Eskişehir ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Eskişehir Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Eskişehir Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Eskişehir Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Eskişehir, küçük Ankara diyebileceğimiz tam bir Cumhuriyet şehridir. Kibar konuşan insanları, güzel muamele eden memleketlisiyle sizi cezbetmektedir. Çoğunluğu göçmenlerden oluşan şehir, Avrupai bir tarzdadır. Öğrenci şehri diyebileceğimiz Eskişehir, tam bir yurt cennetidir. Her kalitede yurda ulaşabileceğimiz şehirde, öğrenciler için yurt seçimi, kimine göre zor, kimine göre çok basittir.. Eskişehir yurtlarına sitemizden ulaşabilirsiniz...

Şehirde öğrenciler için apart seçeneği de mevcuttur. Ama yurtlar, hiç bir dertle uğraşmak istemeyenler için ilk seçenek konumundadır.

Eskişehir özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Eskişehir özel üye yurtlar

Merkez / Eskişehir

Soho House Kız Apart

Soho House Kız Apart Eskişehir Kız Apartları Eskişehir Kız Apartı Eskişehir Kız Pansiyonları Eskişehir Kız Pansiyonları Eskişehir Kız Evleri Eskişehir Merkez Kız Apartları Eskişehir Merkez

Sıralama Değeri250 Soho House Kız Apart WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Tepebaşı / Eskişehir

Chill Kiz Rezidansı

Chill Kız Rezidansı, Eskişehir Kızi Apartları Eskişehir Kız Apartı Eskişehir Kız Pansiyonları Eskişehir Kız Pansiyonları Eskişehir Kız Evleri Eskişehir Merkez Kız

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri225 Chill Kiz Rezidansı WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Tepebaşı / Eskişehir

D'ream Kız Apart

D'ream Kız Apart, eğitiminizi ve işinizi rahat ve huzurlu bir ortamda sürdürmek, okulunuza ve işinize yürüyerek gitmek gibi imkanları sağlamaktadır.

Sıralama Değeri200 D'ream Kız Apart WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Tepebaşı / Eskişehir

Anatolia Kız Apartları

Anatolia Kız Apartları Eskişehir Kız Öğrenci Apartları Tepebaşı Kız Öğrenci Apartları Eskişehir Kız Evleri Tepebaşı Kız Evleri Eskişehir Kız Öğrenci Kalacak Yerleri Tepebaşı Kız Öğrenci Kalacak Yerler

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri150 Anatolia Kız Apartları WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Eskişehir

Aykanat Kız Apartı

Eskişehir Kız Apartı Eskişehir Kız Apartı Fiyatı Eskişehir Kız Apartı Fiyatları Eskişehir Kız Apartları Eskişehir Kız Apartları Fiyatı Eskişehir Kız Apartları Fiyatları Eskişehir Kız Öğrenci Apartı

Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Spor İmkanları
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri125 Aykanat Kız Apartı WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

yurtarama.com, kullanıcılarına doğru bilgi sunmayı vadediyor. Yurtlar ve öğrencileri aynı platform da buluşturan yurtarama.com' dan dilediğiniz il ve ilçeye göre yurtları filtreleyebilir, kriterlerinize uygun yurdu seçip iletişime geçebilirsiniz.

 

Eskişehir Kız Erkek Öğrenci Yurtları ve Apartları

Eskişehir özel öğrenci yurtları 'nda genel olarak sabah ve akşam yemeği, çamaşırhane, 7/24 güvenlik, odalarda tv, lavabo ve buzdolabı imkanları bulunmaktadır. Seçeceğiniz yurda göre bu imkanlar farklılık gösterebilir.

Eskişehir özel öğrenci yurtları özellikle yemek yapmakla uğraşmak istemeyen öğrenciler için çok büyük kolaylık sağlıyor. Genellikle sabah ve akşam yemeğinin fiyatlara dahil olduğu yurtlarda bu hizmet fiyata dahil iken bazılarında ise ücretli olabiliyor. Bu yüzden bilgi alırken bu detayların araştırılması öğrencinin daha sonrasında mağdur olmaması için önemlidir.

Yurtlar öğrencilere kendisine uyan odayı seçme imkanı sağlamaktadır. Öğrenci yurttaki seçeneklerden (1, 2, 3 ve 4 ya da daha fazla kişilik ) kendine uygun olanı seçebilir, bütçesine göre kişi sayısını arttırıp azaltabilir. Kişi sayısı arttıkça fiyatlarda azalacaktır. Bazı yurtlar da odada lavabo seçeneği bulunabilirken bazılarında ise ortak kullanım lavabo olabilir. Ortak alanlarda bulunan lavabolar bazı zamanlarda temizlik açısından yetersiz olabilir yada sırada beklemenize neden olabilir. Bu sebeple tüm seçenekler iyi belirlenmeli ve doğru bir değerlendirmeyle karar verilmelidir.

Yurtlar aynı zamanda öğrencilere yeni insanları tanıma, farklı kültürleri görmeyi de sağlar. Farklı şehirlerden hatta farklı ülkelerden gelen öğrenciler sayesinde geniş bir sosyal çevre edinmeyi vadeder. Öğrenciler gerek oda arkadaşları gerekse ortak alanda edinilen arkadaşlarla sosyal çevrelerini yurtlarda kısa zamanda genişletebilirler.

Öğrencilere kolaylık ve doğru bilgi sağlamak amacıyla kurulan bir platform olan yurtarama.com'da yurtları inceleyebilir, yurtlar hakkında detaylı bilgiler alabiirsiniz.


Eskişehir'deki kız yurtları'na buradan, Eskişehir'in erkek yurtları'na ise şuradan ulaşabilirsiniz.

Apart arıyorsanız, 
kız apartları için bu linki, erkek apartları için bu linki tercih edebilirsiniz.

Yurtları filtrele
Diğer özellikler

Eskişehir hakkında bilgi

Eşkişehir Anadolu Üniversitesi

Anadolu Üniversitesi, 1958 yılında Eskişehir'de kurulmuştur. Kayıtlı öğrenci sayısı bakımından, Avrupa'nın birinci, dünyanın en büyük ikinci üniversitesidir. Bünyesindeki iki kampüsü daha sonra ayrılarak Osmangazi Üniversitesi'ni oluşturmuştur. Ana kampüs niteliğinde olan Yunus Emre Kampüsü Eskişehir’in merkezinde yer alır. Anadolu Üniversitesi'nin başlattığı bir uzaktan eğitim projesi olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sayesinde pek çok öğrenciye uzaktan eğitim imkanı sağlamaktadır.

Eskişehir hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.