Hakkari özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Hakkari Kız Erkek Öğrenci Yurtları ve Apartları

  1. Tümü
  2. Hakkari

Türkiye’nin Güney ve Doğu ucunun kesiştiği bölümde yer alan Hakkari, tarihi, kültürel yapısıyla önemli şehirlerden biridir. Irak ve İran'a sınırdır. Şehir Med, Pers, Selevkos, Abbasi, Selçuklu, Moğol, Karakoyunlu, Akkoyunlu ve Osmanlı hakimiyeti görmüştür. Geçim kaynaklarını sınır ticareti ve hayvancılık oluşturur. Şehirde gezip görülebilecek tarihi camiler, saraylar, medreseler kaleler, kiliseler gibi birçok yapı bulunuyor. Şehre ulaşım Van üzerinden sağlanıyor. Sosyal açıdan çok gelişmeyen Hakkari'de kurulan üniversite şehrin sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan gelişmesine katkı sağlıyor. Üniversitenin öğrenci sayısı her yıl artıyor. Kentte öğrenciler için yurt bulunuyor. Hakkari'deki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu listeleme türünde üye bulunamadı.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler