Gümüşhane özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Gümüşhane Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Gümüşhane
Gümüşhane, tarihi ve doğal zenginlikleriyle Karadenizin en güzel kentlerinden biri. Adını zengin gümüş maden ocaklarından alan kent, birçok uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Tarihi ipek yolu üzerinde yer alan şehir, mağaraları, yaylaları, tarihi köprüleri, antik kentleriyle bir turizm şehridir. Göbek elması ile ünlüdür. Karaca Mağarası, Tomara Şelalesi ve Salata Antik Kenti gezilip görülmesi gereken yerlerden sadece bazıları. Doğal güzellikleri, misafirperver insanıyla yaşanılacak bir kent olan Gümüşhane, sosyal açıdan canlıdır. Üniversite eğitimi için kente gelenler hem iyi bir eğitim alırken hem de şehrin güzelliklerinin görme fırsatı yakalıyor. Şehir yurtlar açısından oldukça gelişmiş durumda. Fiyatları da uygun. Gümüşhane'deki yurtlarla sitemiz üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.
Zeki Kadirbeyoğlu Erkek Öğrenci Yurdu

Zeki Kadirbeyoğlu Erkek Öğrenci Yurdu olarak Gümüşhane Merkez ilçesinde Konaklama, Hizmet alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sıralama Değeri200 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Gümüşhane  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA