Erzincan özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Erzincan Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Erzincan
Anadolu'nun en eski kültür merkezlerinden biri olan Erzincan, kültürel zenginliği, doğal güzellikleriyle bir turizm cennetidir. Tarihi ipek yolu güzergahında yer alır. Erzincan, durgun gölleri, hızlı akan akarsuları, kaplıca suları, dağları, yaylaları ve vadileriyle doğa sporları açısından güzel bir şehir. 1992 yılında yaşanan depremin izlerini kısa sürede silen Erzincan, düzenli şehir yapısıyla yaşanılacak bir kent. Ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanan Erzincan, sosyal açıdan canlı bir şehir. 25 bine yakın üniversite öğrencisinin bulunduğu şehir, bir öğrenci kenti durumunda. Pek çok öğrencinin eğitim için tercih ettiği Erzincan'da ulaşım ve barınma sorunu yok. Yurt sayısı oldukça fazla. Her bütçeye uygun yurt bulmak mümkün. Erzincan'daki yurtlara sitemizden ulaşarak irtibat kurabilirsiniz.
Özel Tunç Kız Öğrenci Yurdu

Özel Tunç Kız Öğrenci Yurdu olarak Erzincan Merkez ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Erzincan  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA