Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

0 555 5739945
      
      

Şu anda “Ankara Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \  İllere Göre Yurtlar
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın
üst kategoriye çık
şehir hakkında
şehirle ilgili resimler
İlçelere Hızlı Erişim
Akyurt
Altındağ
Ayaş
Bala
Beşevler
Beştepe
Beypazarı
Çamlıdere
Çankaya
Cebeci
Çubuk
Elmadağ
Etimesgut
Evren
Gölbaşı
Güdül
Haymana
Kalecik
Kazan
Keçiören
Kızılay
Kızılcahamam
Mamak
Merkez
Nallıhan
Polatlı
Pursaklar
Şereflikoçhisar
Sincan
Yenimahalle
İllere Hızlı Erişim
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Ankara
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Iğdır
Isparta
İstanbul
İzmir
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kilis
Kıbrıs (KKTC)
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Şanlıurfa
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
Ankara Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Türkiye'nin başkenti Ankara memur şehri resmiyetin yeri olarak ne kadar anılsada Ankara Öğrenci Yurtları sizleri beklemektedir. Öğrencilerin çok olduğu ve Siyasetin kalbinin attığı yerdir Ankara. Tarihi yerleriyle kültürel mirasın başkenti, sıcak kanlı insanlarıyla, sakinliğiyle ve eğitimiyle yaşanılacak bir şehirdir. Sakin bir şehir sürmek isteyenlerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır. Sakin dediysekte sonuçta adında anlaşıldığı gibi başkent olmanın verdiği bir kalabalıklık vardır. Tarihi birçok gezilecek yer ve müzesi olan Ankara bu yönden kendini herkese oldukça hayran bırakmaktadır.

Baş öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün olduğu Anıtkabir günde birçok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Eğitime oldukça önem veren “Gelecek nesil sizlerin eseri olacaktır.” Sözüyle bunu kanıtlamaktadır. Sadece bizlerin değil İngilizlerin, Fransızların ve daha birçok ülkenin ziyaretçisi olduğu yerdir. Siyaset, memur şehri denince kafalarda soru işaretleri olması normaldir. Acaba pahalı bir şehir mi diye sorulan sorulara yanıt olarak sizleri korkutacak hiç bir yönü bulunmamaktadır. Her kesimin rahatlıkla hayatını idam ettirebileceği şehirler arasında yer almaktadır.

Devlet Üniversiteleri ve Özel üniversitelerin çok olmasından dolayı kalacak yer arayan öğrencilerimiz her kesim ve bütçeye uygun yurt bulmaktadır. Ankara öğrenci yurtları hem fiyatları hem de verdikleri hizmet kalitesiyle öğrencilerin taleplerini karşılamaktadır. Her semte göre değişen fiyatlarıyla ve sundukları hizmetler doğrultusunda Ankara'da tek adresinizdir. Ankara'yı tercih eden öğrenci kardeşlerimizin önlerine çıkan yurt seçenekleri oldukça fazladır. Sunulan hizmetler bakımından ve de ev kiralarının biraz daha fazla masraflı olacağından dolayı Ankara öğrenci yurtları bu konuda sizleri beklemektedir. Ömürlerinin çoğunu geçirecekleri ortamların onlar için güzel ve keyifli olması için her zaman onlara kolaylık sağlamaktadır.

Tercih ettikleri veya edecekleri güzide yurtları kendi yerlerinde gidip görmeleri ve kendileri karar vermeleri her zaman daha iyidir. Hafta sonları onların rahatça gezebilecekleri sosyal aktivitelerin fazlaca olduğu yurt olması gerekmetedir. Tercih edilirken dikkat edilmesi gereken bazı hususlara değinirsek;

Herşeyden önce kalacakları yurtlar okullara yakın olması onlar için avantaj haline gelecektir. Ankara'da kalabalık bir şehir olduğundan dolayı trafik ister istemez olmaktadır. Belki de Ankara'nın öğrenci kalabalığından dolayı biraz yakın bulmakta zorlanabilirsiniz ama araştırmakta fayda vardır her zaman. Çoğu yurttun servisleri olduklarından dolayı pek sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyoruz. Ankara'ya genel bakıcak olursak hemen hemen her yer merkez konumunda olduğundan oldukça rahat edebilirsiniz. Öğrencilerin kendi evlerindeymiş gibi hissetecek ortamlarda kalmak istemeleri oldukça normaldir. Çünkü bazıları daha ilk defa kendi şehirleri haricinde başka bir şehire çıkıyor, bazıları ailelerinin yanından ilk defa bu denli uzak kalacakları bir adım atıyor. Bazılarıda hayatını komple tam anlamıyla yaşamak için çeşitli nedenleri geride bırakıp geliyor Ankara'ya hal böyle olunca güzel sıkıntılarda çıkıyor.

Erkek veya kız öğrenci yurtları ne olursa olsun her gelen öğrenciye en kaliteli hizmeti vermek onların en temel görevidir. Sizlerin en kaliteli hizmeti almanız için bir çok firmayı karşılaştırma yaparak sizlere en iyi seçeneğe sunmaya çalışmaktayız.

Ankara öğrenci yurtları her bütçeye en uygun fiyat seçeneğiyle sizler için hizmet vermeye çalışmaktadır. Böyle oluncada rekabet ortaya çıkmaktadır. Bazı yurtlarımız oldukça çok seçenek sunarken bazı yurtlarımız bütçe göre seçenek sunmaktadır. Sizlerin her zaman konforlu bir sene geçirmeniz için ellerinden gelenin fazlasını yapmak için en iyi şekilde çalışmaktadırlar.

Hayatının çoğu vaktini yurtlarda geçiren öğrenciler dışarda da eğlence yerleri olmasını istemek en doğal hakkıdır. Tarihi yerler olsun, gezilecek illeri olsun birçok seçeneği ile Ankara onlar için tam bir öğrenci şehri olmaktadır. Sadece kışları biraz daha sıkı giyinerek kendilerini Ankara'nın ayazından korumak zorundadırlar. Buda okumanın yanında tatlı soğuk diyelim.

Kız öğrenci yurtlarını ele alacak olursak kızlar yapıları gereği erkeklere nazaran biraz daha titiz hijyenik ve düzene önem vermektedirler. Hal böyle olunca kız veya erkek ayırt etmeksizin yurtlar her zaman denetim altında olmaktadır. Yemeklerin hijyenliği, temizlik hijyenleri, doğal afetler, yangın vs. gibi bunların hepsi son teknoloji aletler, ekipmanlar ve kaliteli personelleriyle öğrenci kardeşlerimizin can güvenliğinden sorumludurlar.

Özellikle yangın ve doğal afet konusunda hiç bir yurdumuz kaçınılmaksızın denetlenmektedir. Yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olduğundan dolayı bu konuda taviz verilmemektedir. İnsan hayatı herşeyden önce gelir anlayışı ile yollarına devam etmektedirler.

Sizlerin yurttan dışarı çıkmadan eğlenceyi hayatı odanıza getirmektedirler. En iyi şekilde vize ve final haftalarına tam gaz hazırlanmanız için gerek kütüphaneleri gerekse çalışma odaları mevcuttur. Bunun tercihi size kalmıştır siz hangi yurtta kalacağınızı bütçenize göre karar vermek isterseniz onlar sizleri en iyi şekilde ağırlamaktan gurur duyacaklardır.

Ailelerin gözlerinin arkada kalmamaları ve gönül rahatlığıyla sizleri bize emanet etmeleri için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya her daim hazırdırlar. Sizler için bu sıkıntılı süreci çözmek adına tam olarak burada devreye giren yurtlarımız sizlerin kalma sıkıntısını çözmek için Ankara Öğrenci Yurtları devreye girmektedir.

Erkek ve kız öğrenci yurtları çok olması bakımından tercih kararı sizlere kalmıştır. Kendi zevkinize , kendi isteklerinize ve kendi bütçenize uygun yurt bulmak bizlerin yardımıyla çok kolay. Her yurt için artı yönlerinide eksi yönlerinide sizin için sunmaya çalıştık tek tek bizler araştırma yaptık ve sitemizden kendi tercihinize göre yurt seçimini yapmanıza yardımcı olmaya çalıştık.

Çoçuklarınızın geleceği için Ankara Öğrenci Yurtları sizleri beklemektedir. Sizler için en iyisini yapmaya her daim hazırdırlar.

Ankara Kız Öğrenci Yurtları

Ankara Erkek Öğrenci Yurtları

Ankara Kız Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler

Ankara Erkek Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler

Ankara İlindeki Özel Üye Yurtlar ve Öğrenci Pansiyonları
Özel Piyano Kız Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1800

daha fazla bilgi
Nil Kız Yurtları

Kız Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1700

daha fazla bilgi
Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1600

daha fazla bilgi
Memiş Aydın Kız Yurdu

Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1500

daha fazla bilgi
Atalay Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1400

daha fazla bilgi
İdeal Öğrenci Yurtları

Kız Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 1400

daha fazla bilgi
Duru Kız Yurdu Anıttepe

Kız Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1400

daha fazla bilgi
Prof. Dr. M. Zeki Doğaneli Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1300

daha fazla bilgi
Mavera Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1250

daha fazla bilgi
BRS Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1200

daha fazla bilgi
Berrak Deniz Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 1150

daha fazla bilgi
Metropol Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1025

daha fazla bilgi
Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 1000

daha fazla bilgi
Eviniz Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 850

daha fazla bilgi
Eyüboğlu Öğrenci Yurtları Balgat Şubesi

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 850

daha fazla bilgi
Eyüboğlu Öğrenci Yurtları Beştepe Şubesi

Erkek Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 800

daha fazla bilgi
İdeal Öğrenci Yurtları

Erkek Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 800

daha fazla bilgi
Mine Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 800

daha fazla bilgi
Yurtankara Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 650

daha fazla bilgi
Şelale Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 600

daha fazla bilgi
Esen Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 500

daha fazla bilgi
Ankapol Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 500

daha fazla bilgi
Hürriyet Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 400

daha fazla bilgi
Yurt Akademi Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 375

daha fazla bilgi
Başkent Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 350

daha fazla bilgi
Özel Özgü Grup Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 350

daha fazla bilgi
Mavi Yıldız Özel Cebeci Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 325

daha fazla bilgi
Özgü Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

daha fazla bilgi
Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

daha fazla bilgi
Arya Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

daha fazla bilgi
Arina Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

daha fazla bilgi
Ayyıldız Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

daha fazla bilgi
Muradiye İncirli Erkek Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 250

daha fazla bilgi
Özel Muradiye Aydınlık Evler Kız Yurdu

Kız Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 250

daha fazla bilgi
Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 250

daha fazla bilgi
Sevgi Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 250

daha fazla bilgi
Kuzey Erkek Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

daha fazla bilgi
Ekin Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

daha fazla bilgi
Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

daha fazla bilgi
Gülşen Kaya Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

daha fazla bilgi
Özel Gözde Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

daha fazla bilgi
Gözde Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 150

daha fazla bilgi
Ayşe Nevin Kaya Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 150

daha fazla bilgi
Uluçınar Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 150

daha fazla bilgi
Dr. Necmiye Durlu Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Kız Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 125

daha fazla bilgi
Gazi Dost Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

daha fazla bilgi
Evin Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

daha fazla bilgi
Göksu Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

daha fazla bilgi
Bahçelievler On Mayıs Kız Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

daha fazla bilgi
Tuana Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

daha fazla bilgi
Ankara İlindeki Normal Üye Yurtlar ve Öğrenci Pansiyonları
Çalapkulu Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Yeni Dünya Vakfı Ankara İktisadi İşletmesi
detay
İnsan Vakfı
detay
Özel Anadolu Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Türk Eğitim Vakfı Sedef Ölçer Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu
detay
Beştepe Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Özel Göksu 2 Yükseköğrenim Erkek Yurdu
detay
Çınar Kız Öğrenci Yurdu
detay
Emek Kız Öğrenci Yurdu
detay
Yeni Dünya Vakfı Keçiören Kız Öğrenci Yurdu
detay
Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu
detay
Ülkü Kız Öğrenci Yurdu
detay
Petek Kız Yurdu
detay
Ümitköy Kız Yurdu
detay
Tüfekçioğlu Kız Öğrenci Yurtları
detay
Said Bey Erkek Yurdu
detay
Fırat Kız Öğrenci Yurdu
detay
Nuri Koç Kız Yurdu
detay
Karahan Kız Öğrenci Yurdu
detay
Hacı Bayramı Veli Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Aydınlıkevler Kız Yurtları
detay
Güçer Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Ganimet Öğretmen Kız Öğrenci Yurdu
detay
Ecem Kız Öğrenci Yurdu
detay
Dalya Kız Yurdu
detay
Pelin Kız Öğrenci Yurdu
detay
Eylül Kız Öğrenci Residence
detay
Yaşamkent Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Concept Studio
detay
Müjde Kız Öğrenci Yurdu
detay
Sesan Kız Öğrenci Yurdu
detay
Çalap Kulu Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Beypazarı Öğrenci Apartı Ve Pansiyonu
detay
Özel Anıttepe Kız Öğrenci Yurdu
detay
Akpınar Kız Öğrenci Yurdu
detay
Akademi Kız Öğrenci Yurdu
detay
Kelebek Kız Öğrenci Yurdu
detay
Kudret Hanım Kız Öğrenci Yurdu
detay
Defne Kız Öğrenci Yurdu
detay
Nazlı Kız Öğrenci Yurdu
detay
Dorm Residence Kız Öğrenci Yurdu
detay
İnci Kız Öğrenci Yurdu
detay
Öz Karagöz Erkek Yurdu
detay
Adalet Kız Yurdu
detay
Anka Erkek Yurtları
detay
Simay Kız Öğrenci Yurdu
detay
Göray Kız Yurdu
detay
Sancak Eğitim Kurumları
detay
Nihan Kız Öğrenci Yurdu
detay
Bera Kız Öğrenci Yurdu
detay
Baştüzel Erkek Öğrenci Yurdu - Eğitim Kurumları
detay
Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu - Balgat Şubesi
detay
Anadolu Vakfı Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Yalçınkaya Kız Öğrenci Yurdu
detay
İdeal Öğrenci Yurtları - 13
detay
Aşiyan Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Özgül Kız Öğrenci Yurdu
detay
Ataçağ Erkek Öğrenci Yurdu
detay
On Mayıs Kız Öğrenci Yurdu
detay
Angora Kız Öğrenci Yurdu
detay
AC Kız Öğrenci Yurdu
detay
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kız Öğrenci Yurdu
detay
Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu - Bahçeli Evler Şubesi
detay
İsmail Özçelik Kız Öğrenci Yurdu
detay
Toprakkale Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Serpil Kız Yurdu
detay
Gazi Kız Öğrenci Yurdu
detay