Özel kız - erkek öğrenci yurtları ve apartlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz üye yurtlarla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Gümüşova Meslek Yüksekokulu” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Hızlı Erişim - Yurt ARAMA Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Gümüşova Meslek Yüksekokulu

Düzce Üniversitesi Gümüşova Meslek Yüksekokulu

Gümüşova Meslek Yüksekokulu 2008 yılında, Düzce ilinin Gümüşova ilçesinde, Makine Resim ve konstrüksiyon, Metalografi ve Malzeme Muayene, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği programlarıyla birlikte 4 sınıf 1 Cad-cam, 1 makine resim ve konstrüksiyon ve 1 adet metalografi ve malzeme muayene laboratuarı kapasitesiyle kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren, civardaki sanayi kuruluşlarının, Gümüşova belediyesinin ve halkının desteğini gören okulumuza, 2008 – 2009 yılında alt yapısına 1 bilgisayar laboratuarı, 3 sınıf ve 1 yemekhane, 1 kantin katmış olup, makine resim ve konstrüksiyon laboratuarına 60 bin TL’ lik makine ve ekipman, metaluriji laboratuarına 40 bin TL’lik makine ve ekipman alımı yapılmıştır.

Okulumuzda işçi sağlığı ve iş güvenliği, makine resim ve konstrüksiyon ve metalografi ve malzeme muayene programlarının A ve B şubesi olmak üzere 35’ er kontenjanları mevcuttur.

Kaynak:
www.duzce.edu.tr

İncelemek İstediğiniz İl