Özel kız - erkek öğrenci yurtları ve apartlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz üye yurtlarla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Bandırma Meslek Yüksekokulu” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Hızlı Erişim - Yurt ARAMA Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Bandırma Meslek Yüksekokulu

Balıkesir Üniversitesi Bandırma Meslek Yüksekokulu

Yüksekokulu, 1993-1994 Eğitim Öğretim Yılı'nda Gümrük İşletme ve İthalat İhracat Programları ile Bandırma Toprak Mahsulleri Ofisi arkasındaki bina ve Bandırma eski Kültür Merkezi binasında, Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile birlikte Eğitim Öğretim faaliyetlerine başlamıştır.

Mevcut programlara 1994-1995 Eğitim Öğretim Yılı'nda Et Endüstrisi Programı 2000-2001 Eğitim Öğretim Yılı' nda ise Gıda Teknolojisi ve İşletmecilik Programları dahil edilmiştir. Yine 2000-2001 Eğitim Öğretim Yılı'nda Gümrük İşletme Programına öğrenci alımı durdurularak diğer programların II. Öğretimleri açılmıştır.


Yüksekokulunda 2003-2004 Eğitim Öğretim Yılından itibaren Çocuk Gelişimi Programı açılmış olup, bölümdeki öğretim elemanları yetersiz olduğundan 2005-2006 Eğitim Öğretim Yılı' nda öğrenci alımı durdurulmuştur.

2007-2008 Eğitim Öğretim Yılında Muhasebe ve Gemi İnşaatı programlarının I. Öğretimleri açılarak, 2008-2009 Yılında da İşletme Uzaktan Eğitim Programı açılmış ve 2009-2010 Eğitim Öğretim Yılı'nda Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Programının I. Ve II. Öğretimi Ağırlama Uzaktan Eğitim ve Pazarlama Uzaktan Eğitim Programları açılarak toplam 10 programla Paşabayır Mah. Zirai Donatım Sokak No : 8 Ziraat Bahçesi altında bulunan Eski Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi binasında Eğitim Öğretim Faaliyetlerine devam etmektedir.

Kaynak: www.balikesir.edu.tr

İncelemek İstediğiniz İl