Bolu ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Bolu Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Bolu Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Bolu Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Bolu yeşil dağları, ormanları, gölleri, akarsuları, su kaynakları, kayak merkezleri ve eşsiz tabiat güzellikleriyle Batı Karadeniz'in şirin şehirlerinden birisi. 200 bine yakın nüfusu bulunan Bolu sakin bir şehirdir. Kayak, yayla ve kamp turizminin gözdesi olan Bolu, dünyaca ünlü aşçılarıyla tanınır. Gölcük Tabiat Parkı ve Abant Gölü, ziyaret edilmesi gereken yerleridir. Ankara ile İstanbul arasında bir durak noktası olan Bolu, sosyal yönden gün geçtikçe gelişiyor. Bolu barınma ve ulaşım açısından güzel bir şehir. Şehrin tek üniversitesi olan Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin kampüsleri, öğrenciler için geniş sosyal ve kültürel olanaklar sağlıyor. Bolu kız ve erkek öğrenci yurtları pek çok şehre oranla çok daha uygundur. Yurtların ücretleri, sundukları imkanlara göre değişiyor. Bolu öğrenci yurtları hakkında sitemizden bilgi alabilir ve listelenen yurtlar ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bolu özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Bolu özel üyeler

Gerede / Bolu

Ünay Kız Yurdu

Bolu Gerede Ünay Kız Öğrenci Yurdu Kız Öğrenci Yurtları Yurt Fiyatları

Açık Büfe Kahvaltı
Çamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Revir
Güvenlik Kamerası
Sıralama Değeri200 Ünay Kız Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Bolu hakkında bilgi

Bolu'da Gezilecek Yerler
Bolu, Türkiye’nin en popüler gezi rotalarından bazılarına sahip olması nedeniyle büyük ilgi görmektedir. Dört mevsim tatil için fırsatlara sahip olan bu şehir ülkemizin görülmeye değer yerleri arasındadır. Yılın hangi döneminde olursa olsun eşşiz manzaralar sunan Abant şehrin en popüler mekanların başındadır. Bu sırayı Yedigöller ve Gölcük Milli Parkı takip eder. Bolu'nun şirin ilçelerini görmek isteyenler içinse Mudurnu-Göynük ideal bir mekandır. Bolu’nun Pamukkalesi diye adlandırılan Akkayalar Travertenleri de mutlaka görülmesi gereken bir başka güzelliktir. Yine Kartalkaya'da bu şehirdedir.

Bolu hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.