Giresun özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Giresun Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Giresun
Giresun, fındığın başkenti olarak biliniyor. Kiraz’ın ana yurdunun da Giresun olduğu söylenir.Zira ismini de Yunanca kiraz anlamına gelen Kerasus veya Keresea kelimelerinden aldığı dile getirilir. Yeşille mavinin kucaklaştığı şirin bir Karadeniz kenti olan Giresun, Karadenizin tek adasının bulunduğu şehirdir. Yaylalarıyla meşhur olan kentin yöresel lezzetleri karalahana çorbası, karalahana sarması, ısırgan yemeği, yağlaşı, karalahana diblesi, pekmez ve turşulardır. Kent merkezi Karadeniz sahilinde yer alır. Yayla ve kamp turizmi için güzel bir şehir olan Giresun, sosyal açıdan renkliliğe sahip bir kent. Ulaşım ve barınma sorunu bulunmayan kentin tek üniversitesi bulunuyor. Şehre büyük canlılık katan üniversite, eğitim kalitesiyle tercih edilen üniversiteler arasında yer alıyor. Şehirde yurt sorunu yok. Her bütçeye uygun yurt bulmak mümkün. Giresun'un yurtları hakkında sitemizden bilgi alıp iletişim sağlayabilirsiniz.
Mürtezaoğlu Kız Öğrenci Yurdu Giresun Üniversitesi Eynesil Meslek Yüksekokulu

Mürtezaoğlu Kız Öğrenci Yurdu olarak Giresun Eynesil ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri600 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Giresun  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA