Bolu özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Bolu Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Bolu
Bolu yeşil dağları, ormanları, gölleri, akarsuları, su kaynakları, kayak merkezleri ve eşsiz tabiat güzellikleriyle Batı Karadeniz'in şirin şehirlerinden birisi. 200 bine yakın nüfusu bulunan Bolu sakin bir şehirdir. Kayak, yayla ve kamp turizminin gözdesi olan Bolu, dünyaca ünlü aşçılarıyla tanınır. Gölcük Tabiat Parkı ve Abant Gölü, ziyaret edilmesi gereken yerleridir. Ankara ile İstanbul arasında bir durak noktası olan Bolu, sosyal yönden gün geçtikçe gelişiyor. Bolu barınma ve ulaşım açısından güzel bir şehir. Şehrin tek üniversitesi olan Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin kampüsleri, öğrenciler için geniş sosyal ve kültürel olanaklar sağlıyor. Bolu kız ve erkek öğrenci yurtları pek çok şehre oranla çok daha uygundur. Yurtların ücretleri, sundukları imkanlara göre değişiyor. Bolu öğrenci yurtları hakkında sitemizden bilgi alabilir ve listelenen yurtlar ile hemen iletişime geçebilirsiniz.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Bolu  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA

Bolu hakkında bilgi

Abant İzzet Baysal Üniversitesi

3 Temmuz 1992'de kurulan üniversite Bolu'nun hayırsever iş adamı İzzet Baysal tarafından kurulan İzzet Baysal Vakfı tarafından desteklenmektedir. İlk vakıf destekli devlet üniversitesidir. Merkez kampüsü merkeze 13 km uzaklıktaki Gölköy Kampüsü'dür. Abant İzzet Baysal Üniversitesi 10 fakülte, 6 yüksekokul, 4 enstitü, 5 meslek yüksekokuluna sahiptir.

Bolu hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.