Hatay özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Hatay Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Hatay
Hatay, farklı inançtaki insanların bir arada yaşadığı hoşgörü şehridir. 1,5 milyonu aşan nüfusuyla büyük bir kent olan Hatay, eski yerleşim yeridir. Anayolların kavşak noktasında bulunan Hatay, antik kentleri inanç turizmi ve yaylalarıyla önemli bir turizm kentidir. Hatay yemekleri Türk mutfağında önemli bir yere sahiptir. Künefe ve tepsi kebabıyla meşhurdur. Eğitim düzeyinin yüksek olduğu bir şehirdir. Yerli ve yabancı öğrencilerin üniversite eğitimi aldığı Hatay, sosyal açıdan renkli bir şehir. Öğrenci kenti Hatay'da yurtlar, hizmet standardıyla göz dolduruyor. Her öğrencinin kendine uygun yurt bulabildiği şehirde, yurtların fiyatları imkanlarına göre değişkenlik gösteriyor. Hatay'ın yurtlarını sitemizden inceleyip, bilgi alıp, iletişime geçebilirsiniz.
Özel İlim Yayma Cemiyeti Hacı Faide Atakaş Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Hacı Faide Atakaş İlim Yayma Cemiyeti Erkek Öğrenci Yurdu

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Revir
Uydu Anteni
WhatsApp Sıralama Değeri400 İncele
Yayladağı Öğrenci Evleri

Yayladağı Öğrenci Evleri olarak Hatay Yayladağı ilçesinde Erkek Öğrenci Evleri alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Uydu Anteni
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri325 İncele
Yayladağı Öğrenci Evleri

Yayladağı Öğrenci Evleri olarak Hatay Yayladağı ilçesinde Kız Öğrenci Evleri alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Uydu Anteni
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Hatay  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA