Isparta Merkez özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Isparta Merkez Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Isparta
  4. Merkez
Güller diyarı Isparta'da öğrenci olmak, tarihi ile bütünleşmek çok verimli bir öğrencilik hayatı demektir. Akdeniz Bölgesinde bulunan ve Burdur, Afyon, Konya ve Antalya ile komşu olan güzel bir ilimizdir. Son yüzyılda yetişmiş en ünlü siyasetçilerimizden olan Sn. Süleyman Demirel'inde memleketi olan ‘’Güller Diyarı’’ olarak adlandırılan Isparta, bu yönüyle oldukça iyi bilinmektedir ve içinde bir çok tarihi hatıra bulundurmaktadır. Isparta, son dönemlerde geliştirilen ulaşım ağları ve kültürel değerlerinin koruması konusunda yaptığı çalışmalarla turizm alanında bir hayli yol almış ve güzelliklerini daha fazla ortaya çıkarmıştır. Süleyman Demirel Üniversitesi'ni incelediğimizde kampüsünün çok büyük olduğunu ve içinde bir çok fakülte barındırdığını görmekteyiz ama en güzel çalışması üniversitenin etrafında hiç bina olmayıp yeşillik olması, öğrencilerin düşünülüp belediyenin imar vermemesi çok güzel bir durum. Tüm öğrencileri merkezde ve sosyal bir şekilde görmek gerçekten akıllıca bu yüzden bu kadar çok tercih edilip her geçen gün daha da gelişmektedir.
Yeşilkonak Erkek Öğrenci Yurdu

Yeşilkonak Erkek Öğrenci Yurdu olarak Isparta Merkez ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Isparta Merkez Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA