Gaziantep özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Gaziantep Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Gaziantep
Gaziantep, zengin tarihi ve kültürel çevresinin dışında el sanatları, mozaikleri, camileri, kaleleri, antik kentleri, hanları, hamamları ile adını verdiği baklavası ve fıstığı ile Türkiye'nin güzide şehirlerinden biri. 2 milyona yaklaşan nüfusuyla ülkenin en kalabalık sekizinci kenti olan Gaziantep, sanayisi ve ticareti çok gelişmiştir. Yemek çeşidi ile ülkede birinci sırayı alır. Anadolu'nun ilk yerleşim alanlarından birisi olan Gaziantep, farklı kültürlerin huzur içinde yaşadığı bir kenttir. İnsanı sıcakkanlıdır. Sosyal hayatın canlı olduğu Gaziantep, aynı zamanda bir öğrenci kentidir. Gaziantep, imkanları açısından üniversite öğrencilerine staj ve iş imkanı sağlıyor. Gaziantep'de yurtlar, modern hizmet sunuyor. Fiyatları imkanlarına göre değişiyor. Her bütçeye uygun yurt bulmak mümkün. Gaziantep'te ki yurtlar hakkında sitemiz üzerinden bilgi alabilir, iletişime geçebilirsiniz.
Furteks Kız Residence Gaziantep Şahinbey Kız Öğrenciye Eşyalı Daire

Furteks Kız Residence Gaziantep Kız Öğrenci Evi Şahinbey Kız Öğrenci Evi Gaziantep Uygun Kız Evleri Şahinbey Ekonomik Kız Öğrenci Daireleri Gaziantep Öğrenciye Eşyalı Daire Şahinbey Kız Öğrenci

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri150 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Gaziantep  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA