Özel kız - erkek öğrenci yurtları ve apartlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz üye yurtlarla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Hacettepe Üniversitesi Polatlı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Hızlı Erişim - Yurt ARAMA Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Hacettepe Üniversitesi Polatlı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Hacettepe Üniversitesi Polatlı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Okulumuz 1998-1999 ders  yılında Diş Protez Programı  ve  Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı ile eğitim-öğretime başlamıştır.  Yüksekokulumuz Türkiye de ihtiyaç duyulan nitelikli sağlık personelini yetiştirmeyi amaçlamaktadır. 2006-2007 öğretim yılında Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Programının açılması ile ilaç sektörünün ihtiyacı olan mesleki donanıma sahip meslek etiğini ön planda tutan Tıbbi Mümessillerin yetiştirilmesi  hedeflenmiştir.

Polatlı’da öğrencilerimiz Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından Polatlı Belediyesine ait Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından işletilen bir yurda sahiptirler. Polatlı’da kampus alanı içerisinde Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı bir yurt açılması için ise çalışmalar sürdürülmektedir
Ayrıca okulumuz eğitim-öğretim faaliyetleri Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Merkez Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından  desteklenmektedir. Teknolojik ve bilişim altyapısı, diş-protez laboratuarları  ve eğitim öğretim için gerekli her türlü donanımı ile Türkiye’nin önde gelen Meslek Yüksekokullarından biridir.

İncelemek İstediğiniz İl