Özel kız - erkek öğrenci yurtları ve apartlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz üye yurtlarla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Anadolu Üniversitesi Porsuk Meslek Yüksekokulu” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Hızlı Erişim - Yurt ARAMA Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Anadolu Üniversitesi Porsuk Meslek Yüksekokulu

Anadolu Üniversitesi Porsuk Meslek Yüksekokulu

Porsuk Meslek Yüksekokulu, atölye ve laboratuvarlarıyla yeterli donanıma sahip, teknik bilimler ağırlıklı eğitim vermektedir. Her boyuttaki sanayi işletmelerinin gereksinim duyduğu nitelikli insan gücünü yetiştirmeyi amaçlayan Porsuk Meslek Yüksekokulu, kendi alanında örnek eğitim kurumlarından biridir.

Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama (İÖ), Çocuk Gelişimi (İÖ), El Sanatları (İÖ), Elektrik (İÖ), Endüstriyel Elektronik (İÖ), Endüstriyel Kalıpçılık (İÖ), Endüstriyel Otomasyon (İÖ), Karayolu Ulaşımı ve Trafik, Makine (İÖ), Makine-Resim-Konstrüksiyon (İÖ), Mobilya ve Dekorasyon (İÖ), Radyo-Televizyon Tekniği, Radyo-Televizyon Tekniği (İÖ), Raylı Sistemler Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Raylı Sistemler İşletmeciliği, Raylı Sistemler Makine Teknolojisi, Raylı Sistemler Yol, Otomotiv (İÖ), Tasarım ve Basım Yayımcılık, Tasarım ve Basım Yayımcılık (İÖ), Tekstil (İÖ) programlarında eğitim vermektedir.

Kaynak: www.anadolu.edu.tr

İncelemek İstediğiniz İl