İstanbul Beyoğlu özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 İstanbul Beyoğlu Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. İstanbul
  4. Beyoğlu
Diğer bir adı da Pera olan Beyoğlu, günümüzde, İstanbul iline bağlı, Haliç’in kuzeyinde Kasımpaşa vadisinin batısıyla Dolmabahçe (Gazhane) vadisi arasında kalan alanı kapsamaktadır, Şişli ve Beşiktaş ilçesi ile sınır komşusudur. Beyoğlu’nda, kentin önemli kültür, eğlence ve iş merkezlerinin olduğu İstiklal caddesi ve çevresi gibi İstanbul’un önemli ilçeleri yer almaktadır. Beyoğlu, Karaköy’den Taksim’e kadar uzanan bölümü içermektedir. Beyoğlu ilçesi son sayımlarda, yaklaşık 225 bin yerleşik nüfus ve 45 mahalle olarak sayılmıştır. Kültür, eğlence ve İş merkezi olması sebebinden dolayı, Beyoğlu’nun nüfusu gündüz ve gece birkaç milyonu bulabilmektedir. Beyoğlu, Galata köprüsü, Galata kulesi, Tophane, Pera Palas, Taksim Meydanı, Sinagogları, Cami ve kiliseleri ve tabi ki, İstiklal caddesi ile adeta İstanbul’un merkezi konumundadır. Galatasaray Lisesi ve eşsiz manzaralı Haliç’te Beyoğlu ilçesi sınırları içerinde yer almaktadır. Farklı kültürlere ev sahipliği yapan, Beyoğlu, her semte rahat ulaşımı, merkezi konumu, önemli iş merkezlerine yakınlığı ile pek çok üniversiteye ev sahipliği yapması sebebi ile öğrencilerin tercihleri arasındadır. Tarihten günümüze kadar Beyoğlu’nda yaşamak bir ayrıcalık olarak görülmüştür. Böylesine merkezi ve güzel mekânların olduğu yerde İstanbul Beyoğlu Öğrenci Yurtları da birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenciler için bütün imkânların sunulduğu, anne ve babaların güvenle çocuklarını emanet edecekleri bu yurtlar da kız öğrenciler ve erkek öğrenciler kalabilmektedir.
Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu
Sgs Kız Yurdu

Sgs Kız Yurdu Ulaşım Ağlarına ve Birçok Üniversiteye Çok Yakın Konumdadır. Ayrıca Öğrencilerimizin İhtiyaçlarını Temin Edebileceği Birçok AVM ve Eğlence Merkezlerine Yakın Mesafededir

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
WhatsApp Sıralama Değeri3400 İncele
Kampüsaray Beyoğlu Şubesi - Kız Öğrenci Yurdu

Kampüsaray Beyoğlu Kız Öğrenci Yurdu, hizmet kalitesi ve güvenilirliğini sürekli kendini geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlayan Kampüsaray Beyoğlu Kız Öğrenci Yurdu hizmetinizdedir..

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Revir
WhatsApp Sıralama Değeri3000 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 İstanbul Beyoğlu Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA