Çanakkale özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Çanakkale Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Çanakkale
Çanakkale, kahramanlık destanının yazıldığı tarihi bir şehir. Çanakkale savaşlarının en kanlı muharebelerinin cereyan ettiği şehirde, şehitlikler, anıtlar ve mezarlıkların bulunduğu Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı'nın yanı sıra Troya, Assos gibi eski uygarlık merkezleri bulunuyor. Sıcak kanlı insanları ile örnek bir şehir olan Çanakkale, doğal güzellikler bakımından da oldukça zengin. Ulaşım ve barınma konusunda kolay bir kent olan Çanakkale, tatil bölgelerine çok yakın. Sosyal açıdan hareketli olan kent, öğrenciler için yaşanılacak bir şehir. İlin tek üniversitesi olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde 40 bine yakın öğrenci okuyor. Üniversite şehre büyük hareketlilik katıyor. Her öğrencinin kendine göre yurt bulabildiği Çanakkale'de yurtların fiyatları diğer şehirlerle aynı düzeyde. Çanakkale'de ki yurtlarla sitemiz üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.
Ay Peri Kız Öğrenci Yurdu

Ay Peri Kız Öğrenci Yurdu olarak Çanakkale Merkez ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri1600 İncele
Çilek VİP Kız Öğrenci Yurtları, Çanakkale Kız Öğrenci Yurtlar Merkez Kız Yurtlar

Çilek VİP Kız Öğrenci Yurtlar, Çanakkale Kız Öğrenci Yurtları Çanakkale Kız Yurtları Çanakkale Yurtlar Merkez Kız Öğrenci Yurtları Merkez Kız Yurdu Çanakkale Merkez Kız Öğrenci Yurtları Çanakkale Merk

WhatsApp Sıralama Değeri1500 İncele
Boğaz Kız Öğrenci Pansiyonu

Boğaz Kız Öğrenci Pansiyonu öğrencilerimizin Çanakkale’deki eğitim süreçlerinde yurt ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla uygun fiyat ve kaliteli hizmet için kuruldu.

WhatsApp Sıralama Değeri1100 İncele
18 Mart Kız Öğrenci Yurdu

18 Mart Kız Öğrenci Yurdu olarak Çanakkale Merkez ilçesinde Kız Öğrenci Yurtları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri1100 İncele
Ardes Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Kız Öğrenci Yurtları

Ardes Kız Öğrenci Yurdu, yurt binamız Terzioğlu kampüs yerleşkesinde olduğundan üniversite eğitim birimlerine yürüme mesafesindedir.

WhatsApp YouTube Sıralama Değeri1050 İncele
Figen Apart & Pansiyon Çanakkale Kız Öğrenci Apartları Merkez Kız Pansiyonları
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Figen Apart & Pansiyon Çanakkale Kız Öğrenci Apartları Çanakkale Kız Öğrenci Pansiyonları Çanakkale Kız Öğrenci Evleri Çanakkale Merkez Kız Apartları Çanakkale Merkez Kız Pansiyonları Çanakkale Merkez

WhatsApp YouTube Sıralama Değeri1000 İncele
Gül Kız Öğrenci Yurdu

Gül Kız Öğrenci Yurdu olarak Çanakkale Merkez ilçesinde Kız Öğrenci Yurtları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri850 İncele
Yaprak Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Çanakkale Yaprak Kız Yurdu Çanakkale Kalacak Yerler Çanakkale Merkez Uygun Kız Yurtları Çanakkale Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez Öğrenci Yurtları Çanakkale Güvenli Kız Öğrenci Yurtları

WhatsApp Sıralama Değeri850 İncele
Tezel Öğrenci Yurtları

Özel Tezel Öğrenci Yurtları samimi, güler yüzlü, her zaman yanınızda olan deneyimli yönetim kadrosu ve personeli ile Çanakkale'de güvenle kalabileceğiniz ikinci bir eviniz olacak

WhatsApp Sıralama Değeri800 İncele
Nar Çiçeği Kız Yurdu Çanakkale Merkez Kız Yurtları

Çanakkale Nar Çiçeği Kız Yurdu Çanakkale Kız Öğrenci Yurdu Fiyatı Çanakkale Kız Öğrenci Yurdu Fiyatları Çanakkale Kız Öğrenci Yurtları

WhatsApp Sıralama Değeri750 İncele
Çolakoğlu Kız Öğrenci Yurdu

Çolakoğlu Kız Öğrenci Yurdu Evinizin Rahatlığını, Güvenini ve Sıcaklığını Size Sunuyoruz

WhatsApp Sıralama Değeri600 İncele
Tual Kız Yurdu Çanakkale Kız Öğrenci Yurtları Çanakkale Merkez Kız Öğrenci Yurdu

Tual Kız Yurdu Tual Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Tual Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez Kız Öğrenci Yurt Fiyatları

WhatsApp Sıralama Değeri550 İncele
Kaymaklar Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Kaymaklar Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu olarak Çanakkale Merkez ilçesinde Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri500 İncele
Noyan Kız Pansiyonu Çanakkale Ayvacık Özel Kız Öğrenci Pansiyonu

Çanakkale Noyan Kız Pansiyonu Çanakkale Ayvacık Öğrenci Pansiyonu Çanakkale Ayvacık Kız Öğrenci Pansiyonu Çanakkale Ayvacık Kız Öğrenci Pansiyonları ve Apartlar

WhatsApp Sıralama Değeri450 İncele
Asia Erkek Pansiyonu

Asia Erkek Pansiyonu Olarak 2012 Yılından İtibaren Çanakkale On Sekiz Mart Ezine Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerine En İyi Şekilde Hizmet Veriyoruz.

WhatsApp Sıralama Değeri400 İncele
Ayberk Kız Pansiyonu Çanakkale Kız Pansiyonları Çanakkale Merkez

Ayberk Pansiyon Çanakkale Kız Öğrenci Pansiyonu Fiyatları Çanakkale Kız Pansiyonları Çanakkale Merkez Öğrenci Pansiyonu Ercanlar Kız Pansiyonu Çanakkale Kız Öğrenci Pansiyonu

WhatsApp Sıralama Değeri400 İncele
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale Erkek Öğrenci Yurtları

Ardes Erkek Öğrenci Yurdu, yurt binamız Terzioğlu kampüs yerleşkesinde olduğundan üniversite eğitim birimlerine yürüme mesafesindedir.

WhatsApp YouTube Sıralama Değeri300 İncele
Yörükoğlu Kız Apart Evi

Yörükoğlu Kız Apart Evi olarak Çanakkale Ezine ilçesinde Kız Öğrenci Apartı, Kız Öğrenciye Eşyalı Kiralık Daireler alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Doğa Pansiyon

Doğa Pansiyon olarak Çanakkale Ezine ilçesinde Kız Öğrenci Pansiyonu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
BURASI SENİN EVİN

Özel Prenses Kız Yurdu güler yüzlü yönetim kadrosu ve personeli ile Çanakkale'de güven ve huzurla kalabileceğiz evinizdir.

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Eylül Kız Yurdu

Eylül Kız Yurdu Çanakkale Kız Öğrenci Apartları Çanakkale Kız Öğrenci Pansiyonları Çanakkale Kız Apartları Çanakkale Merkez Kız Öğrenci Apartları Çanakkale Merkez Kız Öğrenci Pansiyonları

WhatsApp Sıralama Değeri250 İncele
Çanakkale Erkek Yurtları Fiyatları 18 Mart Üniversitesi Çansa Erkek Yurtları

Çansa Yurtları Çanakkale Erkek Yurdu Fiyatı Çanakkale Erkek Yurdu Fiyatları Çanakkale Erkek Yurtları Fiyatı Çanakkale Erkek Yurtları Fiyatları Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale Erkek Konaklama

WhatsApp Sıralama Değeri200 İncele
Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez Özel Yurtlar

Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez ulaşım yönünden son derece rahat bir konumdadır. Sosyal imkanlar, güvenlik, ders çalışma imkanları ve daha fazlası.

WhatsApp Sıralama Değeri200 İncele
Turuncu Kız Pansiyonu

Turuncu Kız Pansiyonu olarak Çanakkale Ezine ilçesinde Kız Pansiyonu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri200 İncele
ÇANAKKALE KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI

Tarihte büyük bir savaş ve destansı bir mücadelenin gerçekleştiği şehir olan Çanakkale, üniversite öğrencileri için sağladığı yurt hizmetleriyle tercih sebebi olmaya devam ediyor. Öğrenci evlerine nazaran çok büyük kolaylıkları olan yurt hayatında öğrencilerin  yemek yapma, fatura ödeme gibi dertleri olmadığı için yurtlar öğrenciler için en cazip seçeneklerden.

Çanakkale'deki yurtların şüphesiz en iyi yanı sosyal çevreyi genişletmeye imkan sağlamasıdır. Yurtlar, farklı illerden hatta farklı ülkelerden gelen öğrenciler sayesinde yeni insanlar dolayısıyla yeni kültürler edinmeye imkan sağlar. Hem kültür alışverişi hemde bölüm arkadaşlıkları sayesinde not alışverişine imkan tanır. Böylelikle sosyal çevre gelişir.  Özellikle yeni bir şehirde yeni bir hayata başlayan öğrenciler için yurtlar, alışma evresini kolayca atlatmaya da yardımcı olur.

Yurtların çoğunda belli aralıklarla temizlik hizmeti de mevcuttur. Oda temizlikleri haftalık belirli rutinlerle yapılabiliyor. Çamaşır yıkamak içinse çamaşır makineleri bazı yurtlarda ücretsiz olabiliyorken bazılarında az da olsa ücret talep edilebilebiliyor.

Yurt ararken gerek Çanakkale'deki kız öğrenci yurtları gerekse Çanakkale'deki erkek öğrenci yurtları için en önemli kriterlerden bir tanesi de yurdun okula olan uzaklığı ve konumudur. Yurtlarda birçok imkan bulunduğu gibi ulaşım konusunda da öğrencilerin rahatlığı düşünülmüş. Bu amaçla yurtlar öğrencilere belirli saat aralıklarında servis imkanı da sunabilmektedir. Öğrenciler okula yürümek ya da toplu taşıma kullanmak zorunda kalmaksızın yurt servisleriyle kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyorlar.

Genellikle 1 2 ve 3 ya da daha da fazla kişi kapasitesi olabilen yurt odalarında, kişi sayısı arttıkça doğru orantılı olarak fiyatlar da artış gösteriyor.

Ülke çapında yurtların bulunduğu sitemiz yurtarama.com, öğrencilere yurtlar hakkında doğru bilgileri almaları için oluşturulmuş bir platformdur. Yurtlar sekmesi altındaki, Türkiye'mizin en önemli illerinden, Çanakkale ilini seçerek bulunan yurtları ilçelerine ya da kız veya erkek olmasına göre filtreleyebilir, dilerseniz ilçe olarak da arama yapabilirsiniz.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Çanakkale  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA

Çanakkale hakkında bilgi

Çanakkale Hakkında Genel Bilgiler

Çanakkale, İstanbul gibi hem Avrupa hem de Asya topraklarında, aynı adı paylaştığı Çanakkale Boğazının en dar kıyısında yer alır. İki kıta arasındaki ulaşım feribotlarla sağlanır. Çanakkale ilinin topraklarının büyük bir kısmı Güney Marmara bölümüne; Edremit Körfezi kıyısındaki küçük bir alanı ise, Ege Bölgesine girer. Çanakkale Osmanlı zamanında önemli bir kale işlevi görmüş olup, Kurtuluş Savaşı'nın seyrini değiştiren savaşta yine bu topraklarda olmuştur. Önceden ismi Biga olan şehir bugünki ismini de bu savaştan almıştır. Antik çağdan kalan Troya kalıntıları da il sınırları içerisindedir.

Çanakkale hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.