Çanakkale ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Çanakkale Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Çanakkale Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Çanakkale Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Çanakkale, kahramanlık destanının yazıldığı tarihi bir şehir. Çanakkale savaşlarının en kanlı muharebelerinin cereyan ettiği şehirde, şehitlikler, anıtlar ve mezarlıkların bulunduğu Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı'nın yanı sıra Troya, Assos gibi eski uygarlık merkezleri bulunuyor. Sıcak kanlı insanları ile örnek bir şehir olan Çanakkale, doğal güzellikler bakımından da oldukça zengin. Ulaşım ve barınma konusunda kolay bir kent olan Çanakkale, tatil bölgelerine çok yakın. Sosyal açıdan hareketli olan kent, öğrenciler için yaşanılacak bir şehir. İlin tek üniversitesi olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde 40 bine yakın öğrenci okuyor. Üniversite şehre büyük hareketlilik katıyor. Her öğrencinin kendine göre yurt bulabildiği Çanakkale'de yurtların fiyatları diğer şehirlerle aynı düzeyde. Çanakkale'de ki yurtlarla sitemiz üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Çanakkale özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Çanakkale özel üyeler

Merkez / Çanakkale

Ay Peri Kız Öğrenci Yurdu

Ay Peri Kız Öğrenci Yurdu olarak Çanakkale Merkez ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Açık Büfe Kahvaltı
Çamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri1600 Ay Peri Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Çanakkale

Çilek VİP Kız Öğrenci Yurtları

Çilek VİP Kız Öğrenci Yurtlar, Çanakkale Kız Öğrenci Yurtları Çanakkale Kız Yurtları Çanakkale Yurtlar Merkez Kız Öğrenci Yurtları Merkez Kız Yurdu Çanakkale Merkez Kız Öğrenci Yurtları Çanakkale Merk

İnternet (Kablosuz Ağ)
Sıralama Değeri1500 Çilek VİP Kız Öğrenci Yurtları WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Çanakkale

Boğaz Kız Öğrenci Pansiyonu

Boğaz Kız Öğrenci Pansiyonu öğrencilerimizin Çanakkale’deki eğitim süreçlerinde yurt ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla uygun fiyat ve kaliteli hizmet için kuruldu.

Açık Büfe Akşam Yemeği
Çamaşırhane
Revir
Spor İmkanları
Sıralama Değeri1100 Boğaz Kız Öğrenci Pansiyonu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Çanakkale

18 Mart Kız Öğrenci Yurdu

18 Mart Kız Öğrenci Yurdu olarak Çanakkale Merkez ilçesinde Kız Öğrenci Yurtları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri1100 18 Mart Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Çanakkale

Ardes Kız Öğrenci Yurdu

Ardes Kız Öğrenci Yurdu, yurt binamız Terzioğlu kampüs yerleşkesinde olduğundan üniversite eğitim birimlerine yürüme mesafesindedir.

Açık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe Kahvaltı
Çamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Sıralama Değeri1050 YouTube Detay

ÇANAKKALE KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI

Tarihte büyük bir savaş ve destansı bir mücadelenin gerçekleştiği şehir olan Çanakkale, üniversite öğrencileri için sağladığı yurt hizmetleriyle tercih sebebi olmaya devam ediyor. Öğrenci evlerine nazaran çok büyük kolaylıkları olan yurt hayatında öğrencilerin  yemek yapma, fatura ödeme gibi dertleri olmadığı için yurtlar öğrenciler için en cazip seçeneklerden.

Çanakkale'deki yurtların şüphesiz en iyi yanı sosyal çevreyi genişletmeye imkan sağlamasıdır. Yurtlar, farklı illerden hatta farklı ülkelerden gelen öğrenciler sayesinde yeni insanlar dolayısıyla yeni kültürler edinmeye imkan sağlar. Hem kültür alışverişi hemde bölüm arkadaşlıkları sayesinde not alışverişine imkan tanır. Böylelikle sosyal çevre gelişir.  Özellikle yeni bir şehirde yeni bir hayata başlayan öğrenciler için yurtlar, alışma evresini kolayca atlatmaya da yardımcı olur.

Yurtların çoğunda belli aralıklarla temizlik hizmeti de mevcuttur. Oda temizlikleri haftalık belirli rutinlerle yapılabiliyor. Çamaşır yıkamak içinse çamaşır makineleri bazı yurtlarda ücretsiz olabiliyorken bazılarında az da olsa ücret talep edilebilebiliyor.

Yurt ararken öğrenciler için en önemli kriterlerden bir tanesi de yurdun okula olan uzaklığı ve konumudur. Yurtlarda birçok imkan bulunduğu gibi ulaşım konusunda da öğrencilerin rahatlığı düşünülmüş. Bu amaçla yurtlar öğrencilere belirli saat aralıklarında servis imkanı da sunabilmektedir. Öğrenciler okula yürümek ya da toplu taşıma kullanmak zorunda kalmaksızın yurt servisleriyle kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyorlar.

Genellikle 1 2 ve 3 ya da daha da fazla kişi kapasitesi olabilen yurt odalarında, kişi sayısı arttıkça doğru orantılı olarak fiyatlar da artış gösteriyor.

Ülke çapında yurtların bulunduğu sitemiz yurtarama.com, öğrencilere yurtlar hakkında doğru bilgileri almaları için oluşturulmuş bir platformdur. Yurtlar sekmesi altındaki, Türkiye'mizin en önemli illerinden, Çanakkale ilini seçerek bulunan yurtları ilçelerine ya da kız veya erkek olmasına göre filtreleyebilir, dilerseniz ilçe olarak da arama yapabilirsiniz.

Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Çanakkale hakkında bilgi

Çanakkale'de Gezilecek Yerler
Çanakkale topraklarında pek çok medeniyetin izlerine rastlamak mümkündür. Tarihi yaklaşık M.Ö. 3000 yıllarına dayanmaktadır. Bu sebeple birçok tarihi güzelliği mevcuttur. Saat Kulesi, Arkeoloji Müzesi ve Truva Antik Kenti gezilebilecek başlıca yerler arasındadır. Çanakkale zaferiyle adından söz ettiren bu şehre gidince savaş müzelerini, şehitlikleri, tabyaları ve siperleri gezmeden olmaz. Bu sebeple yanınızda Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park güzergah haritası bulundurmak işinizi kolaylaştırabilir. Türkülere konu olmuş Aynalı Çarşı da Çanakkale'de görülmesi gereken yerler arasındadır.

Çanakkale hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.