Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

0 555 5739945
      
      

Şu anda “Haber Detay” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Sanal turu olan yurtlar

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın
Kış Geldi, Belediyeler Bakım Çalışmalarını Hızlandırdı
02/11/2009
Kış Geldi, Belediyeler Bakım Çalışmalarını Hızlandırdı
Hendek Belediyesi cadde ve sokaklarda bakım çalışmalarını sürdürüyor.

Hendek Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından, Hendek Kemaliye Mahallesi Doğan Caddesi'nde kilit parke ve yağmur oluğu çalışmasına başlandı. Yapılan çalışmayla, 265 metre uzunluğundaki caddeye 2120 metrekare kilit parke, 500 metre oluk tası ve 500 metre de yağmur oluğu döşenecek.

Hendek Belediyesi Fen İşleri ekipleri, bazı cadde ve sokaklarda kırılan ve bozulan kilit parkelerin yapım ve onarımına başladılar. Köprübaşı Mahallesi Doğan Caddesi'nde, 750 metre uzunluğundaki cadde boyunca kilit parke tamiratı çalışmasına başlandı. Ekipler çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını bildirdiler.

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek'in daha da modern bir görünüme kavuşması için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, “Doğalgaz çalışmaları nedeniyle bozulan cadde ve sokaklarımızda çalışmalarımızı tamamladık. Vatandaşlarımız yazın tozdan kışın çamurdan zor durumda kalmamaları için çalışmalarımıza aralıksız devam ettik. Şu an bazı cadde ve sokaklarımızda bakım çalışmalarına başlandı ve kısa sürede tamamlanacak. Vatandaşlarımızın rahatı için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz“ dedi.
İnceleme : 902