Ardahan ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Ardahan Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Ardahan Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Ardahan Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Gürcistan sınırında kurulan ve 1992 yılında il olan Ardahan, tarihi, kültürel yapısı ve doğal güzellikleriyle şirin bir il. Sanayisi bulunmayan kentin en önemli geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. Şehrin Çıldır Gölü, kaşarı, balı ve Damal ilçesinde Ata Mahallesi Karadağ sırtlarında her yıl 15 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında ortaya çıkan Atatürk silueti meşhurdur. Buz kırıp balık tutan insanları ve atlı kızakların yapıldığı Çıldır gölü kışın büyük ziyaretçi çeker. Elma dolması, evelik aşı, pişi, bozbaş, kuymak, ekmek aşı ve helvası en ünlü yemekleridir. Sosyal renkli olmasa da Ardahan, doğal güzellikleri ve sıcakkanlı insanlarıyla güzel bir şehirdir. Üniversitenin kurulmasıyla gelişmeye başlayan şehirde yurt fiyatları uygundur. Ardahan'daki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ardahan özel kız ve erkek öğrenci yurtları
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler