Özel kız - erkek öğrenci yurtları ve apartlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz üye yurtlarla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Hızlı Erişim - Yurt ARAMA Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu

Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu

Okulu hayırsever sanayici merhum Naci Topçuoğlu tarafından Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde yaptırılmış olup, 2007 yılında eğitim ve öğretime başlamıştır.

Okul; Halıcılık ve Plastik Teknolojileri Programları olmak üzere iki bölüm ile eğitim-öğretim vermeye başlamıştır. 2009 yılında İşletme Programı, Muhasebe Programı, Dış Ticaret, Lojistik ve Gıda Teknolojisi bölümlerinin açılmasıyla toplam bölüm sayısı 7’ye ulaşmıştır.

Üniversite – Sanayi Ortak Eğitim Programı , sanayi gereksinimi olan , mesleki yeterliliğe sahip , insan gücünün yetiştirilmesi, teorik ve pratik eğitimin bir bütünlük içerisinde verilmesi , pratik eğitimlerini ilgili sanayi kuruluşlarında yaparak iş disiplini içinde yetişmelerini ve iş dünyasınıntalep ettiği becerilerin kazandırılmaları amacıyla bu okulun açılması uygun görülmüştür.

Bu model de öğrencilere ön lisans eğitimlerini sürdürürlerken belirli süreyle kendi alanlarında, uygun bir işletmede deneyim kazanmaları ve öğrendiklerini uygulama olanağı bulmaları sağlanmaktadır.

Naci Topçuoğlu Meslek Yüksek Okulu Türkiye de bir ilk olup diğer MYO larından farklı olarak toplam 6 dönemden oluşmaktadır.Bu dönemlerin 4 dönemi okulda 2 dönemi işletmelerde yapılacak olan stajla geçmektedir.

Kaynak: www.gantep.edu.tr

İncelemek İstediğiniz İl