Edirne özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Edirne Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Edirne
Edirne, Türk-Osmanlı tarihinde önemli bir yere sahiptir. Türkiye’yi Avrupa’ya bağlayan Edirne, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer alıyor. Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yapması nedeniyle şehirde çok sayıda han, cami, çarşı gibi tarihi eser vardır. Trakya’nın en büyük kenti olan Edirne, kendine has mutfağı, kültürü, tarihi ile ziyaretçi çekiyor. Tava ciğeri meşhurdur. Kırkpınar Yağlı Güreşleri bu şehirde yapılır. Modern ve gelişmiş bir şehirdir. Pek çok üniversite öğrencisinin tercih ettiği bir şehir olan Edirne, öğrenciler için yaşanılacak bir kent. Öğrenci yurtları açısından zengin olan Edirne'de her keseye uygun yurt bulmak mümkün. Edirne'de ki yurtlara sitemizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.
Taşdemir Apart

Taşdemir Apart olarak Edirne Merkez ilçesinde Erkek Öğrenci Apartı alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Gaye Apart Erkek Öğrenci Apartı

Gaye Apart Erkek Öğrenci Apartı Tarihi Güzenliğini Korumuş Şehirlerimizden Biri Olan Edirne'nin En Güzel Bölgesinde Bulunmaktadır. Odalarımız Misafirlerimizin İstekleri Doğrultusunda Düznlenmiştir.

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Alternatif Erkek Öğrenci Apartı Edirne Merkez Erkek Öğrenci Apart

Alternatif Erkek Öğrenci ApartıEdirne Erkek Öğrenci Apartları Edirne Erkek Öğrenci Apartı Edirne Erkek Öğrenci Pansiyonları Edirne Erkek Öğrenci Pansiyonu

WhatsApp Sıralama Değeri200 İncele
Akyıldız Kız Apartları Edirne Öğrenci Apartları Edirne Kız Apartları

Akyıldız Kız Apartları Edirne Kız Apartı Edirne Kız Apartları Edirne Kız Öğrenci Evleri Edirne Merkez Kız Öğrenci Pansiyonu ve Kız Öğrenci Apartları

WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
Edirne Uzunköprü Kız Apartı - Uzunköprü / Edirne

Edirne Uzunköprü Kız Apartı olarak Edirne Uzunköprü ilçesinde Kız Apart alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Edirne  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA