Giresun ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Giresun Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Giresun Yurtlar ve Apartlar” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  Tüm iller

Giresun Kız Erkek Öğrenci Yurtları ve Apartları

Giresun, fındığın başkenti olarak biliniyor. Kiraz’ın ana yurdunun da Giresun olduğu söylenir.Zira ismini de Yunanca kiraz anlamına gelen Kerasus veya Keresea kelimelerinden aldığı dile getirilir. Yeşille mavinin kucaklaştığı şirin bir Karadeniz kenti olan Giresun, Karadenizin tek adasının bulunduğu şehirdir. Yaylalarıyla meşhur olan kentin yöresel lezzetleri karalahana çorbası, karalahana sarması, ısırgan yemeği, yağlaşı, karalahana diblesi, pekmez ve turşulardır. Kent merkezi Karadeniz sahilinde yer alır. Yayla ve kamp turizmi için güzel bir şehir olan Giresun, sosyal açıdan renkliliğe sahip bir kent. Ulaşım ve barınma sorunu bulunmayan kentin tek üniversitesi bulunuyor. Şehre büyük canlılık katan üniversite, eğitim kalitesiyle tercih edilen üniversiteler arasında yer alıyor. Şehirde yurt sorunu yok. Her bütçeye uygun yurt bulmak mümkün. Giresun'un yurtları hakkında sitemizden bilgi alıp iletişim sağlayabilirsiniz.

Giresun özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Giresun özel üye yurtlar

Merkez / Giresun

Tirali Özel Kız Öğrenci Yurdu

Tirali Özel Kız Öğrenci Yurdu olarak Giresun Merkez ilçesinde Yurt alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Televizyon
Revir
Sıralama Değeri400 Tirali Özel Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler