Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

0 555 5739945
      
      

Şu anda “Ankara Kız Öğrenci Yurtları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \  İllere Göre Yurtlar  \Ankara
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Sanal turu olan yurtlar

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın
Kategorilere Hızlı Erişim
Ankara Kız Öğrenci Yurtları
Ankara Erkek Öğrenci Yurtları
Ankara Kız Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler
Ankara Erkek Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler
üst kategoriye çık
şehir hakkında
şehirle ilgili resimler
İlçelere Hızlı Erişim
Akyurt Kız Öğrenci Yurtları
Altındağ Kız Öğrenci Yurtları
Ayaş Kız Öğrenci Yurtları
Bala Kız Öğrenci Yurtları
Beşevler Kız Öğrenci Yurtları
Beştepe Kız Öğrenci Yurtları
Beypazarı Kız Öğrenci Yurtları
Çamlıdere Kız Öğrenci Yurtları
Çankaya Kız Öğrenci Yurtları
Cebeci Kız Öğrenci Yurtları
Çubuk Kız Öğrenci Yurtları
Elmadağ Kız Öğrenci Yurtları
Etimesgut Kız Öğrenci Yurtları
Evren Kız Öğrenci Yurtları
Gölbaşı Kız Öğrenci Yurtları
Güdül Kız Öğrenci Yurtları
Haymana Kız Öğrenci Yurtları
Kalecik Kız Öğrenci Yurtları
Kazan Kız Öğrenci Yurtları
Keçiören Kız Öğrenci Yurtları
Kızılay Kız Öğrenci Yurtları
Kızılcahamam Kız Öğrenci Yurtları
Mamak Kız Öğrenci Yurtları
Merkez Kız Öğrenci Yurtları
Nallıhan Kız Öğrenci Yurtları
Polatlı Kız Öğrenci Yurtları
Pursaklar Kız Öğrenci Yurtları
Şereflikoçhisar Kız Öğrenci Yurtları
Sincan Kız Öğrenci Yurtları
Yenimahalle Kız Öğrenci Yurtları
Sıralama
Üyelik Büyüklüğüne Göre
Alfabetik Olarak
Ziyarete Göre
Ankara Kız Öğrenci Yurtları

Ankara kız öğrenci yurtları siz sevgili bayan arkadaşlarımızı beklemektedir. Güzel ülkemizin başkenti Ankara daha çok memurlar şehri olarak anılmaktadır. Üniversite öğrencilerinin fazla olduğu Ankara her bütçeye her kesime hitap etmektedir. Tarihi yerleriyle kültürel mirasın başkenti, sıcak kanlı sakin insanlarıyla ve eğitim kalitesiyle yaşanılacak bir şehirdir. Sakin bir şehir sürmek isteyenlerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır. Sakin dediysekte sonuçta adındanda anlaşıldığı gibi başkent olmanın verdiği bir kalabalıklık illa ki var. Tarihi birçok gezilecek yer ve müzesi olan Ankara bu yönden kendini herkese oldukça hayran bırakmaktadır.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün olduğu Anıtkabir günde birçok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Eğitime oldukça önem veren Başkent sadece bizlerin değil İngilizlerin, Fransızların daha birçok ülkenin ziyaretçisi olduğu yerdir. Siyaset, memur şehri denince kafalarda soru işaretleri olması normaldir. Acaba pahalı bir şehir mi diye sorulan sorulara yanıt olarak sizleri korkutacak hiç bir yönü bulunmamaktadır. Her kesimin rahatlıkla hayatını idam ettirebileceği şehirler arasında yer almaktadır.

Üniversiteyi kazanan kız öğrencilerimizin ilk karşılaştıkları problemlerin başında yerleşecekleri kalacakları yurt sorunu gelmektedir. Bu yönden sizlere birçok seçenek sunan sitemiz sizlere karşılaştırabileceğiniz farklı özelliklerde kız öğrenci yurtlarını sunmaktadır.

Devlet ve özel üniversitelerin çok olmasından dolayı kalacak yer arayan öğrencilerimizin her kesim ve bütçeye uygun yurt bulacaklarından emin olabilirsiniz. Ankara kız öğrenci yurtları hem verdikleri hizmet kalitesiyle hemde fiyatlarıyla kız öğrencilerimizin taleplerini karşılamaktadır. Her ilçeye göre değişkenlik gösteren fiyatlar ve fiyatlara göre sundukları hizmetler doğrultusunda Ankara'da tek adresiniz Ankara kız öğrenci yurtları olucaktır.

İlk kez ailelerinden ayrı, uzak kalacakları için onlar açısından büyük bir sorun teşkil etmekte olabilir. Ama unutmamaları gereken birşey var oda yurtların aile sıcaklığında olduklarıdır. Hem maddi konuda hemde manevi özlem konusunda kız öğrencilerimizin kafalarında bunlar gibi daha bissürü soru işareti bulunmaktadır.

Her zaman iyi bir dönem geçirmeniz için, gerek sınav haftalarında rahat hazırlanmanız için ellerinden geleni yapmaktadır. Tüm kız öğrenci yurtlarımızda sizler için rahatça ders çalışabileceğiniz çalışma salonları, kütüphane, derslerini araştırabilecekleri bilgisayar odaları ve sınırsız internet olanakları bulunmaktadır. Ayriyetten odalarımızın hepsinde rahatça çalışabilecekleri masalarda bulunmaktadır.

Kafalarını rahatça dağıtabilecekleri sosyal aktiviteleri bakımından bol olan yurtlarımızda spor odaları, bilardo salonları bowling salonları bazı ultra lüks yurtlarımızda yüzme havuzu, sauna, hamam vb. aktivitelerde bulunmaktadır. Kız öğrenci arkadaşlarımızın rahat edebilmesi için her yolu seçmekten asla kaçınmamaktadırlar. Tabi bu saydığımız özelliklere göre fiyat seçenekleride değişiklik göstermektedir. Kendi bütçelerinize uygun olan yurtları tercih etmelisiniz ki sıkıntı yaşamayın. Tercih meselesi sizlere kalmıştır. İsteyen tek kişilik odalarda kendi başına da kalabilir isteyen 2 kişilik 3 kişilik 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleriyle arkadaşlarıyla birliktede kalabilir.

Ankara kız öğrenci yurtlarımız her zaman en kaliteli hizmeti verme anlayışı içinde her geçen gün dahada üstüne koyarak yenilikleriyle yollarına devam etmektedir. Temizlik konusunda biraz daha hassas olan kız öğrenci kardeşlerimiz için kız erkek ayırt etmeksizin hergün temizlenmektedir. Artık tüm yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Yurt müfredatına uymayan yurtlar ağır para cezası ve yurt kapama ile cezalandırılmaktadır. Ankara kız öğrenci yurtlarımıza bu konuda güvenebilirsiniz.

Güvenlik konusuna değinecek olursak tüm yurtlarımızda 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik ile hizmet vermektedir. Kızlarınız bizler için değerlidir. Tercih edeceğiniz yurtların okula yakın olması gibi yada en kötü o semtte olması onlar için daha iyi olucaktır. Yurtların hepsi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlendiğinden olayı doğal afetler gibi olası durumlarda acil mücadele ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan atlatılmaktadır. Acil çıkış kapılarından, yangın merdivenlerinden hızlı bir şekilde tahliye edilecek şekildedir.

Ankara kız öğrenci yurtlarımız sizleri her konuda rahat ettirme anlayışında yoluna devam etmektedir. Bu yüzden arada hafta sonları sizler için çeşitli aktiviteler yaparak sizlerin morallerini keyiflerini motivasyonunu yüksek tutmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Yurtların hepsi kızlarınızın ev ortamında yaşarmış gibi rahatça çalışacakları ortamlar olması için ellerinden gelenin fazlasını yapmaktadırlar. Ailelerimiz ve öğrenci arkadaşlarımız yurtları tercih ederken ortamına, bulunduğu konuma, verdiği hizmete, temiz olmasına ve can güvenliği için görevlerini yerine getirip getirmediğine bakmalıdır. Bu konuda sizlere sitemizde bulunan yurtlar hakkında çeşitli kıyaslamalar yaparak yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sizlerin bütçelerine göre tercih edebilecekleri yurtları kendiniz görmeden karar vermeyiniz.

Bizlerin geleceği olan gençlerimize huzurlu ve sağlıklı ortamlarda kalmalarını sağlamak için yurtları sizler için araştırmaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vermek onların üstüne düşmek bizler için fazlasıyla önemlidir.

Onların güvenli ortamlarda final ve vize haftalarına hazırlamak ve ailelerinin gözlerinin geride kalmaması için ellerinden geleni yapmak için her zaman hazır olan Ankara kız öğrenci yurtları sizleri beklemektedir. Sizde tercih edeceğiniz yurdu arayarak daha detaylı bilgi alabilir ve konumunu net öğrenerek gidip ortamını yerinde görebilirsiniz. Kayıt olacağınız yurtları kendiniz gözünüzle görmeden asla karar vermeyiniz. Hayatının çoğu kısmını o odalarda yaşayacak olan çocuklarınızla karar vermekten kaçmayınız. Onlar bizler için geleceğin altın anahtarları ve geleceğin parlayan yıldızlarıdır. Eğitimleri için hiç bir masraftan kaçınmayınız.

Kız evlatlarımız için Ankara kız öğrenci yurtları kalitesiyle sizleri beklemektedir. Tercih etmek sizlerin elindedir.

Atalay Kız Öğrenci Yurdu - Ankara
Mavera Kız Öğrenci Yurdu
İdeal Öğrenci Yurtları - Ankara
Piyano Kız Yurdu
Ankara Kız Öğrenci Yurtları
Özel Piyano Kız Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1800

Çankaya / Ankara

Nil Kız Yurtları

Kız Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1700

Yenimahalle / Ankara

Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1600

Çankaya / Ankara

Memiş Aydın Kız Yurdu

Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1500

Çankaya / Ankara

Atalay Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1400

Beştepe / Ankara

İdeal Öğrenci Yurtları

Kız Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 1400

Çankaya / Ankara

Duru Kız Yurdu Anıttepe

Kız Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1400

Çankaya / Ankara

Prof. Dr. M. Zeki Doğaneli Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1300

Çankaya / Ankara

Mavera Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1250

Çankaya / Ankara

BRS Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1200

Çankaya / Ankara

Berrak Deniz Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 1150

Gölbaşı / Ankara

Metropol Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1025

Çankaya / Ankara

Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 1000

Çankaya / Ankara

Eviniz Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 850

Yenimahalle / Ankara

Mine Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 800

Çankaya / Ankara

Yurtankara Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 650

Cebeci / Ankara

Şelale Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 600

Çankaya / Ankara

Esen Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 500

Çankaya / Ankara

Ankapol Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 500

Çankaya / Ankara

Hürriyet Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 400

Gölbaşı / Ankara

Mavi Yıldız Özel Cebeci Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 325

Cebeci / Ankara

Özgü Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Gölbaşı / Ankara

Arya Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Gölbaşı / Ankara

Arina Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Çankaya / Ankara

Ayyıldız Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Gölbaşı / Ankara

Özel Muradiye Aydınlık Evler Kız Yurdu

Kız Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 250

Altındağ / Ankara

Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 250

Keçiören / Ankara

Sevgi Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 250

Çankaya / Ankara

Ekin Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

Çankaya / Ankara

Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

Çankaya / Ankara

Gülşen Kaya Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

Çankaya / Ankara

Özel Gözde Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

Yenimahalle / Ankara

Gözde Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 150

Yenimahalle / Ankara

Dr. Necmiye Durlu Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Kız Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 125

Yenimahalle / Ankara

Bahçelievler On Mayıs Kız Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Çankaya / Ankara

Tuana Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Yenimahalle / Ankara

Ücretsiz Kayıt Yaptıran Firmalar
Özel Anıttepe Kız Öğrenci Yurdu
detay
Pelin Kız Öğrenci Yurdu
detay
Eylül Kız Öğrenci Residence
detay
Dorm Residence Kız Öğrenci Yurdu
detay
Yeni Dünya Vakfı Keçiören Kız Öğrenci Yurdu
detay
Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu
detay
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kız Öğrenci ...
detay
On Mayıs Kız Öğrenci Yurdu
detay
Ülkü Kız Öğrenci Yurdu
detay
Özgül Kız Öğrenci Yurdu
detay
Yalçınkaya Kız Öğrenci Yurdu
detay
Defne Kız Öğrenci Yurdu
detay
Kudret Hanım Kız Öğrenci Yurdu
detay
Kelebek Kız Öğrenci Yurdu
detay
Gazi Kız Öğrenci Yurdu
detay
Serpil Kız Yurdu
detay
İsmail Özçelik Kız Öğrenci Yurdu
detay
AC Kız Öğrenci Yurdu
detay
Angora Kız Öğrenci Yurdu
detay
İdeal Öğrenci Yurtları - 13
detay
Bera Kız Öğrenci Yurdu
detay
Nihan Kız Öğrenci Yurdu
detay
Göray Kız Yurdu
detay
Simay Kız Öğrenci Yurdu
detay
Adalet Kız Yurdu
detay
İnci Kız Öğrenci Yurdu
detay
Nazlı Kız Öğrenci Yurdu
detay
Akademi Kız Öğrenci Yurdu
detay
Akpınar Kız Öğrenci Yurdu
detay
Sesan Kız Öğrenci Yurdu
detay
Müjde Kız Öğrenci Yurdu
detay
Dalya Kız Yurdu
detay
Ecem Kız Öğrenci Yurdu
detay
Ganimet Öğretmen Kız Öğrenci Yurdu
detay
Aydınlıkevler Kız Yurtları
detay
Karahan Kız Öğrenci Yurdu
detay
Nuri Koç Kız Yurdu
detay
Fırat Kız Öğrenci Yurdu
detay
Tüfekçioğlu Kız Öğrenci Yurtları
detay
Ümitköy Kız Yurdu
detay
Petek Kız Yurdu
detay
Emek Kız Öğrenci Yurdu
detay
Çınar Kız Öğrenci Yurdu
detay
Türk Eğitim Vakfı Sedef Ölçer Yüksek Öğren...
detay
İnsan Vakfı
detay