Denizli ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Denizli Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Denizli Kız Erkek Öğrenci Yurtları / Apartları / Pansiyonları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Denizli Kız Erkek Öğrenci Yurtları / Apartları / Pansiyonları

Öğrenci şehri olan Denizli, sanayisiyle, ihracatıyla bir ticaret şehridir. Tekstil ürünleri ve yöreye has Denizli horozu meşhurdur. Kaynak sularının kirecinden oluşmuş travertenleri ile ünlü Pamukkale adeta bir turizm cenneti. Sıcakkanlı ve yardımsever insanıyla Ege'nin güzel bir şehri olan Denizli, modern ve eğitim düzeyi yüksek bir şehirdir. Sosyal ve kültürel açıdan canlıdır. Şehre büyük dinamizm katan Pamukkale Üniversitesi'nde 60 bin civarında öğrenci eğitim görüyor. Yurt içinden ve yurt dışından öğrencilerin iyi bir eğitim için geldiği Denizli, öğrenciler için yaşanabilecek bir kent. Denizli'de yurtlar sayıca çok fazla. Her bütçeye uygun yurt bulmak mümkün. Denizli'deki yurtlara sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Denizli özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Denizli özel üye yurtlar

Merkez / Denizli

Şirin Kız Yurdu

Denizli Şirin Kız Yurdu Denizli Yurt Denizli Kız Yurdu Denizli Kız Öğrenci Yurtları Şirin Kız Yurdu

İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri350 Şirin Kız Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Denizli

Ata Kız Yurdu

MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Ata Kız Yurdu olarak Denizli Merkez ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Banyo
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri300 Ata Kız Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Denizli

Ünsal Kız Öğrenci Yurdu

Ünsal Kız Öğrenci Yurdu Denizli Merkez Kız Öğrenci Yurtları Denizli Ünsal Kız Öğrenci Yurdu

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Revir
Sıralama Değeri300 Ünsal Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Pamukkale / Denizli

Mor Salkım Kız Öğrenci Yurdu

Mor Salkım Kız Öğrenci Yurdu Sizlere Evinizin Güvenliği ve Rahatlığını Sunmaktadır.

Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Sıralama Değeri300 Mor Salkım Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Kınıklı / Denizli

Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu

Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu Denizli Erkek Öğrenci Apartları Denizli Erkek Öğrenci Pansiyonları Denizli Erkek Öğrenci Evleri Kınıklı Erkek Öğrenci Pansiyonları Kınıklı Erkek Öğrenci Apartı Kınıklı

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Banyo
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri100 Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu  WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Denizli

M. Ahmet Hulusi Efendi Kültür Eğitim ve Sağlık Vakfı (AHEV)

M. Ahmet Hulusi Efendi Kültür Eğitim ve Sağlık Vakfı (AHEV) Denizli Erkek Öğrenci Apartları Denizli Erkek Apartlar Denizli Apartlar Denizli Erkek Öğrenci Pansiyonları Denizli Erkek Öğrenci Pansiyonu D

İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri100 M. Ahmet Hulusi Efendi Kültür Eğitim ve Sağlık Vakfı (AHEV) WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Denizli Kız - Erkek Öğrenci Yurtları

Denizli özel öğrenci yurtlarında, öğrenciler için en cazip imkan hiç şüphesiz yemek yapma sorumluluğunun olmamasıdır. Yurt hayatında öğrencilerin fatura ödemek, yemek yapmak, bulaşık yıkamak gibi sorumlulukları bulunmaz. Öğrenciler buradan arta kalan vakitllerini daha verimli kullanabilirler, çevrenizi keşfedebilir, yeni arkadaşlıklar edinebilir ya da fazladan etütlere yönelebilirler Yurt ortamında yeni arkadaşlıklar edinebilir, farklı kültürleri tanıyabilirler. Bu sayede sosyal çevreleri kısa zamanda genişler, uyum sürecini kolaylıkla atlatabilirler.

Denizli yurtları öğrencilerine sabah ve akşam yemeği, 7/24 güvenlik hizmetinin yanı sıra odalarda tv, odalarda buzdolabı, odalarda lavabo imkanları gibi çeşitli imkanlar sunmaktadır. Temizlik hizmeti de yurtların genelinde haftalık rutinler halinde yapılabiliyor. Bu hizmetle hem daha temiz bir ortam, hem de zamandan tasarruf sağlanacaktır. Bazı yurtlarda çamaşır yıkamak için çamaşır odaları da mevcuttur. Bazılarında bu hizmet ücretsiz olabiliyorken bazılarında ise az da olsa ücret talep edilebilmektedir.

Yurtların sağladığı hizmetlerden biri de servis imkanıdır. Okula ulaşım için bazı yurtlar öğrencilerine ring servis sağlayabiliyor. Öğrenciler bu servisleri istedikleri saatte kullanabiliyorlar. Okula yürüme mesafesinde olan ya da servis imkanı bulunan yurtlar, öğrencilere ulaşım açısından büyük kolaylık sağlıyor.

Öğrenciler için kurulan yurtarama.com, yurtlar hakkında doğru bilgi sağlamayı amaçlar. Yurtarama.com' da yurtlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, tercihlerinize uygun yurt bulabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Denizli Kız Öğrenci Yurtları'na buradan ulaşabilir ya da Denizli Erkek Öğrenci Yurtları için bu linki kullanabilirsiniz.

Yurtları filtrele
Diğer özellikler