Balıkesir özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Balıkesir Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Balıkesir
Balıkesir, doğası, denizi, tarihi ve kültürel mirasıyla herkesi kendine hayran bırakan bir öğrenci şehri. Marmara ve Ege denizlerine kıyısı olan, Türkiye'de en çok adanın bulunduğu şehir, Yunanistan'ın Midilli Adası'na komşu. Eğitim kalitesi ve modernliğiyle öğrenciler için güzel bir kent olan Balıkesir'de yurtlar kaliteli hizmet veriyor. Şehirde her bütçeye uygun yurtlar bulunuyor. Yurtların fiyatları sağladıkları imkanlara göre değişiyor. Balıkesir'deki yurtlarla buradan temasa geçebilirsiniz.
Tuana Kız Öğrenci Apartı Balıkesir Bandırma

Tuana Kız Öğrenci Apartı olarak Balıkesir Bandırma ilçesinde Kız Öğrenci Apartı alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Revir
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri1000 İncele
Güler Apart Daireleri

Güler Apart Daireleri olarak Balıkesir Bandırma ilçesinde Eşyalı Kiralık Daire alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

İnternet (Kablosuz Ağ)
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri450 İncele
Aydoğan Erkek Öğrenci Yurdu / Balıkesir

Turan Erkek Öğrenci Yurdu 2, 3, 4 Kişilik Geniş ve Rahat Odalarıyla Siz Öğrencilerine Uygun Fiyatlara Mükemmel Konaklama Deneyimini Sunmaktadır. Merkezi Konuma Sahip Yurdumuzdan Kampüse Ulaşımda Rahat

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Koçbay Apartmanı

Koçbay Apartmanı - Balıkesir olarak Balıkesir Merkez ilçesinde Stüdyo Daireler alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Bandırma Sağlık Kız Apart Balıkesir Bandırma Kız Öğrenci Apartları Uygun Kız Evi

Bandırma Sağlık Kız Apartı Balıkesir Kız Öğrenci Apartları Bandırma Kız Öğrenci Apartları Balıkesir Kız Öğrenci Evleri Bandırma Kız Öğrenci Evleri Balıkesir Kız Öğrenci Pansiyonları Bandırma Kız Öğren

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir Kız Öğrenci Yurtları

Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu olarak Balıkesir Altıeylül ilçesinde Kız Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Revir
Spor İmkanları
WhatsApp Sıralama Değeri200 İncele
Balıkesir Erkek Yurtları Fiyatları Bandırma Özel Yurt Fiyatları Sıla Erkek Yurdu

Balıkesir Erkek Yurtları Balıkesir Yurt Fiyatları Balıkesir Özel Öğrenci Yurtları Fiyatları Bandırma Erkek Yurtları Fiyatı Bandırma Yurt Fiyatı Bandırma Özel Öğrenci Yurtları Fiyatı Bandırma Yurt

7/24 Güvenlik
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
BALIKESİR ERKEK APT.

Balıkesir Erkek Apartı, Erkek Çalışan ve Öğrenciye 1-2 ve 3 kişilik kiralık odalar sunarak hizmet vermektedir.

7/24 Güvenlik
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele

Balıkesir standart üye yurtlar

Balıkesir Kız Erkek Öğrenci Yurtları

Balıkesir öğrenci yurtları konforlu yaşamıyla öğrencileri çekmeye devam ediyor. Yurtlarda yemek yapma sorumluluğunun olmaması yurtları en cazip kılan kolaylıktır. Bu sorumluluğun olmaması öğrencilerin evlere nazaran yurt seçmesindeki en büyük etkenlerin başında yer alıyor. Ögrenci yurtlarda yemek yapmakla uğraşmaz, genelllikle sabah ve akşam olmak üzere iki öğün yurt tarafından sağlanır. Bu hizmet genelde yurtlarda ücretsiz olmakla birlikte ücretle bu hizmeti veren yurtlarda mevcuttur. Bu sebeple daha sonrasında mağdur olmamak için hangi hizmetlerin fiyata dahil olduğu dikkatli öğrenilmelidir. Bazı yurtlar yemeğimi kendim yapmak istiyorum diyenleri de düşünerek öğrenci kullanımına açık mutfakları hizmete sunmaktadır. Böylelikle öğrenci, dilediği vakit kendi yemeğini yapma lüksüne sahip olur.

Yurtlar öğrencilerin sosyal çevrelerini genişletmesinde çok büyük kolaylık sağlar. Oda arkadaşları ya da ortak alanda edinilen arkadaşlarla özellikle uyum sürecinde olan öğrenciler, bu evreyi kolaylıkla atlatabilir. Gerek çeşitli illerden gerekse yurt dışından gelen öğrencileri ile yurtlar, farklı insanlar tanıyıp farklı kültürleri öğrenmeye de olanak sağlar. Bu sayede yurt hayatındaki öğrencilerin sosyal çevreleri geniş olur.

Bütün bu kolaylıklarıyla yurt hayatı öğrencilere çok çeşitli kolaylıklar sağlar. Bu sayede de sıklıkla tercih edilir. Sizde ülke çapında hizmet verdiğimiz yurtarama.com' dan dilediğiniz il ve ilçelerdeki yurtları filtreleyebilir, yurtlar hakkında kolayca bilgi edinebilirsiniz. Pek tabi olarak da Balıkesir'deki yurtları incelerken, Balıkesir'deki kız yurtlarına buradan, erkek yurtlarına da burdan ulaşabilirsiniz.

Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Balıkesir  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA