Iğdır özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Iğdır Kız Erkek Öğrenci Yurtları ve Apartları

  1. Tümü
  2. Iğdır

Iğdır, tarihi, kültürü, doğal güzellikleri, özel iklim özelliği ile dört mevsimi bir günde yaşatan üç ülke ile sınır olan önemli bir şehirdir. Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı'nın üçte biri Iğdır sınırlarında yer alıyor. Meyve bahçeleri, pamuk tarlaları yaylaları, doğal su kaynakları ile şehre hayat veren Aras Nehri ve Ağrı Dağı kente ayrı bir güzellik katıyor. Ağrı Dağı, Iğdır'ın her noktasından görülebiliyor. Tarihi kervan yolları üzerinde bulunan şehirde Harmandöven Kervansarayı, Koçbaşı Mezarları, Soykırım Anıtı ve Karakale gezilecek yerler arasındadır. Ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalı olan şehir, huzurlu ve güvenlidir. Üniversitesi her yıl pek çok öğrenciyi kente çekiyor. Şehirde öğrenciler için yurt sorunu yok. Fiyatları uygun. Iğdır'daki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu listeleme türünde üye bulunamadı.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler