Erzincan ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Erzincan Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Erzincan Yurtlar ve Apartlar” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  Tüm iller

Erzincan Kız Erkek Öğrenci Yurtları ve Apartları

Anadolu'nun en eski kültür merkezlerinden biri olan Erzincan, kültürel zenginliği, doğal güzellikleriyle bir turizm cennetidir. Tarihi ipek yolu güzergahında yer alır. Erzincan, durgun gölleri, hızlı akan akarsuları, kaplıca suları, dağları, yaylaları ve vadileriyle doğa sporları açısından güzel bir şehir. 1992 yılında yaşanan depremin izlerini kısa sürede silen Erzincan, düzenli şehir yapısıyla yaşanılacak bir kent. Ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanan Erzincan, sosyal açıdan canlı bir şehir. 25 bine yakın üniversite öğrencisinin bulunduğu şehir, bir öğrenci kenti durumunda. Pek çok öğrencinin eğitim için tercih ettiği Erzincan'da ulaşım ve barınma sorunu yok. Yurt sayısı oldukça fazla. Her bütçeye uygun yurt bulmak mümkün. Erzincan'daki yurtlara sitemizden ulaşarak irtibat kurabilirsiniz.

Erzincan özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Erzincan özel üye yurtlar

Merkez / Erzincan

Özel Tunç Kız Öğrenci Yurdu

Özel Tunç Kız Öğrenci Yurdu olarak Erzincan Merkez ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri300 Özel Tunç Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler