İstanbul Beyoğlu bölgesinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
İstanbul Beyoğlu Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “İstanbul Beyoğlu Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar  → İstanbul

İstanbul Beyoğlu Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Diğer bir adı da Pera olan Beyoğlu, günümüzde, İstanbul iline bağlı, Haliç’in kuzeyinde Kasımpaşa vadisinin batısıyla Dolmabahçe (Gazhane) vadisi arasında kalan alanı kapsamaktadır, Şişli ve Beşiktaş ilçesi ile sınır komşusudur. Beyoğlu’nda, kentin önemli kültür, eğlence ve iş merkezlerinin olduğu İstiklal caddesi ve çevresi gibi İstanbul’un önemli ilçeleri yer almaktadır. Beyoğlu, Karaköy’den Taksim’e kadar uzanan bölümü içermektedir. Beyoğlu ilçesi son sayımlarda, yaklaşık 225 bin yerleşik nüfus ve 45 mahalle olarak sayılmıştır. Kültür, eğlence ve İş merkezi olması sebebinden dolayı, Beyoğlu’nun nüfusu gündüz ve gece birkaç milyonu bulabilmektedir. Beyoğlu, Galata köprüsü, Galata kulesi, Tophane, Pera Palas, Taksim Meydanı, Sinagogları, Cami ve kiliseleri ve tabi ki, İstiklal caddesi ile adeta İstanbul’un merkezi konumundadır. Galatasaray Lisesi ve eşsiz manzaralı Haliç’te Beyoğlu ilçesi sınırları içerinde yer almaktadır.

Farklı kültürlere ev sahipliği yapan, Beyoğlu, her semte rahat ulaşımı, merkezi konumu, önemli iş merkezlerine yakınlığı ile pek çok üniversiteye ev sahipliği yapması sebebi ile öğrencilerin tercihleri arasındadır. Tarihten günümüze kadar Beyoğlu’nda yaşamak bir ayrıcalık olarak görülmüştür. Böylesine merkezi ve güzel mekânların olduğu yerde İstanbul Beyoğlu Öğrenci Yurtları da birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenciler için bütün imkânların sunulduğu, anne ve babaların güvenle çocuklarını emanet edecekleri bu yurtlar da kız öğrenciler ve erkek öğrenciler kalabilmektedir.

İstanbul Beyoğlu özel kız ve erkek öğrenci yurtları
My Dome Kız Yurdu
Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu
Han Öğrenci Evleri
Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları - İstanbul

İstanbul Beyoğlu özel üyeler

Beyoğlu / İstanbul

Kampüsaray Beyoğlu Kız Öğrenci Yurdu

Kampüsaray Beyoğlu Kız Öğrenci Yurdu, hizmet kalitesi ve güvenilirliğini sürekli kendini geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlayan Kampüsaray Beyoğlu Kız Öğrenci Yurdu hizmetinizdedir..

Çamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Revir
Güvenlik Kamerası
Sıralama Değeri1500 Kampüsaray Beyoğlu Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Beyoğlu / İstanbul

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları İstanbul Erkek Yurtları Şişli Erkek Öğrenci Yurtları Şişli Erkek Yurdu Beyoğlu Erkek Yurtları Beyoğlu Yurtlar İstanbul Şişli Erkek

Çamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Güvenlik Kamerası
Sıralama Değeri1000 Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler