Özel kız - erkek öğrenci yurtları ve apartlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz üye yurtlarla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Haber detay

Şu anda “Haber detay” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa Ana Sayfa \ 
Son Haberler Son Haberler
Sanayi-Doktora Programı hakkında açıklama
Yıldız Teknik Üniversitesi Yaz Okulu Takvimi
ODTÜ Yurtlar Müdürlüğü'nden Yurt Öğrencilerine Duyuru
Cumhurbaşkanı Erdoğan KYK Yurt Ücreti Alınmayacağını Duyurdu
KYK Ücretleri Ne Olacak? KYK Bursları Yatacak mı?
Öğrencileri Sevindiren Haber
Umreden Dönenler KYK Yurtlarında Karantina'ya Alındı
Masa Tenisi Bölge Şampiyonası
Üniversite Öğrencilerinden Mehmetçiğe Destek
Öğrenciler ve Mezunlar "Kariyer Fuarında" Buluştu
Hızlı Erişim - Yurt ARAMA Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Hayırseverler Niksar'da Öğrenci Yurdu Yaptırdı

Geri dön
08/06/2010
Hayırseverler Niksar'da Öğrenci Yurdu Yaptırdı

Eğitime Yüzde 100 Destek Projesi Kapsamında Tokat'ın Niksar İlçesinde İşadamı Muharrem Tuncel Tarafından Yaptırılan 100 Yataklı Öğrenci Pansiyonu Törenle Hizmete Açıldı. Niksar Anadolu Öğretmen Lisesi Yanına Yapılan Muharrem Tuncel Erkek Öğrenci Pansiyonu'nun Temeli 2007 Yılında Atıldı.

Eğitime Yüzde 100 Destek projesi kapsamında Tokat'ın Niksar ilçesinde işadamı Muharrem Tuncel tarafından yaptırılan 100 yataklı öğrenci pansiyonu törenle hizmete açıldı.
Niksar Anadolu Öğretmen Lisesi yanına yapılan Muharrem Tuncel Erkek Öğrenci Pansiyonu'nun temeli 207 yılında atıldı. 100 yataklı pansiyon, dörder kişilik odaları, bilgisayar odası, etüd sınıfları, yemekhane, banyo-tuvalet ve geniş bahçesi ile öğrencilere rahat bir konaklama imkanı sunuyor.

Açılış törenine Tokat Valisi Şerif Yılmaz, AK Parti Tokat milletvekilleri Dilek Yüksel, Prof.Dr.Osman Demir, Niksar Kaymakamı Uğur Turan, Belediye Başkanı Duran Yadigar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Özdemir ve vatandaşlar katıldı.

Konuşmasına İskenderun ve İsrail'deki terör olaylarını lanetleyerek başlayan Tokat Valisi Şerif Yılmaz, pansiyonun öğrencilerin barınma sorununa çözüm olacağını kaydetti.

Babası Muharrem Tuncel adına konuşan Turabi İlker Tuncel ise babasının eğitim yuvasını yaptırmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Konuşmaları ardından pansiyonun açılış kurdelesi kesildi. Binanın yapımında emeği geçen Muharrem Tuncel ve diğer hayırseverlere plaket verildi.

 

HABERLER.COM

İnceleme : 3908