Artvin ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Artvin Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Artvin Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Artvin Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Sınır şehri Artvin, kültürel yapısı, tarihi ve doğal güzellikleriyle mutlaka görülmesi gereken bir şehir. Karadeniz ve Kafkas kültürünün hakim olduğu kent, turizm açısından oldukça zenginliğe sahip. Yaylaları, ormanları, krater gölleri, tarihi kilise, kale ve kemer köprüleriyle ziyaretçilerine kendini hayran bırakan Artvin, sosyal açıdan oldukça renkliliğe sahip. Küçük bir şehir olmasına rağmen gün geçtikçe gelişiyor. Boğa güreşleriyle ünlü Artvin'in Milli parkları da ünlüdür. Şavşat ilçesinde bulunan Karagöl Sahara Milli Parkı içerisinde bulunan Şavşat Karagöl ve Borçka Karagöl görülmeye değer yerleridir. Artvin Çoruh Üniversitesi, kente oldukça hareketlilik katar. Barınma ve ulaşım sorunu yoktur. Artvin'deki yurtlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Artvin özel kız ve erkek öğrenci yurtları
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler