Bolu özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Bolu Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Bolu
Bolu yeşil dağları, ormanları, gölleri, akarsuları, su kaynakları, kayak merkezleri ve eşsiz tabiat güzellikleriyle Batı Karadeniz'in şirin şehirlerinden birisi. 200 bine yakın nüfusu bulunan Bolu sakin bir şehirdir. Kayak, yayla ve kamp turizminin gözdesi olan Bolu, dünyaca ünlü aşçılarıyla tanınır. Gölcük Tabiat Parkı ve Abant Gölü, ziyaret edilmesi gereken yerleridir. Ankara ile İstanbul arasında bir durak noktası olan Bolu, sosyal yönden gün geçtikçe gelişiyor. Bolu barınma ve ulaşım açısından güzel bir şehir. Şehrin tek üniversitesi olan Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin kampüsleri, öğrenciler için geniş sosyal ve kültürel olanaklar sağlıyor. Bolu kız ve erkek öğrenci yurtları pek çok şehre oranla çok daha uygundur. Yurtların ücretleri, sundukları imkanlara göre değişiyor. Bolu öğrenci yurtları hakkında sitemizden bilgi alabilir ve listelenen yurtlar ile hemen iletişime geçebilirsiniz.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Bolu  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA

Bolu hakkında bilgi

Bolu'da Gezilecek Yerler

Bolu, Türkiye’nin en popüler gezi rotalarından bazılarına sahip olması nedeniyle büyük ilgi görmektedir. Dört mevsim tatil için fırsatlara sahip olan bu şehir ülkemizin görülmeye değer yerleri arasındadır. Yılın hangi döneminde olursa olsun eşşiz manzaralar sunan Abant şehrin en popüler mekanların başındadır. Bu sırayı Yedigöller ve Gölcük Milli Parkı takip eder. Bolu'nun şirin ilçelerini görmek isteyenler içinse Mudurnu-Göynük ideal bir mekandır. Bolu’nun Pamukkalesi diye adlandırılan Akkayalar Travertenleri de mutlaka görülmesi gereken bir başka güzelliktir. Yine Kartalkaya'da bu şehirdedir.

Bolu hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.