Denizli özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Denizli Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Denizli
Öğrenci şehri olan Denizli, sanayisiyle, ihracatıyla bir ticaret şehridir. Tekstil ürünleri ve yöreye has Denizli horozu meşhurdur. Kaynak sularının kirecinden oluşmuş travertenleri ile ünlü Pamukkale adeta bir turizm cenneti. Sıcakkanlı ve yardımsever insanıyla Ege'nin güzel bir şehri olan Denizli, modern ve eğitim düzeyi yüksek bir şehirdir. Sosyal ve kültürel açıdan canlıdır. Şehre büyük dinamizm katan Pamukkale Üniversitesi'nde 60 bin civarında öğrenci eğitim görüyor. Yurt içinden ve yurt dışından öğrencilerin iyi bir eğitim için geldiği Denizli, öğrenciler için yaşanabilecek bir kent. Denizli'de yurtlar sayıca çok fazla. Her bütçeye uygun yurt bulmak mümkün. Denizli'deki yurtlara sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
Ata Kız Yurdu
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Ata Kız Yurdu olarak Denizli Merkez ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
WhatsApp Sıralama Değeri400 İncele
Şirin Kız Yurdu Denizli Kınıklı Özel Kız Öğrenci Yurtları

Denizli Şirin Kız Yurdu Denizli Yurt Denizli Kız Yurdu Denizli Kız Öğrenci Yurtları Şirin Kız Yurdu

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri350 İncele
Ünsal Kız Öğrenci Yurdu Denizli Merkez Kız Öğrenci Yurtları

Ünsal Kız Öğrenci Yurdu Denizli Merkez Kız Öğrenci Yurtları Denizli Ünsal Kız Öğrenci Yurdu

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Kantin
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Revir
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
M.Ahmet Hulusi Efendi Kültür Eğitim Sağlık Vakfı Denizli Merkez Erkek Apartları

M. Ahmet Hulusi Efendi Kültür Eğitim ve Sağlık Vakfı (AHEV) Denizli Erkek Öğrenci Apartları Denizli Erkek Apartlar Denizli Apartlar Denizli Erkek Öğrenci Pansiyonları Denizli Erkek Öğrenci Pansiyonu D

7/24 Güvenlik
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele

Denizli Kız - Erkek Öğrenci Yurtları

Denizli özel öğrenci yurtlarında, öğrenciler için en cazip imkan hiç şüphesiz yemek yapma sorumluluğunun olmamasıdır. Yurt hayatında öğrencilerin fatura ödemek, yemek yapmak, bulaşık yıkamak gibi sorumlulukları bulunmaz. Öğrenciler buradan arta kalan vakitllerini daha verimli kullanabilirler, çevrenizi keşfedebilir, yeni arkadaşlıklar edinebilir ya da fazladan etütlere yönelebilirler Yurt ortamında yeni arkadaşlıklar edinebilir, farklı kültürleri tanıyabilirler. Bu sayede sosyal çevreleri kısa zamanda genişler, uyum sürecini kolaylıkla atlatabilirler.

Denizli yurtları öğrencilerine sabah ve akşam yemeği, 7/24 güvenlik hizmetinin yanı sıra odalarda tv, odalarda buzdolabı, odalarda lavabo imkanları gibi çeşitli imkanlar sunmaktadır. Temizlik hizmeti de yurtların genelinde haftalık rutinler halinde yapılabiliyor. Bu hizmetle hem daha temiz bir ortam, hem de zamandan tasarruf sağlanacaktır. Bazı yurtlarda çamaşır yıkamak için çamaşır odaları da mevcuttur. Bazılarında bu hizmet ücretsiz olabiliyorken bazılarında ise az da olsa ücret talep edilebilmektedir.

Yurtların sağladığı hizmetlerden biri de servis imkanıdır. Okula ulaşım için bazı yurtlar öğrencilerine ring servis sağlayabiliyor. Öğrenciler bu servisleri istedikleri saatte kullanabiliyorlar. Okula yürüme mesafesinde olan ya da servis imkanı bulunan yurtlar, öğrencilere ulaşım açısından büyük kolaylık sağlıyor.

Öğrenciler için kurulan yurtarama.com, yurtlar hakkında doğru bilgi sağlamayı amaçlar. Yurtarama.com' da yurtlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, tercihlerinize uygun yurt bulabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Denizli Kız Öğrenci Yurtları'na buradan ulaşabilir ya da Denizli Erkek Öğrenci Yurtları için bu linki kullanabilirsiniz.

Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Denizli  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA