Özel kız - erkek öğrenci yurtları ve apartlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz üye yurtlarla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Hızlı Erişim - Yurt ARAMA Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu

Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu

1989 yılında, ülkemiz sporunun, bilimsel temeller ve teknolojik gelişmeler ışığında, ilerlemesine katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş olan yüksekokulumuz, kuruluşunun 20. yılında ülkemize kazandırmış olduğu akademisyen, eğitimci, antrenör ve sporun birçok alanında hizmet veren mezunlar yetiştirmiş olmanın haklı gururunu yaşarken; kuruluşundaki amaçlarını da "Daha İleriye... En İyiye..." taşıma prensibi ile araştırmalarına, eğitimlerine ve Türk sporuna katkılarına devam etmektedir.

Yüksekokulumuz "Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği", "Spor Bilimleri ve Antrenörlük", "Spor ve Rekreasyon" bölümlerinde lisans eğitimi;
Sağlık Bilimleri Enstitüsü'ne bağlı olarak "Antrenman ve Hareket Bilgisi", "Spor Biyomekaniği", "Spor Eğitimi", "Spor Organizasyonu ve Yönetimi", "Sporcu Beslenmesi", "Spor Psikolojisi", "Sporcu Sağlığı" ve "Spor Sosyolojisi" gibi farklı çalışma alanlarında Yüksek Lisans ve Doktora eğitimleri vermektedir.

Kaynak: www.sbt.hacettepe.edu.tr

İncelemek İstediğiniz İl