Hakkari ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Hakkari Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Hakkari Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Hakkari Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Türkiye’nin Güney ve Doğu ucunun kesiştiği bölümde yer alan Hakkari, tarihi, kültürel yapısıyla önemli şehirlerden biridir. Irak ve İran'a sınırdır. Şehir Med, Pers, Selevkos, Abbasi, Selçuklu, Moğol, Karakoyunlu, Akkoyunlu ve Osmanlı hakimiyeti görmüştür. Geçim kaynaklarını sınır ticareti ve hayvancılık oluşturur. Şehirde gezip görülebilecek tarihi camiler, saraylar, medreseler kaleler, kiliseler gibi birçok yapı bulunuyor. Şehre ulaşım Van üzerinden sağlanıyor. Sosyal açıdan çok gelişmeyen Hakkari'de kurulan üniversite şehrin sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan gelişmesine katkı sağlıyor. Üniversitenin öğrenci sayısı her yıl artıyor. Kentte öğrenciler için yurt bulunuyor. Hakkari'deki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hakkari özel kız ve erkek öğrenci yurtları
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler