Düzce özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Düzce Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Düzce
Düzce, güzel yaylaları, tabiat harikası şelaleri, mağaraları ve mavi bayraklı deniziyle Batı Karadenizin güzel kentlerinden biridir. Ankara-İstanbul otoyolu üzerinde bulunan Düzce, 17 Ağustos ve 12 Kasım Depremleri'nin yıkıcı izlerini kısa sürede silerek gelişme gösterdi. Gün geçtikçe gelişen ve modernleşen Düzce, mavi ile yeşilin kucaklaştığı bir şehirdir. Karadeniz sahilindeki plajları yazları turist akınına uğrar. Yaşam için ideal bir kent olan Düzce'de sosyal hayat özellikle yaz aylarında çok canlıdır. Şehrin meşhur yemekleri melengüççeği, dardar pilavı, ısırgan yemeği, gözleme, kaymaklı ekmek tatlısı ve laz böreğidir. Düzce Üniversitesi'nde 25 bin civarında öğrenci eğitim almaktadır. Yurtlar konusunda zengin bir kenttir. Düzce'deki yurtlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
Ekici Apart

Güvenlik kamerası Ders çalışma alanı Her katta wi-fi Buzdolabi 82 Ekran Led tv Bahçe hobi alanı Çamaşırhane

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri600 İncele
Alka Konuk Evi Düzce  Öğrenci Evleri Gölyaka Öğrenci Evi Gölyaka  Öğrenci Yurdu

Alka Konuk Evi Gölyakada Uygun Pansiyonlar Düzcede Kalacak Yer Gölyaka Alka Konuk Evi Düzce Apart Evler Düzce Öğrenci Pansiyonu Gölyaka Öğrenci Evi

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri450 İncele
Gölyaka Kız Konukevi Düzce Kız Öğrenci Apartları Gölyaka Kız Öğrenci Pansiyonu

Gölyaka Kız Konukevi Düzce Kız Öğrenci Apartları Düzce Kız Öğrenci Pansiyonları Düzce Kız Evleri Gölyaka Kız Öğrenci Apartları Gölyaka Kız Öğrenci Pansiyonları Gölyaka Kız Öğrenci Evleri Düzce Gölyaka

7/24 Güvenlik
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Spor İmkanları
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Gölyaka Erkek Konukevi Düzce Erkek Öğrenci Apartları Gölyaka Erkek Pansiyonları

Gölyaka Erkek Konukevi Düzce Erkek Öğrenci Apartları Düzce Erkek Öğrenci Pansiyonları Düzce Erkek Öğrenci Evleri Gölyaka Erkek Öğrenci Apartları Gölyaka Erkek Öğrenci Pansiyonları Gölyaka Erkek Apartı

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri150 İncele

Düzce Kız - Erkek Öğrenci Yurtları

Düzce'deki öğrenci yurtlarında yemek yapma sorumluluğunun olmaması, elektrik, su abonelikleri gibi uğraş gereketiren rutinlerin olmaması, yurtları cazip kılan en önemli etkenlerdir. Özellikle üniversite hayatına yeni başlayan öğrenciler için yurtlar çok mantıklı bir seçim olmaktadır. Ögrenci yemek yapmakla vakit kaybetmez, genellikle iki öğün belirli saatlerde yurt tarafından sağlanır. Bu hizmet genelde yurtlarda ücretsiz olmakla birlikte ücretle bu hizmeti veren yurtlarda mevcuttur. Bazı özel yurtlarda mutfak öğrenci kullanımına açık da olabilmektedir ya da katlarda ortak kullanım mutfaklar olabilmektedir. Öğrenciler yemek saatlerine bağlı olmaksızın mutfakta kendi malzemelerini kullanarak kendi yemeklerini hazırlama imkanına sahip olabilmektedir.

Yurtlar öğrencilere yeni insanları tanıma, farklı kültürleri görme imkanı da tanımaktadır. Farklı şehirlerden ve farklı ülkelerden gelen öğrencilerleriyle yurtlar geniş bir sosyal çevre edinmeyi sağlar. Öğrenciler oda arkadaşları ve ortak alanda edinilen arkadaşlarla sosyal çevrelerini yurtlarda kısa zamanda genişletebilirler.

Yurtlarda haftalık belirli rutinlerle oda temizlikleri de mevcut olabiliyor. Temizlikle vakit kaybetmek istemeyenler için bu hizmet çok faydalı olabiliyor. Çamaşır yıkamak içinse yurtların genelinde ortak kullanım çamaşırhaneler mevcuttur. Bazı yurtlarda çamaşır makinesi kullanımı ücretsiz olabiliyorken bazılarında az da olsa ücret talep edilebiliyor.

Yurtların sağladığı bir diğer imkan da okula servis kolaylığı olmasıdır. Her yurtta bu imkan olmamakla birlikte bu hizmeti sağlayan yurtların genelinde fiyata dahil olarak öğrencilere bu imkan sağlanmaktadır. Bu sayede öğrenciler okula ulaşım için erkenden kalkmak zorunda kalmaz, bu imkan öğrencilere ulaşım açısından büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Yurtların en büyük avantajlarından biri ise şüphesiz sosyal çevreyi geliştirmeye imkan sağlamasıdır. Öğrenciler gerek oda arkadaşlarıyla gerekse ortak alanda edinilen arkadaşlarla sosyal çevrelerini kısa zamanda genişletebilirler. Düzce'deki farklı kültürlerden insanları tanıyıp, geniş bir çevre oluşturabilirler. Özellikle şehirde ilk seneleri olan öğrenciler için yurt ortamı bulunmaz bir fırsattır. Öğrencilerle yurtları aynı platformda buluşturan yurtarama.com'da bu bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Düzce'deki kız yurtları için buraya, erkek yurtlarını incelemek için ise bu linke tıklayabilirsiniz.

Düzce'de Apart arıyorsanız ise, kız apartları için bu linki, erkek apartları için burayı tercih edebilirsiniz.

Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Düzce  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA