Özel kız - erkek öğrenci yurtları ve apartlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz üye yurtlarla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Çilimli Meslek Yüksekokulu” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Hızlı Erişim - Yurt ARAMA Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Çilimli Meslek Yüksekokulu

Düzce Üniversitesi Çilimli Meslek Yüksekokulu

Düzce Üniversitesi’nin 2006 yılında eğitim-öğretim hayatına başlamasıyla, Çilimli Meslek Yüksekokulunun kuruluş çalışmaları 2007 yılı itibariyle başlatılmış; her kademede yapılan yeterlik incelemelerinin ardından başvuru tüm makamlarca onaylanmış ve Meslek Yüksekokul 2008 – 2009 eğitim-öğretim yılında eğitim öğretim hayatına başlamıştır.

Yüksekokul, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ihtiyaç duyulduğunda geri alınmak kaydıyla Düzce Üniversitesi’ne tahsis edilen, 3 katlı, 5 derslik, 4 idari oda, bir bilgisayar laboratuarı, kafeterya ve yemekhaneden oluşan yaklaşık 900 m2 lik kapalı alan ile sosyal faaliyet alanı olarak bir adet basketbol sahasının bulunduğu 1400 m2 açık alana sahip binasında faaliyetini sürdürmektedir.

Çilimli ilçe merkezinde bulunan Yüksekokulda Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü (Organik Tarım Programı) ile Muhasebe ve Vergi Bölümü (Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı) olmak üzere 2 bölüm bulunmakta olup, toplam 112 öğrenci öğrenim görmektedir.

Öğrenim süresi 4 yarıyıl (2 yıl) olan Yüksekokulda, Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü’nde 2 yardımcı doçent ve 1 öğretim görevlisi, Muhasebe ve Vergi Bölümü’nde 3 öğretim görevlisi olmak üzere toplam 6 öğretim elemanı, 2 idari personel, 3 yardımcı hizmetler personeli, 4 güvenlik personeli görev yapmaktadır. Ayrıca meslek dersleri dışındaki uzmanlık gerektiren dersler için diğer fakülte ve meslek yüksekokullarında görevli öğretim elemanlarından destek alınmaktadır.

Kaynak: www.duzce.edu.tr

İncelemek İstediğiniz İl