Özel kız - erkek öğrenci yurtları ve apartlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz üye yurtlarla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Hızlı Erişim - Yurt ARAMA Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu

Yüksekokul  İktisadi ve İdari Bölümü  Programlar Bölümü İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Bankacılık ve sigortacılık, Halkla İlişkiler, Maliye ve Büro Hizmetleri ve Sekreterlik olmak üzere 6 programdan oluşmaktadır.

2009–2010 eğitim öğretim yılında faaliyete geçmiş  olan yeni yerleşke alanı 52000 m2 bir alan olup, 2 tanesi Eğitim binası 1 tanesi yurt binası olmak üzere 3 bloktan oluşmaktadır. Şu an eğitim binalardan bir tanesi tamamlanmış olup faaliyete açılmıştır. Eğitim binaların biri 10000 m2 kapalı alana sahip ve 5 katlı olup toplam 24 derslikten oluşmaktadır.

Okuldaki akademik kadro 1 müdür ,2 müdür yardımcısı ve 5 bölüm başkanı olmak üzere  9 öğretim görevlisinden oluşmakta, ayrıca idari kadroda bir yüksekokul sekreteri, iki yardımcı hizmetli, bir kaloriferci,iki temizlik işçisi ve biri öğrenci işlerinde biri ise yazı işlerinde görev alan iki memur bulunmaktadır.

Yüksekokuldaki sosyal faaliyetler içerisinde; okul öğrencileri tarafından oluşturulan tiyatro topluluğu, sinema günleri,folklor ekibi,sportif faaliyetler,satranç ve masa tenisi turnuvaları gibi sosyal aktiviteler bulunmaktadır.

Alucra Belediyesi yüksekokul öğrencilerine mülkiyeti belediyeye ait 3 katlı binasını yurt olarak kullanma olanağı sağlamıştır. Bu yurt 1245 m2 olup 120 yatak kapasitesine sahiptir.

Kaynak: www.giresun.edu.tr

İncelemek İstediğiniz İl