Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

      
     
      

Şu anda “Haber detay” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Son Haberler
Türkiye Sportif Yetenek Projesi’nde 424 bin öğrenci tarandı
ÇOMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi, yeni yetenekleriyle buluşuyor
Doç.Dr Fahri Erenel "Eğitimi Yapılandırmalıyız"
Üniversite adaylarına ücretsiz rehberlik
YÖKDİL sınav başvurusu bugün başladı.
Üniversiteyle ‘bilgi transferi’ anlaşması
Üniversite öğrencilerine uluslararası kariyer yapma fırsatı
YÖKDİL ne zaman? Başvurular ne zaman yapılacak?
Sınavsız ikinci üniversite şansı
400 üniversiteliye burs
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın
Mehmet Akif Ersoy'un Genel Kurulu Yapıldı
02/11/2009
Mehmet Akif Ersoy'un Genel Kurulu Yapıldı
Camili Mehmet Akif Ersoy İMKB Teknik ve EML’nin 2009–2010 Yılı Okul Aile Birliği Genel Kurulu;  okulun salonunda gerçekleşti.

Yenikent Camili Mahallesi İkinci Etap’ta bulunan ve bölgenin meslek lisesi ihtiyacına cevap veren Mehmet Akif Ersoy İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB ) Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nin (EML) 2009–2010 Yılı Okul Aile Birliği Genel Kurulu; okulun salonunda gerçekleşti.
 
Kurula onur konuğu olarak katılan ve divan başkanlığına seçilen Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik; kendilerini davet ettikleri için aile birliğine teşekkür ettiğini belirterek; “Camili Muhtarlığı olarak, Eğitim- öğretime desteğimiz sürecektir. Mehmet Akif Ersoy İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nin, bölgemize daha kaliteli hizmet etmesi için her türlü yardıma hazırız. Bu okulumuza çok amaçlı bir salon kazandırmak için girişimlere da başladık. Bu konuda, iş adamlarından gereken ilgiyi göremezlerse, koltuk bazında yardımlar toplayarak bu salonu oluşturacağız. Ben bu okula şimdiden kendisinin 10 koltuk sözü veriyorum” diye konuştu. 

MUHTAR ÖZÇELİK’E PLAKET

Genel kurulda konuşan Mehmet Akif Ersoy İMKB Teknik ve EML Müdürü Ali Erbay; emeklerinden dolayı geçen yılki Okul Aile Birliği üyelerine teşekkür ederek, yeni seçilecek yönetime da başarılar diledi. Kurulda ayrıca; okulun açıldığı günden bu yana, maddi ve manevi desteklerini hiçbir zaman esirgemediği için Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik’e Okul Aile Birliği tarafından teşekkür plaketi verildi.
İnceleme : 1193