte sonuçta adındanda anlaşıldığı gibi başkent olmanın verdiği bir kalabalıklık illa ki var. Tarihi birçok gezilecek yer ve müzesi olan Ankara bu yönden kendini herkese oldukça hayran bırakmaktadır.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün olduğu Anıtkabir günde birçok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Eğitime oldukça önem veren Başkent sadece bizlerin değil İngilizlerin, Fransızların daha birçok ülkenin ziyaretçisi olduğu yerdir. Siyaset, memur şehri denince kafalarda soru işaretleri olması normaldir. Acaba pahalı bir şehir mi diye sorulan sorulara yanıt olarak sizleri korkutacak hiç bir yönü bulunmamaktadır. Her kesimin rahatlıkla hayatını idam ettirebileceği şehirler arasında yer almaktadır.

Üniversiteyi kazanan kız öğrencilerimizin ilk karşılaştıkları problemlerin başında yerleşecekleri kalacakları yurt sorunu gelmektedir. Bu yönden sizlere birçok seçenek sunan sitemiz sizlere karşılaştırabileceğiniz farklı özelliklerde kız öğrenci yurtlarını sunmaktadır.

Devlet ve özel üniversitelerin çok olmasından dolayı kalacak yer arayan öğrencilerimizin her kesim ve bütçeye uygun yurt bulacaklarından emin olabilirsiniz. Ankara kız öğrenci yurtları hem verdikleri hizmet kalitesiyle hemde fiyatlarıyla kız öğrencilerimizin taleplerini karşılamaktadır. Her ilçeye göre değişkenlik gösteren fiyatlar ve fiyatlara göre sundukları hizmetler doğrultusunda Ankara'da tek adresiniz Ankara kız öğrenci yurtları olucaktır.

İlk kez ailelerinden ayrı, uzak kalacakları için onlar açısından büyük bir sorun teşkil etmekte olabilir. Ama unutmamaları gereken birşey var oda yurtların aile sıcaklığında olduklarıdır. Hem maddi konuda hemde manevi özlem konusunda kız öğrencilerimizin kafalarında bunlar gibi daha bissürü soru işareti bulunmaktadır.

Her zaman iyi bir dönem geçirmeniz için, gerek sınav haftalarında rahat hazırlanmanız için ellerinden geleni yapmaktadır. Tüm kız öğrenci yurtlarımızda sizler için rahatça ders çalışabileceğiniz çalışma salonları, kütüphane, derslerini araştırabilecekleri bilgisayar odaları ve sınırsız internet olanakları bulunmaktadır. Ayriyetten odalarımızın hepsinde rahatça çalışabilecekleri masalarda bulunmaktadır.

Kafalarını rahatça dağıtabilecekleri sosyal aktiviteleri bakımından bol olan yurtlarımızda spor odaları, bilardo salonları bowling salonları bazı ultra lüks yurtlarımızda yüzme havuzu, sauna, hamam vb. aktivitelerde bulunmaktadır. Kız öğrenci arkadaşlarımızın rahat edebilmesi için her yolu seçmekten asla kaçınmamaktadırlar. Tabi bu saydığımız özelliklere göre fiyat seçenekleride değişiklik göstermektedir. Kendi bütçelerinize uygun olan yurtları tercih etmelisiniz ki sıkıntı yaşamayın. Tercih meselesi sizlere kalmıştır. İsteyen tek kişilik odalarda kendi başına da kalabilir isteyen 2 kişilik 3 kişilik 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleriyle arkadaşlarıyla birliktede kalabilir.

Ankara kız öğrenci yurtlarımız her zaman en kaliteli hizmeti verme anlayışı içinde her geçen gün dahada üstüne koyarak yenilikleriyle yollarına devam etmektedir. Temizlik konusunda biraz daha hassas olan kız öğrenci kardeşlerimiz için kız erkek ayırt etmeksizin hergün temizlenmektedir. Artık tüm yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Yurt müfredatına uymayan yurtlar ağır para cezası ve yurt kapama ile cezalandırılmaktadır. Ankara kız öğrenci yurtlarımıza bu konuda güvenebilirsiniz.


Güvenlik konusuna değinecek olursak tüm yurtlarımızda 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik ile hizmet vermektedir. Kızlarınız bizler için değerlidir. Tercih edeceğiniz yurtların okula yakın olması gibi yada en kötü o semtte olması onlar için daha iyi olucaktır. Yurtların hepsi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlendiğinden olayı doğal afetler gibi olası durumlarda acil mücadele ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan atlatılmaktadır. Acil çıkış kapılarından, yangın merdivenlerinden hızlı bir şekilde tahliye edilecek şekildedir.

Ankara kız öğrenci yurtlarımız sizleri her konuda rahat ettirme anlayışında yoluna devam etmektedir. Bu yüzden arada hafta sonları sizler için çeşitli aktiviteler yaparak sizlerin morallerini keyiflerini motivasyonunu yüksek tutmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Yurtların hepsi kızlarınızın ev ortamında yaşarmış gibi rahatça çalışacakları ortamlar olması için ellerinden gelenin fazlasını yapmaktadırlar. Ailelerimiz ve öğrenci arkadaşlarımız yurtları tercih ederken ortamına, bulunduğu konuma, verdiği hizmete, temiz olmasına ve can güvenliği için görevlerini yerine getirip getirmediğine bakmalıdır. Bu konuda sizlere sitemizde bulunan yurtlar hakkında çeşitli kıyaslamalar yaparak yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sizlerin bütçelerine göre tercih edebilecekleri yurtları kendiniz görmeden karar vermeyiniz.

Bizlerin geleceği olan gençlerimize huzurlu ve sağlıklı ortamlarda kalmalarını sağlamak için yurtları sizler için araştırmaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vermek onların üstüne düşmek bizler için fazlasıyla önemlidir.

Onların güvenli ortamlarda final ve vize haftalarına hazırlamak ve ailelerinin gözlerinin geride kalmaması için ellerinden geleni yapmak için her zaman hazır olan Ankara kız öğrenci yurtları sizleri beklemektedir. Sizde tercih edeceğiniz yurdu arayarak daha detaylı bilgi alabilir ve konumunu net öğrenerek gidip ortamını yerinde görebilirsiniz. Kayıt olacağınız yurtları kendiniz gözünüzle görmeden asla karar vermeyiniz. Hayatının çoğu kısmını o odalarda yaşayacak olan çocuklarınızla karar vermekten kaçmayınız. Onlar bizler için geleceğin altın anahtarları ve geleceğin parlayan yıldızlarıdır. Eğitimleri için hiç bir masraftan kaçınmayınız.

Kız evlatlarımız için Ankara kız öğrenci yurtları kalitesiyle sizleri beklemektedir. Tercih etmek sizlerin elindedir.

Ankara Kız Öğrenci Yurtları
Ekin Kız Öğrenci Yurdu
Atalay Kız Öğrenci Yurdu - Ankara
Mavera Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Kız Öğrenci Yurtları

Çankaya / Ankara

Eylül Kız Öğrenci Residence

Eylül Kız Öğrenci Residence olarak Ankara Çankaya ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Spor İmkanları
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri2500 Detay

Çankaya / Ankara

Yurtankara Kız Öğrenci Yurdu

MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı
Yurt Arama Öneriyor Rozetli Kuruluş

Yurtankara Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Ankara Kız Yurdu Ankara Yurtlar Bahçelievler Kız Öğrenci Yurtları Bahçelievler Yurtlar Ankara Bahçelievler Kız Öğrenci Yurtları

Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Sıralama Değeri2400 Yurtankara Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Çankaya / Ankara

Özel Nar Kız Öğrenci Yurdu

Özel Nar Kız Öğrenci Yurdu olarak Ankara Çankaya ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri2300 Detay

Çankaya / Ankara

Özel Piyano Kız öğrenci Yurdu

Ankara'daki Birçok Üniversite Kampüsüne Yürüme Mesafesinde Bulunan Özel Piyano Kız Yurdu Öğrencilerine Rahat ve Güvenli Bir Çalışma Ortamı Sunmaktadır.

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Sıralama Değeri2150 Detay

Çankaya / Ankara

İdeal Öğrenci Yurtları

Ankara İdeal Kız Öğrenci Yurtları Ankara Kız Öğrenci Yurtları Ankara Kız Öğrenci Yurdu Ankara Yurtları Ankara Kız Yurdu Çankaya Kız Öğrenci Yurtları Çankaya Kız Yurdu Çankaya Öğrenci Yurtları Ankara

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri2000 Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler