Eskişehir özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Eskişehir Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Eskişehir
Eskişehir, küçük Ankara diyebileceğimiz tam bir Cumhuriyet şehridir. Kibar konuşan insanları, güzel muamele eden memleketlisiyle sizi cezbetmektedir. Çoğunluğu göçmenlerden oluşan şehir, Avrupai bir tarzdadır. Öğrenci şehri diyebileceğimiz Eskişehir, tam bir yurt cennetidir. Her kalitede yurda ulaşabileceğimiz şehirde, öğrenciler için yurt seçimi, kimine göre zor, kimine göre çok basittir.. Eskişehir yurtlarına sitemizden ulaşabilirsiniz... Şehirde öğrenciler için apart seçeneği de mevcuttur. Ama yurtlar, hiç bir dertle uğraşmak istemeyenler için ilk seçenek konumundadır.


Eskişehir denince akla tabiki de ilk önce öğrenci gelir. Öğrencilerin bu şehri tercih etme nedenlerinin başında güvenlik ve eğlence gelir. Hatta Crime Index’in 2016 raporuna göre dünyanın en güvenli ikinci şehri olmuştur. 

İsminden de anlayacağınız üzere bu şehir gerçekten çok eski, 4000 yıldan daha eski olduğu tahmin edilmekte.

Maddiyatı da bir kenara atmamak gerekir. Şehir hem Eskişehir öğrenci yurtları ile hemde Sosyal aktiviteleriyle diğer büyükşehirlere kıyasla büyük oranda artıları olan bir şehirdir.
Tam bir öğrenci şehri olan Eskişehir bizlere yapılacak aktivite olarak birçok seçenek sunuyor. En güzel aktiviteler başında Porsuk Çayı’ndaki gondol gezisi geliyor. 

Ayrıca şehir planlaması sayesinde şehirde ulaşım çok kolay bir hale gelmiştir.

Öğrenci Dostu olan bu Şehirde öğrenciler halk tarafından çok sevilir, ayrıca öğrenciler şehrin nüfusundan oldukça fazladır.
Sıcak şehirlerden gelenlere bir müjde bu şehirde kara doyacaksınız. Şehirde kış ayında bölge bölge 40-50 cm kar yağabiliyor.
Soho House Kız Apart Eskişehir

Soho House Kız Apart Eskişehir Kız Apartları Eskişehir Kız Apartı Eskişehir Kız Pansiyonları Eskişehir Kız Pansiyonları Eskişehir Kız Evleri Eskişehir Merkez Kız Apartları Eskişehir Merkez

WhatsApp Sıralama Değeri250 İncele
Chill Kız Rezidansı

Chill Kız Rezidansı, Eskişehir Kızi Apartları Eskişehir Kız Apartı Eskişehir Kız Pansiyonları Eskişehir Kız Pansiyonları Eskişehir Kız Evleri Eskişehir Merkez Kız

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri225 İncele
D'ream Kız Apartı Eskişehir Tepebaşı Kız Yurtları

D'ream Kız Apart, eğitiminizi ve işinizi rahat ve huzurlu bir ortamda sürdürmek, okulunuza ve işinize yürüyerek gitmek gibi imkanları sağlamaktadır.

WhatsApp Sıralama Değeri200 İncele
Aykanat Kız Apartı Eskişehir Kız Öğrenci Apartı Eskişehir Merkez Kız Pansiyonlar

Eskişehir Kız Apartı Eskişehir Kız Apartı Fiyatı Eskişehir Kız Apartı Fiyatları Eskişehir Kız Apartları Eskişehir Kız Apartları Fiyatı Eskişehir Kız Apartları Fiyatları Eskişehir Kız Öğrenci Apartı

7/24 Güvenlik
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Spor İmkanları
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri125 İncele
Vadi Erkek Apart Eskişehir Erkek Öğrenci Apartları Merkez Öğrenci Pansiyonları

Vadi Erkek Apart Eskişehir Erkek Öğrenci Apartları Eskişehir Öğrenci Apartları Eskişehir Apartlar Eskişehir Erkek Öğrenci Pansiyonları Eskişehir Öğrenci Pansiyonu Eskişehir Merkez Erkek Öğrenci Apart

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Banyo
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
Mono Kız Residence Eskişehir Tepebaşı Kız Yurtları

Mono Kız Residence size konforlu ve sosyal bir ortamın yanında üniversiteye ve şehir merkezine yürüme mesafesinde konaklama imkanı sunuyor.

Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele

yurtarama.com, kullanıcılarına doğru bilgi sunmayı vadediyor. Yurtlar ve öğrencileri aynı platform da buluşturan yurtarama.com' dan dilediğiniz il ve ilçeye göre yurtları filtreleyebilir, kriterlerinize uygun yurdu seçip iletişime geçebilirsiniz.

 

Eskişehir Kız Erkek Öğrenci Yurtları ve Apartları

Eskişehir özel öğrenci yurtları 'nda genel olarak sabah ve akşam yemeği, çamaşırhane, 7/24 güvenlik, odalarda tv, lavabo ve buzdolabı imkanları bulunmaktadır. Seçeceğiniz yurda göre bu imkanlar farklılık gösterebilir.

Eskişehir özel öğrenci yurtları özellikle yemek yapmakla uğraşmak istemeyen öğrenciler için çok büyük kolaylık sağlıyor. Genellikle sabah ve akşam yemeğinin fiyatlara dahil olduğu yurtlarda bu hizmet fiyata dahil iken bazılarında ise ücretli olabiliyor. Bu yüzden bilgi alırken bu detayların araştırılması öğrencinin daha sonrasında mağdur olmaması için önemlidir.

Yurtlar öğrencilere kendisine uyan odayı seçme imkanı sağlamaktadır. Öğrenci yurttaki seçeneklerden (1, 2, 3 ve 4 ya da daha fazla kişilik ) kendine uygun olanı seçebilir, bütçesine göre kişi sayısını arttırıp azaltabilir. Kişi sayısı arttıkça fiyatlarda azalacaktır. Bazı yurtlar da odada lavabo seçeneği bulunabilirken bazılarında ise ortak kullanım lavabo olabilir. Ortak alanlarda bulunan lavabolar bazı zamanlarda temizlik açısından yetersiz olabilir yada sırada beklemenize neden olabilir. Bu sebeple tüm seçenekler iyi belirlenmeli ve doğru bir değerlendirmeyle karar verilmelidir.

Yurtlar aynı zamanda öğrencilere yeni insanları tanıma, farklı kültürleri görmeyi de sağlar. Farklı şehirlerden hatta farklı ülkelerden gelen öğrenciler sayesinde geniş bir sosyal çevre edinmeyi vadeder. Öğrenciler gerek oda arkadaşları gerekse ortak alanda edinilen arkadaşlarla sosyal çevrelerini yurtlarda kısa zamanda genişletebilirler.

Öğrencilere kolaylık ve doğru bilgi sağlamak amacıyla kurulan bir platform olan yurtarama.com'da yurtları inceleyebilir, yurtlar hakkında detaylı bilgiler alabiirsiniz.


Eskişehir'deki kız yurtları'na buradan, Eskişehir'in erkek yurtları'na ise şuradan ulaşabilirsiniz.

Apart arıyorsanız, 
kız apartları için bu linki, erkek apartları için bu linki tercih edebilirsiniz.


Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Eskişehir  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA

Eskişehir hakkında bilgi

Eşkişehir Anadolu Üniversitesi

Anadolu Üniversitesi, 1958 yılında Eskişehir'de kurulmuştur. Kayıtlı öğrenci sayısı bakımından, Avrupa'nın birinci, dünyanın en büyük ikinci üniversitesidir. Bünyesindeki iki kampüsü daha sonra ayrılarak Osmangazi Üniversitesi'ni oluşturmuştur. Ana kampüs niteliğinde olan Yunus Emre Kampüsü Eskişehir’in merkezinde yer alır. Anadolu Üniversitesi'nin başlattığı bir uzaktan eğitim projesi olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sayesinde pek çok öğrenciye uzaktan eğitim imkanı sağlamaktadır.

Eskişehir hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.