İstanbul Beşiktaş özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 İstanbul Beşiktaş Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. İstanbul
  4. Beşiktaş
Sur dışında kalan İstanbul’un en eski semtlerinden bir tanesi de Beşiktaş’tır. Tarihi çok eskilere dayanan ilçe, Avrupa yakasının nezih ve hareketli ilçelerinden bir tanesidir. Kuzeyinde Sarıyer İlçesi, doğusunda İstanbul Boğazı, batısında Şişli İlçesi, güneyinde Beyoğlu İlçesi yer alır. İlçe çok hareketli ve canlı yapısı ile dışarıdan gelenlerinde ilgi odağıdır. İstanbul’un gözde semtleri olan Bebek, Ortaköy, Arnavutköy, Aşiyan semtleri de Beşiktaş’ta yer almaktadır. Tarihsel dokusu ve Boğaza kıyısı olması sebebi ile sürekli hareketli olan ilçede, cafeler, restaurantlar, ilgi odağıdır. Ayrıca, sinema, tiyatro gibi sosyo kültürel programlar da sıkça ilçede yapılmaktadır. Tarihi mekânları da çok olan Beşiktaş’ta başlıca görülecek yerler arasında, Dolmabahçe Sarayı, Yıldız Korusu, Bebek Parkı, Çırağan Sarayı, Ihlamur Kasrı, Malta Köşkü, Ortaköy Cami yer almaktadır. Beşiktaş, hareketliliği, merkeziliği, rahat ve kolay ulaşımı ile İstanbul’da okumak isteyeceklere, barınmak için tavsiye edilecek yerlerin başında gelmektedir. Levent, Etiler, Ortaköy gibi yerlerde özellikle hafta sonları ve akşamları insanlar ile dolup taşmaktadır. Özellikle, Barbaros Bulvarında yer alan üniversitelerin etrafında yer alan cafeler, en dikkat çeken mekânlar arasındadır. İlçe, merkezi konumu ile pek çok üniversiteye de ev sahipliği yapmaktadır. Burada okuyan veya komşu ilçelerden gelen öğrencilerin barınma ihtiyacını karşılayan İstanbul Beşiktaş Öğrenci Yurtlar, deneyimli yönetim anlayışı ve ilgili personelleri, güvenliği, temizliği, konforu ve huzuru bir arada sunmaktadır.
Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu
Pembe Köşk Kız Yurdu

Pembe Köşk Kız Yurdu olarak İstanbul Beşiktaş ilçesinde Kız Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Kantin
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri1000 İncele
Beşiktaş Academic House İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Beşiktaş Kız  Yurdu

Beşiktaş Academic House İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Beşiktaş Kız Yurdu Beşiktaş Academic House Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları

7/24 Güvenlik
Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
WhatsApp Sıralama Değeri800 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 İstanbul Beşiktaş Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA