Bolu ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Bolu Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Bolu Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Bolu Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Bolu yeşil dağları, ormanları, gölleri, akarsuları, su kaynakları, kayak merkezleri ve eşsiz tabiat güzellikleriyle Batı Karadeniz'in şirin şehirlerinden birisi. 200 bine yakın nüfusu bulunan Bolu sakin bir şehirdir. Kayak, yayla ve kamp turizminin gözdesi olan Bolu, dünyaca ünlü aşçılarıyla tanınır. Gölcük Tabiat Parkı ve Abant Gölü, ziyaret edilmesi gereken yerleridir. Ankara ile İstanbul arasında bir durak noktası olan Bolu, sosyal yönden gün geçtikçe gelişiyor. Bolu barınma ve ulaşım açısından güzel bir şehir. Şehrin tek üniversitesi olan Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin kampüsleri, öğrenciler için geniş sosyal ve kültürel olanaklar sağlıyor. Bolu kız ve erkek öğrenci yurtları pek çok şehre oranla çok daha uygundur. Yurtların ücretleri, sundukları imkanlara göre değişiyor. Bolu öğrenci yurtları hakkında sitemizden bilgi alabilir ve listelenen yurtlar ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bolu özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Bolu özel üye yurtlar

Gerede / Bolu

Ünay Kız Yurdu

Bolu Gerede Ünay Kız Öğrenci Yurdu Kız Öğrenci Yurtları Yurt Fiyatları

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Revir
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri200 Ünay Kız Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler

Bolu hakkında bilgi

Bolu Hakkında Genel Bilgiler

Bolu, Karadeniz Bölgesi’nin Batı Karadeniz bölümünde yer alır. Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Bolu'da bulunur. Türkiye'de tek aşçılık okulunun bulunduğu yer Abant İzzet Baysal Üniversitesi'dir. Bu sebeple Bolu aşçılarıyla meşhurdur ve her yıl haziran ayında aşçılık ve turizm festivali düzenlenmektedir.

Bolu hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.