Bursa özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Bursa Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Bursa
Tarih ve kültür kenti, Osmanlı'nın ilk başkenti Bursa, sanayisi ve ticaretiyle ülke ekonomisinin lokomotif şehri. Ülkenin dördüncü büyük kenti olan, festivalleri, otantik ve etkinlikleriyle kültür ve sanat şehri Bursa'da farklı kültürde pek çok insan bir arada yaşıyor. Pek çok öğrencinin eğitim hayali kurduğu Bursa, sanayisiyle yeni mezun öğrencilere iş fırsatları sunuyor. Yurtlar açısından oldukça zengin olan Bursa'da öğrenciler, yurt seçiminde pek çok alternatif bulabiliyor. Bursa'daki yurtları sitemiz üzerinden inceleyip, iletişim kurabilirsiniz.
Akademi Kız Öğrenci Yurtları Bursa Nilüfer Kız Öğrenci Yurtları
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Bursa Nilüfer Akademi Kız Öğrenci Yurtları Nilüfer Kız Öğrenci Yurtları Bursa Kız Öğrenci Yurtları Bursa Görükle Özel Kız Öğrenci Yurtları

WhatsApp Sıralama Değeri850 İncele
İnci Evleri

İnci Evleri Uygun Fiyatları ve Sınır Tanımayan Hizmet Kalitesi İle Sizlerileri Beklemektedir.

WhatsApp Sıralama Değeri850 İncele
Alpcan Erkek Öğrenci Yurdu

Alpcan Erkek Öğrenci Yurdu olarak Bursa Nilüfer ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri800 İncele

Çınar Kız Öğrenci Yurdu

Rozetli Kuruluş
Çınar Kız Öğrenci Yurdu

Çınar Kız Öğrenci Yurdu olarak Bursa Nilüfer ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri800 İncele
Pars Erkek Pansiyonu

Pars Erkek Apart sizlere evinizin sıcaklığında konaklama imkanını sunuyor.

WhatsApp Sıralama Değeri700 İncele
Egemen Kız Öğrenci Yurdu Bursa Görükle Özel Kız Öğrenci Yurtları

Egemen Kız Öğrenci Yurdu Bursa Kız Öğrenci Yurdu Görükle Kız Öğrenci Yurdu Bursa Kız Yurdu Görükle Kız Yurdu Görükle Kız Öğrenci Yurdu Fiyatları

WhatsApp Sıralama Değeri650 İncele

Akın Kız Öğrenci Yurdu

Rozetli Kuruluş
Akın Kız Öğrenci Yurdu Bursa Kız Öğrenci Yurtları Ekonomik Kız Öğrenci Yurdu

Akın Kız Öğrenci Yurdu Bursa Kız Öğrenci Yurdu Nilüfer Kız Öğrenci Yurdu Bursa Kız Yurtları Nilüfer Kız Yurtları Bursa Kız Öğrenci Kalacak Yerleri Uludağ Üniversitesi Kalacak Yerleri Bursa Uygun Kız

WhatsApp Sıralama Değeri600 İncele
TC. MEB. Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu

TC. MEB. Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu olarak Bursa Nilüfer ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri550 İncele
Egemen Erkek Öğrenci Yurdu Bursa Görükle Erkek Öğrenci Yurtları

Egemen Erkek Öğrenci Yurdu Bursa Görükle Yurtlar Görükle Erkek Öğrenci Yurdu Nilüfer Erkek Yurdu Görükle Öğrenci Yurdu Bursa Öğrenci Yurdu Bursa Erkek Öğrenci

WhatsApp Sıralama Değeri350 İncele
Ceren Kız Konutları Bursa Kız Yurt Apartları Nilüfer Görükle Kız Yurtlar

Ceren Kız Konutları Bursa Kız Konutları Bursa Kız Yurtları Bursa Kız Evleri Bursa Kız Pansiyonları Bursa Yurtlar Görükle Kız Yurtları Görükle Kız Apart

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Asilhan Erkek Öğrenci Konağı

Asilhan Erkek Öğrenci Konağı olarak Bursa Nilüfer ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Çekirge Erkek Yurdu Bursa Erkek Öğrenci Yurtları Bursa Osmangazi Erkek Yurdu

Çekirge Erkek Yurdu Bursa Osmangazi Bursa Osmangazi Erkek Öğrenci Yurdubursa Osmangazi Erkek Öğrenci Yurdu Fiyatı bursa Osmangazi Erkek Öğrenci Yurdu Fiyatları Bursa Osmangazi Erkek Öğrenci Yurtları

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Çamlıca Öğrenci Konutları

Çamlıca Öğrenci Konutları olarak Bursa Nilüfer ilçesinde Öğrenci Konutları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri250 İncele
Çamlıca Kız Öğrenci Konutları

Çamlıca Kız Öğrenci Konutları Modern ve Huzurlu Ortamı İle Sizlere Konaklama Hizmeti Vermektedir.

WhatsApp Sıralama Değeri250 İncele
Başak Apart Öğrenci Yurdu Bursa Erkek Öğrenci Yurtları Görükle Uygun Erkek Yurdu

Başak Apart Öğrenci Yurdu Bursa Erkek Öğrenci Yurtları Bursa Erkek Yurdu Görükle Erkek Öğrenci Yurtları Görükle Erkek Yurtları Görükle Yurtlar Bursa Görükle Erkek Öğrenci Yurtlar Bursa Görükle Erkek

WhatsApp Sıralama Değeri200 İncele
Başak Apart Öğrenci Yurdu Bursa Görükle Ekonomik Kız Öğrenci Yurtları
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Başak Apart Öğrenci Yurdu Bursa Kız Öğrenci Yurtları Bursa Kız Yurtları Görükle Kız Öğrenci Yurtları Görükle Kız Yurtları Bursa Görükle Kız Öğrenci Yurtları

WhatsApp Sıralama Değeri200 İncele
Engin Apart Bursa Apartları Mustafakemalpaşa

Bursa Apart Daireler Bursa Mustafakemalpaşa Apart Ev Bursa Mustafakemalpaşa Apart Evler Bursa Mustafakemalpaşa Apart Daire Bursa Mustafakemalpaşa Apart Daireler Bursa Engin

WhatsApp Sıralama Değeri150 İncele
Bilici Erkek Öğrenci Yurdu & Pansiyonu

Bilici Erkek Öğrenci Yurdu & Pansiyonu olarak Bursa Osmangazi ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri150 İncele
BURSA KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI

Bursa özel öğrenci yurtlarında genel olarak bakılan ilk kriter konum olmaktadır. Merkez yerleşke şehre uzak olduğundan dolayı öğrenciler genellikle kampüse yakın yurtları tercih etmektedir. Bunun yanında uzak olan yurtlar için ise servis imkanı öğrencilere büyük kolaylık sunar. Ulaşımı en rahat ve kolay olan yurtlar öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Yurtlarda yemek yapma sorumluluğunun olmaması yurtları cazip kılan bir diğer kolaylıktır. Öğrenci yemek yapmakla uğraşmaz, genellikle sabah ve akşam olmak üzere iki öğün yurt tarafından sağlanır. Bu hizmet genelde yurtlarda ücretsiz olmakla birlikte ücretle bu hizmeti veren yurtlarda mevcuttur. Bu açıdan tüm bunlara, araştırma yapılırken dikkat edilmeli, istenilen hizmetlerin fiyata dahil olduğundan emin olunmalıdır.  Bazı yurtlar yemeğimi kendim yapmak istiyorum diyenleri de düşünerek öğrenci kullanımına açık mutfakları hizmete sunmaktadır. Böylelikle öğrenci dilediği vakit kendi yemeğini yapma lüksüne sahip olur.

Temizlik hizmeti de yurtların genelinde mevcuttur. Odalara haftalık belirli rutinlerle temizlik yapılır. Odalarda lavabo bulunması da öğrenciler açısından önemlidir. Ortak alanlarda bulunan lavabolar bazı zamanlarda temizlik açısından yetersiz olabilir yada sıra beklemeye neden olabilir.  Bunun yanında yurtlarda çamaşır odaları da bulunmaktadır. Öğrenciler burada dilediği zaman çamaşırlarını yıkama imkanına sahiptir fakat bazı yurtlarda çamaşır makineleri ücretsiz olabiliyorken bazılarında az da olsa ücret talep edilebilmektedir. Sonradan sorun yaşamamak için tüm bu hizmetler önceden araştırılıp seçim yapılması öğrenciler için daha doğru olacaktır.

Yurt hayatı öğrencilere yeni arkadaşlıklar edinmeye fırsat tanır. Farklı illerden hatta farklı ülkelerden gelen öğrenciler sayesinde yeni insanlar ve yeni kültürler edinmeye imkan sağlar. Sosyal çevre gelişir, özellikle Bursa'da yeni olanlar için uyum süreci kolaylıkla atlatılabilir.

Bütün bu açılardan yurt öğrencilere çok sayıda avantaj sağlar. Bu sayede de sıklıkla tercih edilir. Sizde ülke çapında hizmet verdiğimiz yurtarama.com' dan dilediğiniz il ve ilçelerdeki yurtları filtreleyebilir, yurtlar hakkında kolayca bilgi sağlayabilirsiniz.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Bursa  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA

Bursa hakkında bilgi

Bursa Uludağ Üniversitesi

Uludağ Üniversitesi, Bursa'da kurulan ilk üniversite olma özelliğini taşır. 11 Nisan 1975 de Bursa Üniversitesi adıyla kurulan üniversite Uludağ Üniversitesi adını 1982 de almıştır. Bünyesinde 15 Fakülte, 2 Yüksekokul, 15 Meslek Yüksekokulu, 1 Konservatuar, 4 Enstitü, 27 Uygulama ve Araştırma Merkezi ile 1 Araştırma Merkezi ve Rektörlüğe bağlı olarak kurulan 5 bölüm bulunmaktadır. Yedi tane yerleşkesi olmakla birlikte üniversitenin ana yerleşim birimi Görükle Yerleşkesi'dir. Görükle ilçesi imkanları sebebiyle öğrenciler tarafından sıklıkla tercih sebebi olmaktadır.

Bursa hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.