Gümüşhane ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Gümüşhane Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Gümüşhane Yurtlar ve Apartlar” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  Tüm iller

Gümüşhane Kız Erkek Öğrenci Yurtları ve Apartları

Gümüşhane, tarihi ve doğal zenginlikleriyle Karadenizin en güzel kentlerinden biri. Adını zengin gümüş maden ocaklarından alan kent, birçok uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Tarihi ipek yolu üzerinde yer alan şehir, mağaraları, yaylaları, tarihi köprüleri, antik kentleriyle bir turizm şehridir. Göbek elması ile ünlüdür. Karaca Mağarası, Tomara Şelalesi ve Salata Antik Kenti gezilip görülmesi gereken yerlerden sadece bazıları. Doğal güzellikleri, misafirperver insanıyla yaşanılacak bir kent olan Gümüşhane, sosyal açıdan canlıdır. Üniversite eğitimi için kente gelenler hem iyi bir eğitim alırken hem de şehrin güzelliklerinin görme fırsatı yakalıyor. Şehir yurtlar açısından oldukça gelişmiş durumda. Fiyatları da uygun. Gümüşhane'deki yurtlarla sitemiz üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Gümüşhane özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Gümüşhane özel üye yurtlar

Merkez / Gümüşhane

Zeki Kadirbeyoğlu Erkek Öğrenci Yurdu

Zeki Kadirbeyoğlu Erkek Öğrenci Yurdu olarak Gümüşhane Merkez ilçesinde Konaklama, Hizmet alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri200 Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler