Antalya ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Antalya Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Antalya Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Antalya Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

'Antalya yurtlar' aramasını yaparak sitemize geldiniz. Türkiye ve Akdeniz'in tatil cenneti Antalya doğa ve tarihin bütünleştiği hem öğrenci hem de tatil şehridir. Yurtları, beş yıldız otelleri ve tatil köyleriyle herkesi kendine hayran bırakan Antalya, yerli ve yabancı turistlerin gözde şehri. Kültür turizmi başta olmak üzere deniz, spor, sağlık, kış, kongre, yayla, mağara ve kamp turizminin merkezi olan Antalya, yörükler şehridir. Antalya'nın insanı sıcak kanlı ve misafirperverdir. Pahalılığın orta düzeyde olduğu bir kent olan Antalya, eğitim düzeyinin yüksek olduğu bir şehirdir. Ulusal ve uluslararası festivallere ev sahipliği yapan Antalya, eğitim bakımından Türkiye'nin önemli şehirlerinden biri. Yerli ve yabancı öğrencilerin üniversite eğitimi aldığı Antalya'da yurtlar, hizmet standardıyla göz dolduruyor. Her öğrencinin kendine uygun yurt bulabildiği şehirde, yurtların fiyatları imkanlarına göre değişkenlik gösteriyor. Antalya'nın yurtlarını sitemizden inceleyip, bilgi alıp, iletişime geçebilirsiniz.

Antalya özel kız ve erkek öğrenci yurtları
Yurdum Kız Öğrenci Apartı

Antalya özel üyeler

Merkez / Antalya

Akademi Kız Öğrenci Yurdu

Akademi Kız Öğrenci Yurdu Antalya Kız Öğrenci Yurtları Antalya Kız Öğrenci Yurdu Antalya Yurtlar Antalya Öğrenci Yurtları Antalya Kız Yurdu Kepez Kız Öğrenci Yurtları Kepez Kız Yurtları Kepez Öğrenci

Açık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe Kahvaltı
Çamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Sıralama Değeri1500 Akademi Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Kepez / Antalya

Talya Kız Yurdu

Talya Kız Yurdu olarak Antalya Kepez ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Açık Büfe Kahvaltı
Çamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Buzdolabı
Sıralama Değeri1400 Talya Kız Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Konyaaltı / Antalya

Alya Kız Yurdu

Konyaaltı Alya Kız Yurdu Antalya Konyaaltı Yurt Antalya Konyaaltı Yurtlar Konyaaltı Kız Yurdu Konyaaltı Kız Yurtları Antalya Konyaaltı Kız Yurdu Antalya Konyaaltı Kız Yurtları Antalya Konyaaltı Kız Öğ

Açık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe Kahvaltı
Çamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Sıralama Değeri1350 Alya Kız Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Konyaaltı / Antalya

Evim Kız Öğrenci Yurdu

MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Evim Kız Yurdu Antalya Konyaaltı Yurtlar Konyaaltı Kız Yurdu Konyaaltı Yurtlar

Çamaşırhane
Odalarda Televizyon
Güvenlik Kamerası
Sıralama Değeri1300 Evim Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Antalya

Beyaz Konak Yurt

Beyaz Konak Yurt olarak Antalya Merkez ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri1250 Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Antalya hakkında bilgi

Antalya Hakkında Genel Bilgiler
Askerlerine "Gidin ve bana yeryüzündeki cenneti bulun." diyen Helenistik dönem Bergama Kralı II. Attalos'e askerlerinin gösterdiği yer bir liman kenti olan Antalya'dır. Daha önce pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Antalya, Türkiye'nin en çok antik kenti olan ilidir. Anadolu'da insana ait bilinen en eski yerleşim alanlarından bir tanesi de bu topraklarda kurulmuştur. Türkiye'nin en kalabalık beşinci şehri olan Antalya Akdeniz Bölgesi'nin batısında yer alır. Yüzölçümü olarak Türkiye'nin altıncı büyük ilidir. Antalya'daki ekonomik hayata büyük oranda turizm, ticaret ve tarım yön vermektedir.

Antalya hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.