Özel kız - erkek öğrenci yurtları ve apartlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz üye yurtlarla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Erciyes Üniversitesi Türkan-Tuncer Hasçalık Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Hızlı Erişim - Yurt ARAMA Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Erciyes Üniversitesi Türkan-Tuncer Hasçalık Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu

Erciyes Üniversitesi Türkan-Tuncer Hasçalık Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu
 
Türkan-Tuncer Hasçalık Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu, 21 Haziran 2005 tarihinde Erciyes Üniversitesi’ne bağlı olarak Kayseri ilinde kurulmuş olup, 2006–2007 akademik yılında 31 öğrenci ile ilk kez normal öğretim ile öğretime başlamıştır. 2009–2010 akademik yılında yeni açılan ikinci öğretim ile birlikte öğrenci sayısı 195’e ulaşmıştır. Yükseköğretim Kurulu tarafından, Türkiye’deki üniversitelerde, şu ana kadar izin verilen 35 Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu’ndan biridir.

Kayserili hayırsever insanlar, “Hasçalık İnşaat” ın sahibi Sayın Tuncer Hasçalık, yaklaşık 4000 m2 kapalı alana sahip modern görünümlü yüksekokul binasının yapımını eşi Sayın Türkan Hasçalık ve kendi adına üstlenmişlerdir. 

Kaynak: www.erciyes.edu.tr

İncelemek İstediğiniz İl