Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

0 555 5739945
      
      

Şu anda “Haber Detay” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Sanal turu olan yurtlar

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın
CHP, Belediye Başkanlarını Çalışmamakla Suçladı
12/10/2009
CHP, Belediye Başkanlarını Çalışmamakla Suçladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Vahit Serbes, belediyeleri eleştirerek, seçimin üzerinden 7 ay geçmesine rağmen belediyelerin icraatlarına rastlayamadıklarını söyledi.

Parti binasında yönetim kurulu üyeleriyle birlikte basın toplantısı düzenleyen CHP il Başkanı Cahit Serbes, Sakarya'nın iki büyük belediyesi Büyükşehir ve Adapazarı'nda, gerekse diğer ilçe ve beldelerde gözle görünür somut icraatlara rastlayamadıklarını belirterek, “Yerel seçimlerden bu yana geçen zaman zarfında özellikle Büyükşehir ve Adapazarı Belediyesi'nin başkanları şehrimize ne gibi yatırımlar yaptılar, ne gibi icraatlar gerçekleştirdiler bilmek istiyoruz. Yerel seçimlerin üzerinden 7 aya yakın bir zaman geçti. Bu süreçte sabırla bekledik. Belediye başkanları planlarını programlarını yapsın, yeni başkan olanlar belediyelerini tanısın, devraldıkları tabloyu iyice bir analiz etsin dedik. Tüm bu saydıklarımızın yapılması için 7 ay yeter de artar bile. Hepinizin de yakından takip ettiği gibi gerek Sakarya'nın iki büyük belediyesi Büyükşehir ve Adapazarı'nda, gerekse diğer ilçe ve beldelerde gözle görülür somut icraatlara maalesef rastlayamadık” dedi.

İnceleme : 1005
Zeki Toçoğlu, Hiçbir İcraat Gerçekleştiremedi

Büyükşehir Belediyesi'nin seçimin üzerinden 7 ay geçmesine rağmen elle tutulur bir icraatının olmadığını ifade eden Serbes, “Yerel seçimlerden sonra Zeki Toçoğlu Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. Belki kendisi bu göreve yeni gelmiştir. Ancak şu da bilinmelidir. Hükümet aynı, parti aynı. Sadece Başkan değişti. Aziz Duran gitti, Zeki Toçoğlu geldi. Ancak Zeki Toçoğlu'da diğer belediye başkanları gibi geçen 7 aylık süreçte elle tutulur gözle görülür hiçbir icraat gerçekleştirememiştir” diye konuştu.