Balıkesir ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Balıkesir Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Balıkesir Yurtlar ve Apartlar” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  Tüm iller

Balıkesir Kız Erkek Öğrenci Yurtları ve Apartları

Balıkesir, doğası, denizi, tarihi ve kültürel mirasıyla herkesi kendine hayran bırakan bir öğrenci şehri. Marmara ve Ege denizlerine kıyısı olan, Türkiye'de en çok adanın bulunduğu şehir, Yunanistan'ın Midilli Adası'na komşu. Eğitim kalitesi ve modernliğiyle öğrenciler için güzel bir kent olan Balıkesir'de yurtlar kaliteli hizmet veriyor. Şehirde her bütçeye uygun yurtlar bulunuyor. Yurtların fiyatları sağladıkları imkanlara göre değişiyor. Balıkesir'deki yurtlarla buradan temasa geçebilirsiniz.

Balıkesir özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Balıkesir özel üye yurtlar

Bandırma / Balıkesir

Ebruli Kız Öğrenci Yurdu

Ebruli Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir Kız Öğrenci Yurtları Balıkesir Kız Yurtları Balıkesir Öğrenci Yurtları Balıkesir Yurtlar Bandırma Kız Öğrenci Yurtları Bandırma Kız Öğrenci Yurdu Bandırma Yurtlar

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Banyo
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri500 Ebruli Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Bandırma / Balıkesir

Belinay Kız Öğrenci Yurdu

MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Belinay Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir Kız Öğrenci Yurtları Balıkesir Kız Yurtları Bandırma Kız Öğrenci Yurtları Bandırma Kız Yurtları Balıkesir Bandırma Kız Öğrenci Yurtları Balıkesir Bandırma Kız Yurdu

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri450 Belinay Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Balıkesir

Başarır Erkek Öğrenci Yurdu

Başarır Erkek Öğrenci Yurdu olarak Balıkesir Merkez ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Revir
Sıralama Değeri400 Başarır Erkek Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Balıkesir

Aydoğan Erkek Öğrenci Yurdu

Turan Erkek Öğrenci Yurdu 2, 3, 4 Kişilik Geniş ve Rahat Odalarıyla Siz Öğrencilerine Uygun Fiyatlara Mükemmel Konaklama Deneyimini Sunmaktadır. Merkezi Konuma Sahip Yurdumuzdan Kampüse Ulaşımda Rahat

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri300 Aydoğan Erkek Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Bandırma / Balıkesir

Su Apart

Su Apart olarak Balıkesir Bandırma ilçesinde Erkek Öğrenci Apartı alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Parmak İzli Giriş - Çıkış Sistemi
Sıralama Değeri300 Su Apart WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Balıkesir

Koçbay Apartmanı - Balıkesir

Koçbay Apartmanı - Balıkesir olarak Balıkesir Merkez ilçesinde Stüdyo Daireler alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri300 Koçbay Apartmanı - Balıkesir WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Altıeylül / Balıkesir

Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu

Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu olarak Balıkesir Altıeylül ilçesinde Kız Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Revir
Spor İmkanları
Sıralama Değeri200 Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Balıkesir

Balıkesir Erkek Apt.

Balıkesir Erkek Apartı, Erkek Çalışan ve Öğrenciye 1-2 ve 3 kişilik kiralık odalar sunarak hizmet vermektedir.

İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri100 Balıkesir Erkek Apt. WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Bandırma / Balıkesir

Sıla Erkek Öğrenci Yurdu

Balıkesir Erkek Yurtları Balıkesir Yurt Fiyatları Balıkesir Özel Öğrenci Yurtları Fiyatları Bandırma Erkek Yurtları Fiyatı Bandırma Yurt Fiyatı Bandırma Özel Öğrenci Yurtları Fiyatı Bandırma Yurt

Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri100 Sıla Erkek Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Bandırma / Balıkesir

Bandırma Sağlık Kız Apartı

Bandırma Sağlık Kız Apartı Balıkesir Kız Öğrenci Apartları Bandırma Kız Öğrenci Apartları Balıkesir Kız Öğrenci Evleri Bandırma Kız Öğrenci Evleri Balıkesir Kız Öğrenci Pansiyonları Bandırma Kız Öğren

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri100 Bandırma Sağlık Kız Apartı WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Balıkesir Kız Erkek Öğrenci Yurtları

Balıkesir öğrenci yurtları konforlu yaşamıyla öğrencileri çekmeye devam ediyor. Yurtlarda yemek yapma sorumluluğunun olmaması yurtları en cazip kılan kolaylıktır. Bu sorumluluğun olmaması öğrencilerin evlere nazaran yurt seçmesindeki en büyük etkenlerin başında yer alıyor. Ögrenci yurtlarda yemek yapmakla uğraşmaz, genelllikle sabah ve akşam olmak üzere iki öğün yurt tarafından sağlanır. Bu hizmet genelde yurtlarda ücretsiz olmakla birlikte ücretle bu hizmeti veren yurtlarda mevcuttur. Bu sebeple daha sonrasında mağdur olmamak için hangi hizmetlerin fiyata dahil olduğu dikkatli öğrenilmelidir. Bazı yurtlar yemeğimi kendim yapmak istiyorum diyenleri de düşünerek öğrenci kullanımına açık mutfakları hizmete sunmaktadır. Böylelikle öğrenci, dilediği vakit kendi yemeğini yapma lüksüne sahip olur.

Yurtlar öğrencilerin sosyal çevrelerini genişletmesinde çok büyük kolaylık sağlar. Oda arkadaşları ya da ortak alanda edinilen arkadaşlarla özellikle uyum sürecinde olan öğrenciler, bu evreyi kolaylıkla atlatabilir. Gerek çeşitli illerden gerekse yurt dışından gelen öğrencileri ile yurtlar, farklı insanlar tanıyıp farklı kültürleri öğrenmeye de olanak sağlar. Bu sayede yurt hayatındaki öğrencilerin sosyal çevreleri geniş olur.

Bütün bu kolaylıklarıyla yurt hayatı öğrencilere çok çeşitli kolaylıklar sağlar. Bu sayede de sıklıkla tercih edilir. Sizde ülke çapında hizmet verdiğimiz yurtarama.com' dan dilediğiniz il ve ilçelerdeki yurtları filtreleyebilir, yurtlar hakkında kolayca bilgi edinebilirsiniz. Pek tabi olarak da Balıkesir'deki yurtları incelerken, Balıkesir'deki kız yurtlarına buradan, erkek yurtlarına da burdan ulaşabilirsiniz.

Yurtları filtrele
Diğer özellikler